Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser40689

Întrucâtva îți dau dreptate, dar satele jucătorilor care își șterg contul devin sate de barbari, iar un sat bonus cu o poziționare bună am considerat necesar în acel moment.Dar, nu discutăm despre talentul meu, sunt începător, e prima mea lume...

Cica pe Amazon mai sunt triburi de-astea mai primitive , daca te-ai duce pe acolo cu talentele tale ai putea devenii vraciul lor , daca nu te-ar halii desigur , asa ca exerseaza acolo mai bine cu ei .

Din cauza cazaturilor nu mai ai somn timmo ?
 

DeletedUser

Cica pe Amazon mai sunt triburi de-astea mai primitive , daca te-ai duce pe acolo cu talentele tale ai putea devenii vraciul lor , daca nu te-ar halii desigur , asa ca exerseaza acolo mai bine cu ei .

Da, am auzit și eu de Ibidem, dar îți refuz invitația.
 

DeletedUser40689

Da, am auzit și eu de Ibidem, dar îți refuz invitația.

Cum ziceam intr-un post precedent , unii cand citesc ceva despre Ibidem isi tin respiratia asa mult incat nu mai vad bine :)) ce puteri avem asupra unora...hai mai herr , expira baiatule .

Se poate mai herr ? ai un asemenea coleg ca timo mass si nu il educi putin ? ah...scuze , am uitat ca tu te chinui sa iti recapeti respiratia dupa o asemenea zi , sper ca la voi pe forum nu apare de prea multe ori Ibidem ca poate patesti cine stie ce .
 

DeletedUser

Tot cu barbarii si tu?
Cred ca tu vrei cu zeii,si mi-e ca iar fugi si lasi coplayerul pe cont :)))))
 

DeletedUser45557

Cum ziceam intr-un post precedent , unii cand citesc ceva despre Ibidem isi tin respiratia asa mult incat nu mai vad bine :)) ce puteri avem asupra unora...hai mai herr , expira baiatule .

Se poate mai herr ? ai un asemenea coleg ca timo mass si nu il educi putin ? ah...scuze , am uitat ca tu te chinui sa iti recapeti respiratia dupa o asemenea zi , sper ca la voi pe forum nu apare de prea multe ori Ibidem ca poate patesti cine stie ce .

Iar altii cand citesc despre ibidem trag apa.
 

DeletedUser40689

Iar altii cand citesc despre ibidem trag apa.

Aceleasi sfaturi si pentru tine bambi , nu uita sa expiri si dute la vraciul maistru herr sa iti ofere niste educatie , am auzit ca o vinde ieftin .

Interesant numele asta bambi si craniul de la profil , cred ca esti idol pentru pustoaice .
 

DeletedUser45557

Aceleasi sfaturi si pentru tine bambi , nu uita sa expiri si dute la vraciul maistru herr sa iti ofere niste educatie , am auzit ca o vinde ieftin .

Interesant numele asta bambi si craniul de la profil , cred ca esti idol pentru pustoaice .

Le iubesc pe toate!!!:d
 

DeletedUser40689

Daca le iubesti pe toate inseamna ca nu ai nici una mai bambi :)) clar si cu tine .
 

DeletedUser40689

Ce vorbesti, ionica are razboi declarat satelor de barbari.

Din astia care au facut pe vitejii in scriis am mai intalnit , pe harta nu . Ce insemni si cat reprezinti tu ? :) te-am intrebat care ti-e nick-ul in joc si nu ai spus :)) Azi cate corzi s-au rupt ?:(

Ce realizari aveti ma voi, noobilor? :))

Aveti un trib mai mamut ca mamutii........

Par exemple:



Ibidem: atacam, sincronizam, moare tot, ne laudam! :D
Tu esmeralda folosesti prea mult cuvantul noob incat sa nu te regasesti in el , te doare ca esti ?

Surprinzator m-ati facut sa am o impresie buna despre majoritatea membrilor GTG si RS ( nu ca as fi avut una rea ) constat ca aia care fac balci pe aici sunt putini si aceiasi .
 
Sus