Discutii Libere L91 !

Deleted User - 743794397

Si acum ce se intampla cu lumea 91? Se joaca bambilici, se anuleaza, sau ce draci de amiaza se intampla? 240 zile de cucerit si crescut barbare, 240 zile de facut steaguri. Mai e nevoie de cazarme si grajduri?

Oare o sa se bata STW cu STE doar ca sa faca inamici invinsi si steaguri? Sau se bate STW cu RS?

Sa ma anuntati in caz ca aveti vreun razboi curand, vreau sa fac pp-uri.
 

Deleted User - 743794397

@Rakanishu ati muncit degeaba man la lumea 91. V-a tras clapa alinutzu.
Nu va scoateti bani cu lumea 91
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Mie Mesagerul. mi-a demonstrat ca nu are cuvant și onoare asa cum pretinde și respecta doar pe cine îi este frica și cu cine are interes. Normal că de derivații celor din DT/DK se teme deocamdată.
Îl cunosc de pe lumea 30 când nici nu se inventasera samuraii și la inceput a fost tribul OR/ Onoare și Respect întemeiat de ingenios.
La începutul lumii s-a dat aliatul și prietenul meu și a zis sa am grija de tantiNina. După o perioadă în care am salvat-o pe tantiNina și luptam împotriva inamicul comun, a complotat cu tantiNina și alții din tribul meu sa meargă cu toții în OR sa-mi distrugă tribul.
Iar pana sa înceapă lumea 80 m-a invitat să întru pe lume alături de el. Am cumpărat puncte premium, am ajuns în top la prima pagina și în loc de invitație a pus oamenii săi pe mine. Cam asta este cuvântul lui.


Ai probleme mari cu cap ,Rs este cel mai corect trib,îți spune un jucător care a greșit față de ei dar,tot am rămas prieteni și joc cu ei mereu când intră ,așa că lasă denigrarea la adresa RS
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
Azi am învățat că este foarte urat sa ataci duminica .

Screenshot_2022-11-20-13-46-59-684-edit_air.com.innogames.staemme.jpg
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Iar va certati care cum si pe cine a batut acum 10 ani? Zici ca e ca la gradinita aici
 

algernon

member
Scor reacție
0
Mie Mesagerul. mi-a demonstrat ca nu are cuvant și onoare asa cum pretinde și respecta doar pe cine îi este frica și cu cine are interes. Normal că de derivații celor din DT/DK se teme deocamdată.
Îl cunosc de pe lumea 30 când nici nu se inventasera samuraii și la inceput a fost tribul OR/ Onoare și Respect întemeiat de ingenios.
La începutul lumii s-a dat aliatul și prietenul meu și a zis sa am grija de tantiNina. După o perioadă în care am salvat-o pe tantiNina și luptam împotriva inamicul comun, a complotat cu tantiNina și alții din tribul meu sa meargă cu toții în OR sa-mi distrugă tribul.
Iar pana sa înceapă lumea 80 m-a invitat să întru pe lume alături de el. Am cumpărat puncte premium, am ajuns în top la prima pagina și în loc de invitație a pus oamenii săi pe mine. Cam asta este cuvântul lui.


Doar corectez o mica eroare.Ce sa faci, mai imbatranim,unii ,odata cu anii , isi pierd si memoria.
Eu i-am cunoscut pe samurai ( RS) pe 24->pe 30 erau deja inventati de 6 lumi.
 
Scor reacție
0
shitposter pe joc, shitposter chiar si pe forum. exact cum mi-am imaginat. cum de nu ai dat delete la cont si dizolvare la trib inca leule??
 
Scor reacție
0
"amintirile ma chinuiesc, amintirile ma rascolesc"

l-am facut asa pe la 12 ani.. mare fan "parazitii" si imi placea nr lui Walcott din fifa07.. ramane asa for the rest of my life. as vrea totusi sa imi recuperez contul vechi de pe forum, da vedem cum si daca se poate

intrebarea ramane aceeasi, cum de nu ai dat inca delete:oops:
 
Scor reacție
0
Nu am ce vorbi cu noobi necunoscuti care se baga în seamă.
nu stiu care dintre noi a inceput sa ma spameze pe joc cu mesaje, eu sau tu :)) sa ma pun sa le caut cum imi tot scriai si luai seen ca nu aveam de gand sa iti raspund? dupa te purtai si ca o adolescenta si dadeai block ca vezi doamne cum de mi-am permis sa nu iti raspund…

pe 92 mai testezi lumea sau intri si acolo sa ma spamezi cu mesaje cu rapoarte eroice cum spargi tu atacuri de la stiu eu cine?

a si vezi ca titulatura de noob o dai cuiva care abia a inceput sa joace nu cuiva care are “trofeu” cu vechimea de 14 ani pe joc, macar zi si tu ceva care sa aiba legatura, jucator prost, jucator slab, nu incepator
 
