Discutii libere L80 !

Scor reacție
0
Mnk in schimb a intrat cu conturi fantoma si nume de trib random pe speciala, asta denota curajul...dar noi sa fim sanatosi :D Ar fii fost totusi interesant sa fii intrat cu numele lor, poate intra si gentle langa ei asa vreo 2 saptamani sa ne batem for fun :D
Ma curajosule, nu te-ai saturat cat te-am batut ? Iar au prins barbarele glas...
 
Scor reacție
0
Nu e tocmai accurate. As zice ca mai degraba un fel de Hagi, retras din joc dar inca in domeniu :)))

Nu cred ca am aruncat cu vorbe urate,ci doar am atins pe cei ce se declarau "zei" pe aici. Singura mea pretentie de la voi (DK) a fost sa nu va mai flexati pe extern si sa demonstrati pe harta, in rest v-am urmarit cu placere pe fiecare lume jucata. Speram ca poate cavalerul o sa tina in control tipul asta de jucator, dar se pare ca a devenit fruntas.
Mi-am spus punctul de vedere, nu vreau sa ajung la stadiul de a "spama". Mult succes!

Pe 78, nwo a jucat singur contra toată harta . Aici nwo recrutează tot k-ul, se aliază până și cu spam iar apoi recrutează jucătorii în spatele linilor. Eu zic că DK a cam demonstrat.
 
Scor reacție
0
Pe 78, nwo a jucat singur contra toată harta . Aici nwo recrutează tot k-ul, se aliază până și cu spam iar apoi recrutează jucătorii în spatele linilor. Eu zic că DK a cam demonstrat.

Aici NWO nu exista :))) Ultima lume unde a jucat NWO a fost pe 78 :) Tribul este NEW si este intemeiat de regele si noua lui companie :)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Gentle nu s aia de i a batut green in 2 saptamani? Si aia de au cedat pe speciala satele tot dupa 2 saptamani? Ar trebui schimbat numele in gentle #2saptamani
Pai noi am intrat for fun, am intrat cu conturile noastre, si for fun am scos vreo 2 academii de pe continent, ne-am asumat, n-am intrat cu conturi fantoma :D
 

vMaxXx

member
Scor reacție
0
Hai adu argumente lasa vrajeala asta ca nu merge cu mine, legi 2 cuvinte sau basti de aici .
scuze, incepusem sa rad cand am citit "dt a ales sa dea stergere" si am raspuns din instinct.

adevarul e ca doar cei fricosi, cei care nu suportau ideea sa piarda in fata noastra au renuntat sa mai joace invocand tot felul de motive si au abandonat cealalta jumatate de trib si totodata aliatii care la acea vreme era DK-ul. Cred ca orice membru DK poate sa confirme ceea ce afirm.

iar legat de olandez, cu siguranta facea referire ca noi, MnK.s ti-am dat cu harta in cap, tie, DT. :*
 
Scor reacție
0
Pai si m-a batut el? mi-a dat cu harta in cap? DT a ales sa dea stergere, aia a fost, ati castigat, in rest? Unde m-a batut el pe mine ?
Cred ca ai jucat pe alta lume daca crezi ca aveai alt deznodamant.

De speciala 19 ai uitat ? Vrei sa-ti pun niste poze cum erai smardoi si la final ai disparut din peisaj ?

cu siguranta facea referire ca noi, MnK.s ti-am dat cu harta in cap, tie, DT. :*
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cred ca ai jucat pe alta lume daca crezi ca aveai alt deznodamant.

De speciala 19 ai uitat ? Vrei sa-ti pun niste poze cum erai smardoi si la final ai disparut din peisaj ?
Bai cap de bidon turtit , te rog explica-mi/ne cum mi-ai dat tu cu harta in cap? Ce speciala visezi? am trecut oare de 10 sate pe speciala aia? Sau tie tre sa-ti desenez ca jucam la caterinca acolo, duuuh?
@vMaxXx orice membru dk poate confirma ca eu m-am lasat acolo, am lasat sitter in dk din respect fata de ei ca am colaborat bine cu ei, in rest nu stiu ce abereaza olandezu dar na...eu am afirmat ca de frica s-a intrat pe speciala cu niste conturi fantoma !
Adica pana si un babuin isi da seama de asta, sa intri la caterinca inseamna sa intri cum a intrat Gentle ! Pai cine naiba intra la caterinca cu niste conturi fantoma, pe fiecare cont activand minim 2 persoane? Adica...nu stiu..........promit ca fac si un desen maine poate intelege si olandezu si nu mai behaie pe aici.
ps. olandezule tu pana nu inveti sa ti aperi singur contul n-ai cum sa te contrezi cu mine, spre deosebire de tine/voi eu am jucat mereu singur pe cont, n-am intrat cu 100000 coplayeri ca sa ajung in top.
Pana una alta cainii latra ursul trece, bine olandezul behaie dar intelegeti voi.
 

adifok

member
Scor reacție
0
ba, eu imi amintesc ca pe lumea aia am vazut mnks in varf de forma, asa bataie sincer, n-am mai luat
 
Scor reacție
0
Bai cap de bidon turtit , te rog explica-mi/ne cum mi-ai dat tu cu harta in cap? Ce speciala visezi? am trecut oare de 10 sate pe speciala aia? Sau tie tre sa-ti desenez ca jucam la caterinca acolo, duuuh?
1611688606752.png

Adevarat, mereu joci la caterinca cand iti iei bataie.

Legat de cont, o singura data a fost aparat contul meu la un organizat si atunci de 2 colegi(speed si doctorash).
 
Sus