Discutii libere L80 !

Deleted User - 793570

Nu cred ca ar trebui bagati DK in discutii din moment ce nu joaca pe lumea asta.
Din ce vad eu joaca de fapt fame sub numele DK..o sa se ocuoe cotzanu si diehard de bunul mers al tribului, au experienta
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Oameni mici cu afirmatii fabuloase. :))
Tits țipa de pe locul 26 ca-s zei si voi doi, tu si endles(115 puncte pe harta, fara trib si fara directie) spamati mesaje de oameni mari.
Aratati si pe harta skill, lumea fiind abea la inceput, chiar nu aveti scuze ci doar sansa de a demonstra ca nu sunteti doar niste mediocrii care se simt premianti.
 

Endless77

member
Scor reacție
0
Ai mare dreptate.De aceea a si plecat DT de pe ro,nu mai aveau adversar si au lasat academia lor sa va dea lectii.
Aveam asteptari mai mari de la tine,ti-am purtat si iti voi purta mereu respect, dar se pare ca te-a tras stou in jos si te-a batut cu experienta...

Oameni mici cu afirmatii fabuloase. :))
La varsta ta, aveam 5 lumi castigate pe acest joc, e usor sa te vezi "mare" in fata cuiva pe care nu cunosti, nu am nevoie de prezentari oricum, sunt doar un simplu spectator pe acest server si nu trebuie sa-ti demonstrez tie sau oricui altcuiva nimic, am demontrat destule atunci cand am jucat.
Singurul motiv pentru care am intervenit cu o postare pe acest forum, a fost datorita unora din DK care nu se opresc din flexat pe extern.
Dar da, tu esti mare jucator ce n-a vazut lume castigata pana la 70. De papagali ce vorbesc fara cunoasca e plin acest server.

Spamati mesaje de oameni mari.
E al doilea mesaj ce il scriu pe acest forum. SPAM = irrelevant or unsolicited messages sent over the internet, typically to a large number of users, for the purposes of advertising, phishing, spreading malware, etc.
Nu folosi cuvinte pe care nu le cunosti, te depasesc.

doar sansa de a demonstra ca nu sunteti doar niste mediocrii care se simt premianti.
Singurul mediocru care a fost premiat, cred ca ai fost tu pe 70. Internele si barbarele nu te fac jucator, vezi ca te cheama frate-tu Mihaitza ;)
Sau poate ti-a dat mondialu si tie scripturile alea frumoase si ai devenit si tu jucator peste noapte :eek:
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Vezi, exact ce-ti spuneam. Tu esti marele sportiv care nu face sport, marele jucator de triburile care nu joaca, mirobolantul savant care nu invata.
Atata poti, sa stai, sa spargi seminte si sa arunci cu vorbe urate si aere de superioritate fara macar sa depui minimul de efort sa-ti sustii prin practica niste realitati doar de tine inchipuite. :))
Si mai ai si pretentii de diva. :)))
 
Scor reacție
0
Aveam asteptari mai mari de la tine,ti-am purtat si iti voi purta mereu respect, dar se pare ca te-a tras stou in jos si te-a batut cu experienta...


La varsta ta, aveam 5 lumi castigate pe acest joc, e usor sa te vezi "mare" in fata cuiva pe care nu cunosti, nu am nevoie de prezentari oricum, sunt doar un simplu spectator pe acest server si nu trebuie sa-ti demonstrez tie sau oricui altcuiva nimic, am demontrat destule atunci cand am jucat.
Singurul motiv pentru care am intervenit cu o postare pe acest forum, a fost datorita unora din DK care nu se opresc din flexat pe extern.
Dar da, tu esti mare jucator ce n-a vazut lume castigata pana la 70. De papagali ce vorbesc fara cunoasca e plin acest server.


E al doilea mesaj ce il scriu pe acest forum. SPAM = irrelevant or unsolicited messages sent over the internet, typically to a large number of users, for the purposes of advertising, phishing, spreading malware, etc.
Nu folosi cuvinte pe care nu le cunosti, te depasesc.


