Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

baD rullz

member
Scor reacție
98
ha ha :) pot numara de degetele de la o mana oamenii din joc care il au , e suficient :D
Membrii TT. :D Era o gluma,ma bucur c-ai savurat-o :))
Mie nu-mi ajung mainile tuturor noobilor dupa acest joc ca sa pot numara cati il au. :)) Dar nimeni nu mi-au facut farse,inca. :D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Si mai vreau sa contrazic ceva.

2.8.

Atunci cand noi postam "mesaje amuzante" la sectiunea de pe forum riscam sa luam ban daca noobul,ala,care scrie mesajul intra pe forum sa-mi zica,ca l-am facut de ras ? Asta este si mai aiurea . :D
 

DeletedUser46287

aia doi care i-au zis lu asta sa faca farsa erau suparati ca doamna nu ii initia si pe ei in istorie :)) dare o dasta ii trebuie lii petre
 

DeletedUser43609

Sterge numele si numarul de telefon ca iti iei ban aici. Asta e dj.andyi. L-a sunat un coleg si mai ca nu plangea sa nu-l dea in gat la politie :)).
Il stiu si eu pe asta,sta cu fular in casa,de aproape 2 ani se ocupa cu astea.Cand l-am intrebat cat o mai tii ma cu astea ,cica ce vrei frate daca tine .E cu capu' cel care plateste nu cel care incearca.
Daca ai nevoie in ziua de azi de pp-uri(si nu ai bani sa iti cumperi) sunt ennnnn lumi cu vanzare de resurse sa activezi premium.Dar cand ai nevoie de mii,aici sincer chiar iti place jocul cu desavarsire.
 

DeletedUser46287

ce de tanc . vorbeai normal . nu erai beat sau alceva pur si simplu asa esti tu :)))
 

DeletedUser

Mai, vroiam sa va fac un mic concurs, dar nu se poate din cauza regulamentului :p Pacat :D


Cum merge pe l41?
 

DeletedUser44862

ovidiu112 te-a concediat din tribul +Gods Of The Game+
-am sute de mesaje pe joc care ma intreaba motivul de ce am fost concediat
i-am dat mesaj jucatorului care a avut drept din conducere sa faca acest lucru...citeste si se face ca ploua :)in toata tara...si nu e in stare sa-mi dea un motiv
nu stiu ce dracu sa mai zic dar chiar dupa ce am postat de ala cu pp ca insela jucatorii am fost si eu concediat din tribul unde eram fara sa-mi zica cineva un motiv:
frate esti prost ca juc...sau nu-mi place de fata ta de la profil...sa-mi zica cineva, ceva...orice
Majoritatea pe mesaje ma intreaba ..oare nu cumva e legatura intre cel care l-am dat in git cu pp si cel care ma concediat din trib...oare nu sunt una si aceasi pers ...si face acest lucru din razbunare
eu unul nu stiu ce sa raspund...va rog sa le raspundeti dumneavoastra cei de aici
eu am intrat pe acest forum sa postez ceva sa nu mai pateasca si alti la fel .si m-am ales axclus din tribul unde eram
eu unul dupa cele intimplate cred ca e o facatura peste tot si cred ca sunt diverse pers care chiar vor sa stimuleze acest lucru
azi ma voi lasa eu poate dupa cele intimplate ,dupa mine se vor lasa poate si alti si peste un timp or sa joace acest joc cei care vor sa-l fure si aia care tin cu ei si ii sustin...mama ce joc frumos o sa fie...pp nu o se se mai cumpere de pe joc deoarece au astia meseriasi de stiu sa faca pe joc din resurse...ala de a pacalit jucatorii cu pp avea 8000 pp din resurse[asa zicea el] facute in citeva saptamini de cind sa deschis lumea asta...unul in piata de sta dimineata pina seara sa vinda varza ,rosii ,vinete..etc din productie proprie nu are cum dracu sa se mai puna cu el cit o fi facut ala pe inselaciuni
cam asta e sistemul
constati ceva si ciripesti mai departe esti halit de sistem
iar daca furi si inseli esti mare..deoarece ai posibilitatea sa-i inlaturi pe aia care ciripesc
dupa cele intimplate asta e parerea mea...sa-mi zica cineva de pe acest joc ca daca ar fi fost in locul meu si ar fi patit la fel nu ar fi gindit la fel ca mine
 

DeletedUser44200

Membrii TT. :D Era o gluma,ma bucur c-ai savurat-o :))
Mie nu-mi ajung mainile tuturor noobilor dupa acest joc ca sa pot numara cati il au. :)) Dar nimeni nu mi-au facut farse,inca. :D

:)) Tu dai numărul de telefon doar la dă'știa de nu au credit pe telefon. Sau sunt pe Connex. Sau RoDialog :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
ovidiu112 te-a concediat din tribul +Gods Of The Game+
-am sute de mesaje pe joc care ma intreaba motivul de ce am fost concediat

Eu nu inteleg, desi ti s-a spus mai sus, de ce dezvoltam aiurea subiectul pe forum si nu facem o reclamatie la suport, unde masurile sunt mult mai promte ? Aici poate nu citim imediat, sau nu citeste cine trebuie, ma rog.
Pentru informarea ta, cel in cauza a fost deja "luat la intrebari" si cu siguranta data viitoare nu va mai face asta, si asta inca de acum vreo 4 ore.
Noi am dat multe mesaje pe joc legat de astfel de indivizi pe care mai toti ii stiu, exista anunturi pe forum cu "asa nu", chiar nu putem sa facem asta zilnic.
Acum ca x te-a dat sau nu afara dintr-un trib, nu stiu daca are sau nu vreo legatura cu "teparul", dar poti sa faci o reclamatie la suport, nu este interzis.
 

DeletedUser

Inainte sa mai faceti acuzatii,va rog frumos sa le si puteti proba,ca conducator al tribului gtg...te rog frumos sa dovedesti cele spuse mai sus
Seara frumoasa!
 
Sus