Discutii libere L75

Deleted User - 743790899

Voi ati pus primii rapoartele pe Tupeu ca vai ce l-ati farmat voi pe el :)) Cine va mai intelege.. cand vedeti ca iesiti pe minus o dati la intors
 

beinur

member
Scor reacție
0
Da, eu stau in colt si plang acum :( . Ce sa ne asumam, asa vorbiti de parca cu demolarile alea s-a rasturnat harta sau stiu eu ce mare minune s-a intamplat :))). Sper ca de acum dupa fiecare raport veniti si postati aici, si dupa ce se termina lumea si o pierdeti, sa mai veniti cu niste rapoarte daca e, poate se schimba ceva :)))

daca stau sa fac un videoclip cu toate rapoartele de demolari la cele "cateva" sate de care spuneai, ne apuca revelionul. Hai sa nu mai fim cu nasul pe sus cand n-ar trebui. N-ati inceput voi cumva cu rapoartele, ca sunteti voi mari personalitati? :))))
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Ce ghinion pe noi ca am picat pe aceeasi lume cu marele Squad :( . Iar o sa primesc videoclipuri cu demolari si multe povesti misto pe forum. Cum am spus, vine si randul vostru, puteti sa stati linistiti acum.
 

beinur

member
Scor reacție
0
Ce ghinion pe noi ca am picat pe aceeasi lume cu marele Squad :( . Iar o sa primesc videoclipuri cu demolari si multe povesti misto pe forum. Cum am spus, vine si randul vostru, puteti sa stati linistiti acum.

noi suntem foarte linistiti, nu-ti face probleme. sanatate ;)
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Felicitari pentru cele 1% sate din familia Roma demolate. Dar ce facem cu celelalte 99%? Cand le demolati pe toate sa ne prindeti din urma la universitate?
 

Deleted User - 743790899

Felicitari pentru cele 1% sate din familia Roma demolate. Dar ce facem cu celelalte 99%? Cand le demolati pe toate sa ne prindeti din urma la universitate?

Vrei niste meditatii la matematica? Poate te ajuta sa intelegi jocul mai bine :))
 

DeletedUser49756

Spălați putina, deja plictisiți lumea cu aberațiile voastre, visați cu ochii deschiși scrieți și voi ca să treacă timpul.

Jucați-vă voi cu focul că o să vă ardeți.
 

Deleted User - 743790899

Spălați putina, deja plictisiți lumea cu aberațiile voastre, visați cu ochii deschiși scrieți și voi ca să treacă timpul.

Jucați-vă voi cu focul că o să vă ardeți.

Iti da Roma loc in tribul final sau vrei sa ne facem noi o pomana cu tine? :)))
 

DeletedUser49756

Tu întrebi de foame sau vrei să facem o cheta tot externul să-ți cumpărăm ceva? Îmi e că faci foamea.
 

DeletedUser49756

Tu ești jucător ,sau ai contu asta doar sa scri aici ? Întreb doar ....
Tu ești praștie, de 20 de lumi încoace ești 0 barat și vi pe externă să îmi dai replica asta de rezervist.

Ma faceți să repet iar, spălați putina.
 

DeletedUser49756

Când eu câștigam prima lume ,tu pe vremea aia dădeai de tom and Jerry :)))
Pleacă bai de aici cu amintirile tale din copilărie, mai ai de mâncat pana ajungi la o prestație de jucător bun, până atunci ia și mănâncă pufuleți și visează frumos.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Pleacă bai de aici cu amintirile tale din copilărie, mai ai de mâncat pana ajungi la o prestație de jucător bun, până atunci ia și mănâncă pufuleți și visează frumos.
Serios șefule , ești jucător sau doar critic și comentator de extern ? In Roma joci ca și suport ?
 
Sus