Singurul mediocru care a fost premiat, cred ca ai fost tu pe 70. Internele si barbarele nu te fac jucator, vezi ca te cheama frate-tu Mihaitza ;)
Sau poate ti-a dat mondialu si tie scripturile alea frumoase si ai devenit si tu jucator peste noapte :eek:
Dar cine esti tu? Daca esti cine cred eu imi pare rau ca te-am bagat in seama.
 

adifok

member
Scor reacție
0
ba nene, dar cat hate pentru un inceput de lume... rabdare domnilor ca mai aveti de jucat, timp suficient sa va si inghiontiti
 

Endless77

member
Scor reacție
0
Vezi, exact ce-ti spuneam. Tu esti marele sportiv care nu face sport, marele jucator de triburile care nu joaca, mirobolantul savant care nu invata.
Atata poti, sa stai, sa spargi seminte si sa arunci cu vorbe urate si aere de superioritate fara macar sa depui minimul de efort sa-ti sustii prin practica niste realitati doar de tine inchipuite. :))
Si mai ai si pretentii de diva. :)))

Nu e tocmai accurate. As zice ca mai degraba un fel de Hagi, retras din joc dar inca in domeniu :)))

Nu cred ca am aruncat cu vorbe urate,ci doar am atins pe cei ce se declarau "zei" pe aici. Singura mea pretentie de la voi (DK) a fost sa nu va mai flexati pe extern si sa demonstrati pe harta, in rest v-am urmarit cu placere pe fiecare lume jucata. Speram ca poate cavalerul o sa tina in control tipul asta de jucator, dar se pare ca a devenit fruntas.
Mi-am spus punctul de vedere, nu vreau sa ajung la stadiul de a "spama". Mult succes!
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Bun asa. Si ai iesit tu endless sa pui la punct si tragi la semn un trib intreg, doar pentru ca poti, si este la liber sa scrii niste cuvinte pe forum, ca na, ai tu personal pretentia asta.
Tu realizezi macar cum suna treaba asta? :)))
Acum m-ai impulsionat si pe mine sa sunt echipa de fotbal Real Madrid sa-i muştruluiesc un pic si sa-i trag la semn, ce naiba. Nu se mai poate asa. Pai sa nu ma provoace ca intru in teren si le arat eu cum se joaca fotbal. Si se mai numesc si jucatorii membri din echipa lor, niste slabani toti cu aere de fotbalisti. Nu si nu, eu is vedeta sa dea draq sa nu ma recunoasca de superior, ca-i pun in legatura cu tine sa le explici cum sta treaba...romaneşte
 

Endless77

member
Scor reacție
0
"Most people don't listen with the intend to understand, they listen with the intend to reply."

Asa esti si tu, "ma frend"
 

Deleted User - 2122631

Oameni mici cu afirmatii fabuloase. :))
Tits țipa de pe locul 26 ca-s zei si voi doi, tu si endles(115 puncte pe harta, fara trib si fara directie) spamati mesaje de oameni mari.
Aratati si pe harta skill, lumea fiind abea la inceput, chiar nu aveti scuze ci doar sansa de a demonstra ca nu sunteti doar niste mediocrii care se simt premianti.

TITS era chiar pe locul 46 cand a inceput razboiul cu marea familie de samurai :)))
Dar razboiul ne-a priit si am ajuns pe 25. Peste vreo 2 saptamani intram in top 10. Sunt sate bune de luat aici :)


Statistici
» Sumar
 
Scor reacție
0
Nu e tocmai accurate. As zice ca mai degraba un fel de Hagi, retras din joc dar inca in domeniu :)))

