Discutii libere L80 !

vMaxXx

member
Scor reacție
0
Bai cap de bidon turtit , te rog explica-mi/ne cum mi-ai dat tu cu harta in cap? Ce speciala visezi? am trecut oare de 10 sate pe speciala aia? Sau tie tre sa-ti desenez ca jucam la caterinca acolo, duuuh?
@vMaxXx orice membru dk poate confirma ca eu m-am lasat acolo, am lasat sitter in dk din respect fata de ei ca am colaborat bine cu ei, in rest nu stiu ce abereaza olandezu dar na...eu am afirmat ca de frica s-a intrat pe speciala cu niste conturi fantoma !
Adica pana si un babuin isi da seama de asta, sa intri la caterinca inseamna sa intri cum a intrat Gentle ! Pai cine naiba intra la caterinca cu niste conturi fantoma, pe fiecare cont activand minim 2 persoane? Adica...nu stiu..........promit ca fac si un desen maine poate intelege si olandezu si nu mai behaie pe aici.
ps. olandezule tu pana nu inveti sa ti aperi singur contul n-ai cum sa te contrezi cu mine, spre deosebire de tine/voi eu am jucat mereu singur pe cont, n-am intrat cu 100000 coplayeri ca sa ajung in top.
Pana una alta cainii latra ursul trece, bine olandezul behaie dar intelegeti voi.


Adevarat, mereu joci la caterinca cand iti iei bataie.

pe unde am jucat, am rupt. Nu e motiv de lauda dar nici nu las toti agaricii sa dezinformeze. Vedeti-va de treaba.
Bafta celor care joaca pe l80, chiar pare interesanta.
 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
pe unde am jucat, am rupt. Nu e motiv de lauda dar nici nu las toti agaricii sa dezinformeze. Vedeti-va de treaba.
Bafta celor care joaca pe l80, chiar pare interesanta.
N-am afirmat ca n-am jucat serios pe 60, in rest n-am pierdut in fata voastra si nici nu o sa pierd vreodata, voi nu stiti sa jucati fara coplayer despre ce vorbim .... plimba ursul
 
Scor reacție
0
N-am afirmat ca n-am jucat serios pe 60, in rest n-am pierdut in fata voastra si nici nu o sa pierd vreodata, voi nu stiti sa jucati fara coplayer despre ce vorbim .... plimba ursul
Din pacate tu nu sti sa joci deloc...Ti-as pune si inregistrarile de pe confa DT sa te auzi cum plangeai, dar mai sunt cateva persoane pe acolo si nu e frumos din partea mea.
"N-o sa mai pierzi niciodata" poate, asta ca cel mai probabil nu vom mai intra, nu ca esti tu bun, e o diferenta majora.
 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Din pacate tu nu sti sa joci deloc...Ti-as pune si inregistrarile de pe confa DT sa te auzi cum plangeai, dar mai sunt cateva persoane pe acolo si nu e frumos din partea mea.
"N-o sa mai pierzi niciodata" poate, asta ca cel mai probabil nu vom mai intra, nu ca esti tu bun, e o diferenta majora.
Nu stiu cum sa-ti zic da tu esti mascota mnk-ului sau ceva de genul, pe tine nu prea te-am vazut sa faci mare branza, pe vmax l-am vazut macar...
Ai inregistrari wow, si? Atat puteti, manarii, manevre, conturi fantoma, in rest ? Penibil...
 
Scor reacție
0
Pai eu iti demonstrez cu argumente ca esti un jucator slab si un mincinos. Pe langa aceste lucruri mai faci si afirmatii proaste despre colegii mei. In legatura cu ce am facut eu se poate vedea pe tw-stats, dar niciodata un jucator n-o sa poata face diferenta fara o echipa in spate.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ma tu esti batut in cap? cu ce am mintit? Pe 60 a castigat mnk, aia e, pe speciala de care vorbesti tu nu cred ca am trecut de 10 15 sate , iti dai seama ce serios am jucat ? Ce afirmatii am facut la adresa colegilor tai? Am spus ca din punctul meu de vedere e stupid sa spui ca intri for fun cand intri cu conturi fantoma si cate 2 3 pe fiecare cont. Las-o balta ca nu intelegi.
Seara faina !
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Pai eu iti demonstrez cu argumente ca esti un jucator slab si un mincinos. Pe langa aceste lucruri mai faci si afirmatii proaste despre colegii mei. In legatura cu ce am facut eu se poate vedea pe tw-stats, dar niciodata un jucator n-o sa poata face diferenta fara o echipa in spate.
Nu cred ca acele afirmații ale lui Alex2peu sunt mincinoase pentru că le-am văzut cu ochii mei.
Pe o lume samy. a venit la mine cu o propunere de alianta și am acceptat, ulterior ne-a cerut ajutorul sa intram intr-un razboi și am fost solidar. După ce războiul era aproape câștigat, liderul tribului Mank, acest samy a trimis circulara în trib în afara de mine, mințind ca am convenit cu el sa fuzionam la ei (mank). A fost de ajuns sa plece 2-3 mai mari ca apoi a plecat toată turma.
Dacă eu am refuzat sa ma alătur, ramas singur, a făcut organizat pe mine și m-au innobilat.
 
