Discutii libere L80 !

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Si eu care traiam cu impresia ca 7 este IQ`ul tau.... pe zi ce trece tot mai mult ma surprinzi. Lumea zice ca esti p***t , dar putini inteleg defapt cat de p***t esti defapt.

aloo baiatul cu iq-ul vezi ca tie iti apar mesajele cu steluta cand scrii,nu mie :)) e fix 0 parerea ta despre mine,parerea unuia ce nu iese din anonimat de 5 ani de zile,ce nu isi dezvaluie identitatea de pe joc,dar da reply la orice post scriu eu indiferent daca e adresat greenului sau altcuiva :)) stai in umbra greenului cum sta green de ceva lumi incoace in umbra altor triburi,mereu au depins de alt trib ca sa ajunga pana mai departe,is in spatele altui trib mereu,e tribul mai mic de aceea isi scriu si numele cu litere mici,pentru-ca isi cunosc nivelul
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
1610825719771.png
 

jartea

member
Scor reacție
0
am jucat in Gentle am jucat si in Dk
daca nu ai cu cine juca degeaba intri pe o lume de joc
am castigat lumi si am si pierdut lumi de joc nu vreau sa zic de timp si bani dar macar sa ne respectam pe extern
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0

Lumea 53? Dupa lumea 53, i-ati scos in start pe 60 unde eu am jucat cu dt-ul si voi mai tarziu ati primit 10 locuri pe acea lume si alea le regreta si acum mnk pentru-ca vi le-au dat(declaratie personala a unui conducator mnk) nu vorbesc eu aberatii, dupa gentle a castigat 61 iar mai tarziu v-am scos de doua ori pe aceeasi lume mai exact 67 :)) deci cam aia e treaba dintre green si gentle:)) dar stiu ca inca doare... Asta e, un backstab la timpul lui e mai bun ca 3 aliante duse pana la final:)))
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
am jucat in Gentle am jucat si in Dk
daca nu ai cu cine juca degeaba intri pe o lume de joc
am castigat lumi si am si pierdut lumi de joc nu vreau sa zic de timp si bani dar macar sa ne respectam pe extern

Normal ca ne respectam din partea mea e respect si amuzament ei se ataca si aduc jigniri personale pentru-ca atata pot, cand scrie br pe extern se da alarma in green si vine tot grupul vesel haideti pe extern ca a scris br:))))) in fine vezi ai grija pe 79 sa nu te bage la interne ca ai emblema in piept de pe 53 :)))
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Avem jucatori in trib care au jucat cu Gentle si pt asta au ajuns si conducatori :)) deci stai linistit ca nu toata lumea are caracterul tau
 
Scor reacție
0
Iar a inceput br sa vorbeasca de alte lumi...la inceputul fiecarui forum de lume noua , acelasi trompetist frustrat cu aceiasi problema..cumetre ai nevoie de o pastila..dupa 78 de lumi reusesti si tu sa castigi una..te poti retrage in glorie.
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Watchere, dupa rusinea prin care i-ai facut sa treaca pe lumea 76 pe membrii tribului ala in care ai fost conducator, ma mir ca mai ai tupeul sa apari pe aici, dar sa si mai comentezi la adresa altora, indiferent cine ar fi ei si ce ar fi facut. Tu si cu Ursul, acelasi tipar de tupeu si caracter.
Nu inteleg cum unii isi bat joc de alti oameni si peste un timp, reapar ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.
Si nu, minciuna aia ca "am facut-o pt binele celorlalti din trib" nu tine. Majoritatea membrilor din trib nu au fost intrebati nimic si nu stiau nimic, ati luat decizia doar voi, cativa.
Dar asa patesti cand alegi sa dai incredere unor astfel de exemplare fara caracter.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Iar a inceput br sa vorbeasca de alte lumi...la inceputul fiecarui forum de lume noua , acelasi trompetist frustrat cu aceiasi problema..cumetre ai nevoie de o pastila..dupa 78 de lumi reusesti si tu sa castigi una..te poti retrage in glorie.

Rog internele mele să vorbească mai puțin....mulțumesc
 
Scor reacție
0
Watchere, dupa rusinea prin care i-ai facut sa treaca pe lumea 76 pe membrii tribului ala in care ai fost conducator, ma mir ca mai ai tupeul sa apari pe aici, dar sa si mai comentezi la adresa altora, indiferent cine ar fi ei si ce ar fi facut. Tu si cu Ursul, acelasi tipar de tupeu si caracter.
Nu inteleg cum unii isi bat joc de alti oameni si peste un timp, reapar ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.
Si nu, minciuna aia ca "am facut-o pt binele celorlalti din trib" nu tine. Majoritatea membrilor din trib nu au fost intrebati nimic si nu stiau nimic, ati luat decizia doar voi, cativa.
Dar asa patesti cand alegi sa dai incredere unor astfel de exemplare fara caracter.
Ce am facut eu pe 76? Cand am considerat ca s a facut ceva rusinos m am lasat deci nu ma simt..daca in schimbi vorbesti de alianta cu green, nu consider nimic rusinos si oamenii au fost mult mai ok decat m as fi asteptat..ce s a intamplat dupa nu a fost decizia mea si nici nu mi o pot asuma..
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
RS a evitat pe Dk sau invers pe aceasta lume ? :) N-E și S-V sau jucam jocul acela din copilărie?! ...muta-ti cuibul :)
 
Ultima editare:
Sus