Discutii libere L66

DeletedUser49018

Da, exact din acest motiv au aparut 150 barbare. :confused:
Exact cum au aparut au si disparut.Aveati sperante la ele ca au curs circularele la voi :).Oricum de bun simt am lasat si voua cateva cadou de Martisor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4270

Fesione mai lasa gargara ieftina, Daca ai fi fel de activ pe harta cat esti si pe extern ar fi lucru mare.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ce mă dat de gol? Internele sau barbarele?
Sau că nu am cufărul plin cu pp-uri ?
Eu zic că sunt activ pe harta, nu știu ce înțelegi tu prin activitate, eu asa știu să joc triburi in modul clasic,totuși eu am 2 luni in spate, am intrat să joc foarte târziu, deci chiar nu îți înțeleg logica

Puncte de război
Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Dani Curcanu. 24 27 895.024 8.933.325
2 VaruFashion. 16 8 439.556 1.830.338
3 In your mind 14 2 464.689 642.650
4 hhalex87 8 20 709.325 2.779.008

Eu zic că nu stau așa rău la activitate totuși, statistica așa vorbeste
 

DeletedUser48038

Urat tare .. S-a zis cu locul 1 a lui Patrykana :)) .. Asteptam sa vedem cine pica la interna :))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Am auzit că revine moda anilor 2000 :)))
 

Atașamente

  • IMG_20190228_192150.jpg
    IMG_20190228_192150.jpg
    271,3 KB · Vizualizări: 91
Scor reacție
0
Sunteti buni , cont in mijlocul vostru ia-ti luat 5 sate. Cred ca meritati o medalie de jucatori adevarati. Si mai aveti si tupeu sa va afisati
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Aia e boss, nu toți suntem buni ca tine , de când este o performanță sa ieși din trib după ce lumea mai are câteva sate de atac după 2 valuri de atac și să speri că. Prostești și pe alții să vina după tine, când nu a ieșit combinația a început cerșeala de def și pp din ht.
Jocuri dinastea făceai când erai începător și nu te cunoștea nimeni, dar sa iesi cu colegii tai la bere și săi cunoști, după sa le-o dai pe la spate, asta numesti tu performanță? Așa sperați sa scoateti tribul asta mic și plin de granite? La ce diferență de sate este nici nu m-aș mândri la așa combinatie.

Unde este mândria războiului și strategia de lupta, acum se joacă cu 70 suporți ținuți prin toate triburile , porma se iese pe extern și se spune haha ce bun sunt eu sunt locu 1 mare mafiot am rupt portofelul și sunt șmecher . Ce de performante , pot sa va chem galerie sa va laude puțin performanța?
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Aia e boss, nu toți suntem buni ca tine , de când este o performanță sa ieși din trib după ce lumea mai are câteva sate de atac după 2 valuri de atac și să speri că. Prostești și pe alții să vina după tine, când nu a ieșit combinația a început cerșeala de def și pp din ht.
Jocuri dinastea făceai când erai începător și nu te cunoștea nimeni, dar sa iesi cu colegii tai la bere și săi cunoști, după sa le-o dai pe la spate, asta numesti tu performanță? Așa sperați sa scoateti tribul asta mic și plin de granite? La ce diferență de sate este nici nu m-aș mândri la așa combinatii

E ok , nu e problema . Nu ne interesati , nu prea existati pe harta indiferent de textele pe care vi le baga Tupeu in cap :)))). Nu trebuie sa va scoatem noi , aAa-ul isi face singura treaba si are grija si de satele voastre pentru noi :D
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Master of Puppets.......vezi-ti de tribul si de contul tau....cand tu ai descoperit triburile eu m-am lasat a doua ora....ti-as scrie mai mult dar stiu ca ti-e greu cu cititul(si iar ma avertizeaza zeii)
 
Sus