Scor reacție
0
lol ce defensiv, am zis doar ca am 14 ani de cand sunt pe joc si tu continui sa ma faci “incepator”. ai DEX online, cauta pe net definitia cuvantului incepator.

nu te-a intrebat nimeni cum consideri tu trofeele din joc da incepi sa explici tot felu de avioane, repet am spus ca am un trofeu care atesta faptul ca am 14 ani de joc

tind sa cred ca iti lipseste o doaga ori dupa interactiunea asta atat pe forum cat si pe joc mi-a confirmat temerile. aluziile pe care le faci in legatura cu zombita nu isi au rostul, sau ai vrut sa dai report la profilul meu din joc dar nu este suficient de “vulgar” incat sa fie luat la rost.. hmmm. anyway, jocul asta s-a stricat fata de perioada lui de glorie dovada fiind faptul ca se joaca tot aceiasi oameni si raman cate 2 lumi deschise :)) da tu continua leuțule ca e ok ce faci, mai trimite niste circulare ca poate scapi de obraznica aia de zombita forever de pe joc si de inca vreo 20 de oameni, poate ramai doar tu pe joc si reusesti sa ramai in joc si sa inchizi vreo lume nu 2 ca mine
 
Scor reacție
0
la ce mesaje am vazut ca le-ai trimis colegilor, era clar ca ma obosesc incercand sa iti raspund. nu te mai victimiza te rog, asuma-ti discutiile cu ceilalti din tribul meu care surprinzator au fost facute publice pe forumul tribului si se stiu deja, asa ca da-te “leu” pana la capat si spune “da frate, am vorbit si cu colegii tai si am insecuritati, nu inteleg de ce nu ai fost neutru cu mine desi stiai ce discutii am purtat cu colegii tai” :))
e ok, nu trebuie sa ma treci pe lista ta neagra.. nu ma incalzeste cu nimic ca sunt sau nu sunt.. n-am timp de copilarisme de astea, am si eu o viata reala care nu are treaba cu jocul asta.. aici vin sa ma distrez si sa mai socializez da vad ca trebuie sa imi aleg alt joc, ca n-are rost… cred ca ma reapuc de sah, macar acolo stiu o treaba

ne vedem pe 92 in teste cum zici tu.. eu o sa raman un jucator casual si te las pe tine sa te agiti si sa spamezi circulare pe toate lumile.. apropo am vazut ca te-a cucerit cineva… delete la cont nu dai? ce rost mai are, ai twstats nu trebuie sa fii “in paine” cum se zice, poti da delete linistit :))

a si din ce imi amintesc eu, nu e cazul sa dai quote la mesajul anterior, pentru ca la ala raspunzi. nu mai “abuza” de acest lucru ca iti iei avertisment de la moderatori. cel putin eu asa am fost invatat pe forumurile de genul asta
 

Viligiante

member
Scor reacție
0
la ce mesaje am vazut ca le-ai trimis colegilor, era clar ca ma obosesc incercand sa iti raspund. nu te mai victimiza te rog, asuma-ti discutiile cu ceilalti din tribul meu care surprinzator au fost facute publice pe forumul tribului si se stiu deja, asa ca da-te “leu” pana la capat si spune “da frate, am vorbit si cu colegii tai si am insecuritati, nu inteleg de ce nu ai fost neutru cu mine desi stiai ce discutii am purtat cu colegii tai” :))
e ok, nu trebuie sa ma treci pe lista ta neagra.. nu ma incalzeste cu nimic ca sunt sau nu sunt.. n-am timp de copilarisme de astea, am si eu o viata reala care nu are treaba cu jocul asta.. aici vin sa ma distrez si sa mai socializez da vad ca trebuie sa imi aleg alt joc, ca n-are rost… cred ca ma reapuc de sah, macar acolo stiu o treaba

ne vedem pe 92 in teste cum zici tu.. eu o sa raman un jucator casual si te las pe tine sa te agiti si sa spamezi circulare pe toate lumile.. apropo am vazut ca te-a cucerit cineva… delete la cont nu dai? ce rost mai are, ai twstats nu trebuie sa fii “in paine” cum se zice, poti da delete linistit :))

a si din ce imi amintesc eu, nu e cazul sa dai quote la mesajul anterior, pentru ca la ala raspunzi. nu mai “abuza” de acest lucru ca iti iei avertisment de la moderatori. cel putin eu asa am fost invatat pe forumurile de genul asta
Eu i-am luat satu ca a fost nesimtit =))))))))))))))))))00

Dar nu a rezistat. Omu a dat inceput nou ca sa barbarizeze satul, sa nu apara pe TWstats ca a fost cucerit =)))))) si dupa mi-a scos ochii ca am luat doar barbare :)))))))))))) n-ai cum
 
Scor reacție
0
imi cer scuze moderatorilor dar vad ca elita jocului "triburile" si-a sters postarile ca sa para ca am facut dublu post si sa iau warn..
 
Sus