Discutii Libere L91 !

Vlaicu

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ai simțit că e inferior budichele asta și ai zis sa scrii și tu un comentariu, este?

Mai adu vreo 15 învățăcei că acolo în RS sunteți multi și facem de o clasă. Ii avem ca profesori pe Hasul de organizare atac, Sensation organizare deff, Tesla USA pe comunicare și Samy vă va învăța cum se conduce un trib, Olandezu pe milisecunde iar eu va învăț cum sa jucați de pe telefon. Pentru mai multe detalii va aștept în privat.

Ar trebui sa-ti revizuiesti atitudinea (in masura in care poti; stiu, pentru cei care au limite, e mai greu), dar nu te-am jignit in niciun fel.
Nu include RS-ul in discutii, nu vorbesc in numele lor.
Bafta!
P.S. Acest "bafta" semnifica incheierea acestei polemici, care nu aduce nimic bun ;)
 

DoNo

member
Scor reacție
0
* Pentru cei care se simt* Mi se pare foarte josnic sa arunci cuvinte in RS din frustare, sa te descarci si sa dai cu hate aiurea, pentru ca ai pierdut lumea sau stiu eu ce frustrari ai. Nu vorbesc de un caz specific, am vazut aceleasi discutii si in trecut, pe alte lumi. Ca si jucator fost DK pot spune ca atunci cand am apelat la RS am primit din partea lor o promptitudine si un profesionalism de nota 10!
 
Ultima editare:

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Am zis că dau lovitura la pp lumea asta și nici măcar n-am apucat să îmi scot cele 450pp cheltuite pe bonusul de 20% resurse.

Pronosticul meu a fost că îi bateți în 30 zile. Se pare că v-am subestimat :(

Felicitări stou si băieții!
 

Marmo

member
Scor reacție
0
Unde e DMX-ul care zicea ca au PP-uri dar nu apuca resurse, acum ce asteapta? Bai nici la PP-uri nu mai poti juca cu asa fatalai pe harta. :(
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Nu se imparte DK in 2 tabere si sa se bata intre ei sa facem si noi ceva pp? Macar sa scoatem investitia.
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Nu te mai baga prințesa în seama aiurea,nu vezi ca încerc sa te ignor :d
Nu te-a băgat nimeni in seama pe tine, băiețel cu fustița, i-am răspuns lui Stou. Nu știu care dintre noi cauta băgare in seamă. Nu trebuie sa te supere adevarul.

Hai, cius.
 
Scor reacție
0
Dupa cum arata componenta echipelor, era clar ca exista niste mari favoriti. Nu inteleg totusi pt ce felicitari din moment ce pe lumea asta nici nu s a iesit din protectie..nu s a facut un split nu s a atacat nu s a aparat..pur si simplu s a renuntat prematur:))) .DK+RS este o echipa cu care cred ca doar 2 alte triburi de pe server le ar putea face fata, insa asta nu scuza cu nimic abandonu prematur:)..se putea macar incerca sa se joace..Felicitari merita ex DK pt faptul ca au strans in mare parte aceeasi echipa dupa infrangerea de pe 85, si adevaratele echipe se vad la infrangeri, nu la victorii, iar faptul ca au ramas uniti merita felicitat. In rest, o lume ce putea fi faina, cateodata e frumos si sa pierzi cand o faci cu un joc fain.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Nah lasa ca e misto sa vedeti si voi (DK) cum e sa stai sa te plictisesti pe o lume si sa obtii o victorie fara glorie..pt ca o victorie fara sa ai adversar e plictisitoare pt cei carora le place sa joace jocul asta. Noi stim asta de pe 84.
Era greu United-ului sa faca fata aliantei DK-RS si daca intrau pe continent separat. Mai ales in start, aproape imposibil. Oricum Alin a incercat si e totusi de apreciat ca a realizat ca nu are sanse si a luat o decizie pt un grup intreg de jucatori de la ei..nu se meritau timpul si pp-urile pierdute pt o cauza pierduta.
Ar fi fost o lume frumoasa pt DK daca intra pe L90, viteza 1.6,fara curatare.
 

iLegend

member
Scor reacție
0
Voi mai jucati pe Ro ? ca de 20 de lumi alegeti sa intrati doar pe lumi pe care nu aveti adversar , apoi va plangeti ca va plictisiti :) tare asta
 

stou

member
Scor reacție
0
Enyx am impresia ca iti subeztimezi mult adversarii de pe 90 daca ai timp sa te gandesti si la bunastarea altora pe alte lumii .
Iti voi raspunde simplu multumim de grija dar suntem bine sanatosi si nu ne plangem de plictiseala ! O sa ne descurcam noi cumva si cu barbarele cum zici tu si daca nu o sa reusim o sa mai chemam un prieten .
Referitor la discursul cu 90 daca vrei poti asa ca stii prea bine cum ma poti gasi sa punem la cale o lume unde sa jucam unii contra altora !
Veniti cu 2 3 saptamani inainte de inceputul unei lumi sa ne punem cat de cat deacord in privintza unui set de setari acceptabile in ambele tabere sa facem frumos o cerere catre rakanishu ( cum a fost facuta si aici si in mare realizata ) si sa dam drumul la joaca !
Asa nu o sa aiba nimeni scuze ca vezi doamne setarile si alte nebunii (nici noi nici voi)
Pana atunci iti urez mult noroc pe 90 !
 

Deleted User - 743794397

Sarakilor ne-am bazat pe voi ca facem pp-uri, dar voi sunteti mai saraki decat saraki.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Enyx am impresia ca iti subeztimezi mult adversarii de pe 90 daca ai timp sa te gandesti si la bunastarea altora pe alte lumii .
Iti voi raspunde simplu multumim de grija dar suntem bine sanatosi si nu ne plangem de plictiseala ! O sa ne descurcam noi cumva si cu barbarele cum zici tu si daca nu o sa reusim o sa mai chemam un prieten .
Referitor la discursul cu 90 daca vrei poti asa ca stii prea bine cum ma poti gasi sa punem la cale o lume unde sa jucam unii contra altora !
Veniti cu 2 3 saptamani inainte de inceputul unei lumi sa ne punem cat de cat deacord in privintza unui set de setari acceptabile in ambele tabere sa facem frumos o cerere catre rakanishu ( cum a fost facuta si aici si in mare realizata ) si sa dam drumul la joaca !
Asa nu o sa aiba nimeni scuze ca vezi doamne setarile si alte nebunii (nici noi nici voi)
Pana atunci iti urez mult noroc pe 90 !
Ai impresia gresita . Am tot respectul pt TSL ca trib. Ziceam ca era o lume interesanta daca erati voi acolo cu DK-RS si poate noi eram in echipa cu TSL. E doar un exercitiu de imaginatie. Noi ne batem cu TSL doar ca sa evitam o lume plictisitoare, nu ca ar fi fost asta planul initial.
Nu era nici un apropo ca nu ati intrat pe 90. Noi oricum nu v-am chemat acolo.
O sa va plictisiti sigur pe 91,daca va place sa jucati triburile,nu farmville.

E forum extern, fiecare are timp sa isi mai dea cu parerea. Nu orice postare aici e un atac asupra cuiva :) Spor la joc
 
Ultima editare:
Sus