Discutii Libere L91 !

simplu

member
Scor reacție
0
Oricare-ar fi sfârşitul luptei,
Să stai luptând, căci eşti dator.

Trăiesc acei ce vreau să lupte,
Iar cei fricoşi se plâng şi mor.

De-i vezi murind, să-i laşi să moară,
Căci moartea e menirea lor.

George Coșbuc.
 
Scor reacție
0
1667317293881.png

1667317525932.png

Ai uitat meritele mele? Îți place să îți aduci aminte de alte lumii, sigur iti aduci aminte de RS-UNITED pe granita, nici tu nu ai reusit sa impresionezi RS 8-ul atunci, cu care te luptai. Dupa ' razboiul ' ce l-ai pierdut in astea 5 zile de protectie, ar fii cel mai corect sa dai dizolvare triblui .
PSS: Daca mai ai de gand sa bagi tribul pe harta nu mai face click bait si schimbai numele :

'Impreuna pana la capat' -ul protectiei!​

 

alinutzu91

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5673
Vezi atașament 5674

Ai uitat meritele mele? Îți place să îți aduci aminte de alte lumii, sigur iti aduci aminte de RS-UNITED pe granita, nici tu nu ai reusit sa impresionezi RS 8-ul atunci, cu care te luptai. Dupa ' razboiul ' ce l-ai pierdut in astea 5 zile de protectie, ar fii cel mai corect sa dai dizolvare triblui .
PSS: Daca mai ai de gand sa bagi tribul pe harta nu mai face click bait si schimbai numele :

'Impreuna pana la capat' -ul protectiei!​

Tu te lauzi pe meritele altora.
Este greu sa găsești un trib pe ro sa aibe potențialul celor din dk.
Un trib este Jderii și celălalt trib Roma care se pot lupta cu ei.
Dacă erați voi in situația noastră te asigur ca tot aceeași era istoria.
Sunteți departe de dk la fel ca și noi.
Suntem deschizi oricând sa luptam 1 vs 1 contra voastra, așa ca nu te da mare pe meritul altora.
Este un doar un joc, noi ne-am încercat limitele din care reiese ca este diferența mare între noi și dk.
Ceea ce pot spune și despre voi și dk ca este mare diferența între cele doua triburi.
Ceea ce pot spune despre circulara trimisa a fost doar o circulara de mobilizare. Prin circulara asta sa încercat mobilizarea jucătorilor și bineînțeles sa încercam sa jucam la alt nivel.
Sa sti de la mine, dacă promitem ceva ne ținem de promisiune, prietene.
Trebuia sa îți dai seama când cineva da o circulara de genul asta ca altele sunt intențiile fiindcă in ziua de astăzi sunt mulți suporti care stau prin toate triburile și automat “tribul” principal imediat primesc orice informație sau circulara trimisa.
 
Ultima editare:

Marky.

member
Scor reacție
0
Dacă intram cu numele noastre nu mai aveam cu cine sa jucam, ați fi dat ștergere direct. Si-asa ne-am saturat sa va tot batem, acum va batem și cu alte nume, așa la caterinca
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Da nu știu de ce te tot bagi tu in seamă ca și cum ai fost vreodată o amenințare pentru noi. Stai cuminte și joacă acolo în liga ta, învățăcelule
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Dacă intram cu numele noastre nu mai aveam cu cine sa jucam, ați fi dat ștergere direct. Si-asa ne-am saturat sa va tot batem, acum va batem și cu alte nume, așa la caterinca

:)))
Eu nu tin minte sa fi jucat impotriva voastra, in mod direct.
De frica nu intrati, voi sunteti doar o mana de oameni, nu te mai umfla in pene, ca nu e cazul.
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Mana aia de oameni de care zici tu o bătut tot serverul, budiche mic. Tu încearcă să-l bați pe Leul albastru și mai vorbim noi după.
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Mana aia de oameni de care zici tu o bătut tot serverul, budiche mic. Tu încearcă să-l bați pe Leul albastru și mai vorbim noi după.
Hai mai da-te jos din copac, c-o ia serveru razna. Ati uitat de L87 cand ati jucat/intrat in green si va tot laudati cu "jderii legacy" si v-au dat cu harta'n cap 2 triburi stranse de pe harta?
Chill cumetre ca nu sunteti cei mai zmei...sunt multi peste voi...

Seara buna!

PS: nu te obosi sa-mi raspunzi, ca nu ma intereseaza.

PPS: nu mai face greseala lui dicsie sa vorbesti in numele unui trib. Pe viitor vorbeste in numele tau!
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Mana aia de oameni de care zici tu o bătut tot serverul, budiche mic. Tu încearcă să-l bați pe Leul albastru și mai vorbim noi după.
Usor, tinere.
Cand o sa intrati cu numele real mai discutam, pana atunci, nu mai cauta sa te lauzi.
 
Sus