Ultima editare:

vMaxXx

member
Scor reacție
0
Ma tu esti batut in cap? cu ce am mintit? Pe 60 a castigat mnk, aia e, pe speciala de care vorbesti tu nu cred ca am trecut de 10 15 sate , iti dai seama ce serios am jucat ? Ce afirmatii am facut la adresa colegilor tai? Am spus ca din punctul meu de vedere e stupid sa spui ca intri for fun cand intri cu conturi fantoma si cate 2 3 pe fiecare cont. Las-o balta ca nu intelegi.
Seara faina !

daca nu treci de 10-15 sate inseamna ca nu joci serios? :))
iar legat de a doua afirmatie chiar nu vad unde e problema, fiecare joaca cum vrea.
am mai zis-o, vedeti-va de treaba si nu mai vorbiti aiurea pe aici, lasati baietii de aici sa discute linistiti despre L80.
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
BesTiaL ian 27, 20:52
Pai îmi zici de pe 79 sa joc alături de tine și când întru aici primesc invitație în a n sepea academie ?
Eu nu sunt elev și nici nu muncesc în folosul tribului mare și sa stau la bălării.
Nicolai s au umflat mușchii pe el și mi a scris mesaj sa-l atac, a fost o provocare a lui, voi ați fost solidari și l ați salvat pe marele viteaz. Deci lupta a implicat conducerea și tribul tău, cine e responsabil? Liderul.


Backtime pe noob în spatele lui la 046 milisutimi



 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
daca nu treci de 10-15 sate inseamna ca nu joci serios? :))
iar legat de a doua afirmatie chiar nu vad unde e problema, fiecare joaca cum vrea.
am mai zis-o, vedeti-va de treaba si nu mai vorbiti aiurea pe aici, lasati baietii de aici sa discute linistiti despre L80.
Strategia e una foarte buna, nu e in totalitate frica. Dar daca o folosesti, nu poti sa iesi sa latri ca ai intrat for fun cu conturi fantoma + 2 3 coplayeri pe fiecare cont intelegi? e 1 +1 .......
 

Yang Manchun

member
Scor reacție
0
Nu stiu de ce va e asa greu sa recunoasteti ca suntem cel mai bun trib de pe ro.. V-am batut pe toti la legatura dar mna, vorba aia, adevarul doare.
 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Adevarul e ca n-ai sa ai coaie niciodata sa intri din prima langa triburile de top cu contul tau real, asa ca spala putina:)))
 

Yang Manchun

member
Scor reacție
0
Am intrat de atatea ori si tot n-ati reusit cumva sa ne bateti :))
Mna, am cucerit ro-ul ce sa mai zic.. faptele vorbesc. Vorba aia, un fleac, v-am ciuruit.
 

Yang Manchun

member
Scor reacție
0
Eram intr-un meci de cs:go si nu am fost foarte atent. Oricum ramane valabil ce-am zis mai sus :)
Iar despre raspunsul tau fara niciun sens, n-are rost să spun nimic. N-are nicio legatura cu nimic din jocul asta.
Pământ de flori e raspunsul tau, blegule.
 

Deleted User - 793570

Probleme aici nu cred ca e daca mnk e sau nu cel mai bun trib de pe ro..problema e ca se pune gentle langa nisge triburi de top..inca o data, gentle, o singura lume castigata si 20 pierdute, dintre care unele dupa nici 2 saptamani...nu mi se pare un nume care merita sa l aduci in discutie pe alte lumi
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Probleme aici nu cred ca e daca mnk e sau nu cel mai bun trib de pe ro..problema e ca se pune gentle langa nisge triburi de top..inca o data, gentle, o singura lume castigata si 20 pierdute, dintre care unele dupa nici 2 saptamani...nu mi se pare un nume care merita sa l aduci in discutie pe alte lumi

A lătrat fantoma
 
Sus