Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser45900

Ma noob ,nu mai participa la organizate pana cand nu inveti si tu sa dai atacuri


NOOB uite ce atacuri dai:))))))))


Berbecfake satul lui kabero (538|418) K45 Submarinul Dox (495|489) K44 ione.gunner 83.0 în data de 23.11. la ora 07:32:30:013 33:10:53
Berbecfake satul lui kabero (538|418) K45 Submarinul Dox (495|489) K44 ione.gunner 83.0 în data de 23.11. la ora 07:32:32:332 33:10:55
Berbecfake satul lui kabero (538|418) K45 Submarinul Dox (495|489) K44 ione.gunner 83.0 în data de 23.11. la ora 07:32:34:598 33:10:57
Berbecfake satul lui kabero (538|418) K45 Submarinul Dox (495|489) K44 ione.gunner 83.0 în data de 23.11. la ora 07:32:42:620 33:11:05


BAAAAA,ASTA NU LE BAGA INTR-UN MINUT:)))))))))))))
 

DeletedUser45557

Am prins gusteri care in momentul in care vedeau ca atac asa era foarte simplu la ei... evitau primul atac si bagau trupele sa moara ceilalti 3, dar in nobilul 2 se trezeau cu full iar primul meu nobil intra cu 250 de topoare lejer.

Ai grija sa nu rada la urma:)))
 

DeletedUser45557

... dar despre gunner nu stiu ce sa zic:))))
GUNNER, da tati la baiat un scriptulet sa nu ne mai facem de ras? Si data viitoare punem pariu cu ei si castigam si noi:)
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Draga babi,noob inseamna jucator incepator care abia a intrat in joc.Gunneru' are ceva istorie in spate deci nu are cum sa fie noob.:D
 

DeletedUser38518

Draga babi,noob inseamna jucator incepator care abia a intrat in joc.Gunneru' are ceva istorie in spate deci nu are cum sa fie noob.:D

Ce istorie are tovarasu in spate? ca eu n-am auzit de el pana pe lumea asta...

LE: din curiozitate, l-am cautat pe tw.stats, sa vad marile performante ale lu' ionica pe jocu asta.

op14ZYk.png


Asta-i tot? Serios? Astea-s marile performante ale lu' ionica?
 

DeletedUser44398

daca ion la fiecare post care-l facem noi pe forum innobileaza un barbar in semn de recunostiinta?
 

DeletedUser40689

Ce istorie are tovarasu in spate? ca eu n-am auzit de el pana pe lumea asta...

LE: din curiozitate, l-am cautat pe tw.stats, sa vad marile performante ale lu' ionica pe jocu asta.

op14ZYk.png


Asta-i tot? Serios? Astea-s marile performante ale lu' ionica?

Pai mai baiete , numele meu nu e asa cunoscut ca al altora , fiindca eu nu am folosit niciodata nu stiu ce scripturi , conturi de sutinere , ori sa profit de faptul ca sunt in conducere si sa inobilez cont peste cont , majoritatea astora '' cunoscuti '' nu le sunt deloc straine metodele astea , daca ma uit numai la voi in trib ...stii bine despre ce vorbesc :) dar numele meu asa cunoscut mai putin sau mai mult e nepatat .

La un moment dat unii ajung la concluzia ca cea mai buna solutie ca sa-si testeze capacitatea e sa intre pe unele lumi in diferite faze ale jocului cu nick nou , fara amici , desigur ca tie nu ti-a trecut prin cap asa ceva si e lesne de inteles de ce :)

Pai mai timi , dupa atatea cazaturi , sa te apuci si de patinaj acum ? grav , foarte grav .

daca ion la fiecare post care-l facem noi pe forum innobileaza un barbar in semn de recunostiinta?
trash...nimic de adaugat
Ce stim noi timo....
Ei sunt valorosiiiiii lumiiiiiii 4111111

Da de unde...e GTG-ul , ei conduc peste tot in clasament . Apropo , si mie mi-a placut finding nemo , dar chiar asa...sa ai poze cu pestisorul ala prin toata camera...nu crezi ca e prea mult ?

Daca te intalnesti cu un om de neaderthal si ii explici ca e de neanderthal oricum nu o sa inteleaga fiindca e de neaderthal
 

DeletedUser38518

Pai mai baiete , numele meu nu e asa cunoscut ca al altora , fiindca eu nu am folosit niciodata nu stiu ce scripturi , conturi de sutinere , ori sa profit de faptul ca sunt in conducere si sa inobilez cont peste cont , majoritatea astora '' cunoscuti '' nu le sunt deloc straine metodele astea , daca ma uit numai la voi in trib ...stii bine despre ce vorbesc :) dar numele meu asa cunoscut mai putin sau mai mult e nepatat .

La un moment dat unii ajung la concluzia ca cea mai buna solutie ca sa-si testeze capacitatea e sa intre pe unele lumi in diferite faze ale jocului cu nick nou , fara amici , desigur ca tie nu ti-a trecut prin cap asa ceva si e lesne de inteles de ce :)

Acu ce sa mai zici si tu... e ok ma ionica, te iertam. Da din gura in continuare pe aici, poate asa iti faci si tu un nume :rolleyes:
 

DeletedUser44398

Ion, tu si multi altii, va credeti mai interesanti sau ceva daca scrieti intentionat numele altora gresit?
 

DeletedUser38518

Bai ionica, eu acum inteleg de ce esti tu asa frustrat...am stat putin si ti-am analizat incredibila istorie pe tw.stats. Pai ma prietene, tu ti-ai furat-o cam rau pe unde ai jucat...

Pe 24 te-au scos repede colegii din spor : ionica 1

pe 31 iar ai fost trimis la iarba verde: ionica 2

pe 32 aceasi poveste: ionica 3

pe 30, abia ai luat si tu 1 sat ca te-au si innobilat intern colegii: ionica 4

si pe 28, interna de lux din academia 5 :)) : ionica 5

Noroc cu lumea 23, ca te-a luat michelu sub aripa lui protectoare, ca ai schimbat triburile mai des decat ciorapii(ionica turmentatu), pana ti-ai gasit unu in care sa faci marea performanta. Bine, vorba vine performanta, ca ai bagat numa interne si barbare... (ionica 6).

Esti bun ma ionele, respect!
 
Sus