Nu cred ca am aruncat cu vorbe urate,ci doar am atins pe cei ce se declarau "zei" pe aici. Singura mea pretentie de la voi (DK) a fost sa nu va mai flexati pe extern si sa demonstrati pe harta, in rest v-am urmarit cu placere pe fiecare lume jucata. Speram ca poate cavalerul o sa tina in control tipul asta de jucator, dar se pare ca a devenit fruntas.
Mi-am spus punctul de vedere, nu vreau sa ajung la stadiul de a "spama". Mult succes!

dar tu cine plm esti ca sa ne spui unde si cand sa ne flexam? nu cred ca trebuie sa ti demonstram nimic , mai ales unuia care sta ascuns si se fereste sa si spun nik-ul adevarat. lasi de astia care latra asa ca tine sunt satul, sa fii pe faza ca din cand in cand am sa ti mai arunc un os...asta asa ca sa te tin in viata sa nu mori de foame.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Aveam asteptari mai mari de la tine,ti-am purtat si iti voi purta mereu respect, dar se pare ca te-a tras stou in jos si te-a batut cu experienta...


La varsta ta, aveam 5 lumi castigate pe acest joc, e usor sa te vezi "mare" in fata cuiva pe care nu cunosti, nu am nevoie de prezentari oricum, sunt doar un simplu spectator pe acest server si nu trebuie sa-ti demonstrez tie sau oricui altcuiva nimic, am demontrat destule atunci cand am jucat.
Singurul motiv pentru care am intervenit cu o postare pe acest forum, a fost datorita unora din DK care nu se opresc din flexat pe extern.
Dar da, tu esti mare jucator ce n-a vazut lume castigata pana la 70. De papagali ce vorbesc fara cunoasca e plin acest server.


E al doilea mesaj ce il scriu pe acest forum. SPAM = irrelevant or unsolicited messages sent over the internet, typically to a large number of users, for the purposes of advertising, phishing, spreading malware, etc.
Nu folosi cuvinte pe care nu le cunosti, te depasesc.


Singurul mediocru care a fost premiat, cred ca ai fost tu pe 70. Internele si barbarele nu te fac jucator, vezi ca te cheama frate-tu Mihaitza ;)
Sau poate ti-a dat mondialu si tie scripturile alea frumoase si ai devenit si tu jucator peste noapte :eek:
Te rog sa nu mai aduci numele meu in discutile tale fara rost si sens, stim cu toti cine esti si ca nu te prea ajuta neuronul ala de-l mai ai. Un asistat social ca tine, trebuie trimis la munca in ocna, nu sa stea pe aici sa consume aerul si energia planetei, degeaba ;).
 

Deleted User - 793570

Mihaitza e nume greu pe ro..nu l bagati in toate discutiile inutile
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu cred ca aceasta comparatie e tocmai meticuloasa, nu poti compara academia DT cu Mnk.
Ca sa fim sinceri, fie ca va place sau nu, e greu sa compari vreun trib de pe .ro cu Mnk. (desi "zeii" din DK probabil n-ar fi de acord)
Adevarat,nu-i poti compara :D Dk are tupeu si joaca mereu cu numele lor, Mnk in schimb a intrat cu conturi fantoma si nume de trib random pe speciala, asta denota curajul...dar noi sa fim sanatosi :D Ar fii fost totusi interesant sa fii intrat cu numele lor, poate intra si gentle langa ei asa vreo 2 saptamani sa ne batem for fun :D
 

Deleted User - 793570

Adevarat,nu-i poti compara :D Dk are tupeu si joaca mereu cu numele lor, Mnk in schimb a intrat cu conturi fantoma si nume de trib random pe speciala, asta denota curajul...dar noi sa fim sanatosi :D Ar fii fost totusi interesant sa fii intrat cu numele lor, poate intra si gentle langa ei asa vreo 2 saptamani sa ne batem for fun :D
Gentle nu s aia de i a batut green in 2 saptamani? Si aia de au cedat pe speciala satele tot dupa 2 saptamani? Ar trebui schimbat numele in gentle #2saptamani
 
Sus