Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser40689

Cazatura, cazatura...ti-e cam cald cu dintii-n gura, boss? :cool:

:)) daca m-ai cunoaste as considera jignitoare afirmatia asta , asa in schimb...alt zmeu de carton pe forum...

A postat intre tine si maestrul HerIulian.Te consideri ”cazatura”?
ca sa vezi , maestru cica...asa impresionabil esti mai davinci ? :)) Nici pe departe nu ma consider cazatura baiete , ce vina am eu ca face alpinism colegul vostru si i se intampla des accidente ?

Un interviu lui ione.gunner sa vedem ce mai stie in afara de spam off topic si barbare.

Multumesc.
Bine mai bambi , mutam discutia la spam .
Da , sa faci spam fara sa postezi pe langa subiect e un lucru destul de greu , la fel si sa faci spam spunand intr-adevar ceva , asa ca poate as merita un interviu pe chestia asta , ati mai invata si voi cate ceva in frunte cu herr maestrul vostru , apoi as mai vrea un interviu ( deci doua ca am prea multe de spus ) in care sa explic care e rostul barbarelor .

Ca tot am un suflet mare , eu propun ca membrilor GTG si RS sa li se ia cate un interviu fiindca vad ca nu mai pot de ciuda , cum desigur este imposibil ca moderatorii sa faca fata , cel mai bine ar fi sa-si faca interviurile intre ei si dupa sa le posteze pe aici . In mod sigur mai sunt si oameni echilibrati pe acolo , ei pot fi exclusi .

Vi se potriveste foarte bine citatul meu , felicitari .

Multumit bambi acum ?
 

DeletedUser38518

Cum ma, tu, mare intemeietor de trib, sa depasesti numaru de zile de sitter permis pe propriul cont?! :)))

Rusinos!
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Hai baietiiii! Facem una in cor la secunda??? :D


Cum ma, tu, mare intemeietor de trib, sa depasesti numaru de zile de sitter permis pe propriul cont?! :)))

Rusinos!

Da' nu-i bai... a schimbat contul ala prapadit...Mai avea 2 sate dar erau atat de mici ca nici nu s-a gasit n00b sa le innobileze intern :))
 

DeletedUser45900

Mai gunere tu chiar nu ai rusine?Tu nu vezi cum va propuneti ca disperatii cand altii au refuzat ati fost buni si voi in lipsa de altceva:)))
 

DeletedUser

Da da :))
Ioane pe noi nu ne vrea lumea la interviu,toti te vor pe tine,fii baiat desptept si acorda,dar sa ne spuneti tactica care ati avut-o de la inceput,blindam nerv,apoi on,mergem in granita cu gtg,apoi cu rs...si in final facem fuziune cu ei :)))))))))
haha,ce ne plac glumele
 

DeletedUser40689

Mai gunere tu chiar nu ai rusine?Tu nu vezi cum va propuneti ca disperatii cand altii au refuzat ati fost buni si voi in lipsa de altceva:)))

in lipsa de altceva...asa o fi oare mai davinci ? :)

Cat despre propunerile alea disperate , daca atunci cand citesti ceva despre Ibidem mai si expiri poate ca ai sa intelegi mai bine , altfel ti se intuneca privirea si intelegi gresit .

Nu va vor mai memo asa ca puteti sa le faceti voi singuri si sa le postati pe aici , nu e problema .
 
Sus