Discutii libere L76

Deleted User - 2327230

Imi pare rau :D nu am simpatizat cu psd niciodată:D Vadim era reprezentantul meu
jos mafia :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Si degeaba... Facute doar de fricutsă :(

b56c89f0d7fa42aa6c2e1bd996d509d7.png
 

Deleted User - 2327230

Hmmm. Pe mine nu mă invita hienele la război ca m-as distra cu voi:D
Eu nu am nevoie de multe numere, unul care sa nu-i faceti fata :D

Off stai ca m au atacat astia periculosi ai lui Mesagerul si tantinina. Periculosi astia, ma intreb daca a învățat cum să lanseze un tren. Noroc cu scripturile astea acum ca inainte trebuia sa deschid 4-5 ferestre. :D
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Ma amuzati astia care plangeti pe-aici ce mare e familia green :) Dar la adversar nu va uitati, care are aliante pe tot k-ul impotriva noastra :)) Much wow
N ati vrut sa va bateti cu noi..v ati facut academii pe k nostru.. Normal ca ma aliez cu oricine e vs voi. Nu mi am bagat oameni sa le controlez tribu, eu am 4 academii.. Fata de 12, e cale lunga.. Daca vor si alti baieti de pe alte K la razboi vs green va astept pe toti.. Hai si cu dk si cu rs si cu legend.. Scapam de paduchi apoi ne vedem de ale noastre hahhah
 

Centorag

member
Scor reacție
0
N ati vrut sa va bateti cu noi..v ati facut academii pe k nostru.. Normal ca ma aliez cu oricine e vs voi. Nu mi am bagat oameni sa le controlez tribu, eu am 4 academii.. Fata de 12, e cale lunga.. Daca vor si alti baieti de pe alte K la razboi vs green va astept pe toti.. Hai si cu dk si cu rs si cu legend.. Scapam de paduchi apoi ne vedem de ale noastre hahhah
Eu ti-am mai explicat tie ca nu stii cum functioneaza pre-inregistrarea, tu tot pe a ta o tii :) Lumea viitoare, poate aflii si tu cum functioneaza provocarile si o faci cum trebuie. Pana atunci, treci pe harta, ca esti prezent doar in mesajele cu noi :)
 
Scor reacție
0
Eu ti-am mai explicat tie ca nu stii cum functioneaza pre-inregistrarea, tu tot pe a ta o tii :) Lumea viitoare, poate aflii si tu cum functioneaza provocarile si o faci cum trebuie. Pana atunci, treci pe harta, ca esti prezent doar in mesajele cu noi :)
Cum ai zis si tu in primele mesaje, stai calm, vin:))
 

Deleted User - 2327230

Si mai sunt si ***** celor din DT care au stat mereu în umbră lor, băgați la inaintare pentru a le face jocurile. Bine ca macar ei nu mă exista ca tradiție și a rămas raul cel mic :D
Bravi Dk triburi de tradiție, legende cu jocuri murdare.
Îmi pare rau, nu mă regăsesc în niciunul din exemplarele de pe harta. Nu sunt perfect, nu sunt sfânt dar eu sunt onest si sincer caci asta reprezintă albastrul. Sinceritatea, o culoare pe care nu o vei mai regăsi în jurul tău :)



EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Hulk

member
Scor reacție
0
N ati vrut sa va bateti cu noi..v ati facut academii pe k nostru.. Normal ca ma aliez cu oricine e vs voi. Nu mi am bagat oameni sa le controlez tribu, eu am 4 academii.. Fata de 12, e cale lunga.. Daca vor si alti baieti de pe alte K la razboi vs green va astept pe toti.. Hai si cu dk si cu rs si cu legend.. Scapam de paduchi apoi ne vedem de ale noastre hahhah
Stimate domn
Nici nu ma interesează cu cine va aliați sau cât de bine sau rau jucati dar cred ca ai depășit limita de nesimțire și de grosolănie când ți-ai făcut adversarii păduchi, aici dai dovada de cât de disperat și de prost educat ești!
Ți-as spune cine se aseamănă cu niște păduchi dar nu-mi permit sa fac asemenea afirmații!
Cât de penibil și obsedat poți sa fi încât sa ajungi la jigniri de asemenea natura?
 
Sus