Discutii libere L99 !

shadow18

member
Scor reacție
0
Screenshot_20231104-012609.png

Se poate sa nu acceptam această declarație agramata și să ii oferim marelui conducător Yoda un abecedar :))
 

Furnik29

member
Scor reacție
0
Le-am refuzat razboiul ca nu se intelege ce a scris, dar nu ai cu cine...

nov. 04
01:35
Tribul a retras oferta de pace către LoH.
nov. 04
01:29
Tribul a propus pace către LoH.
 
Ultima editare:

Furnik29

member
Scor reacție
0
Stiu o zicala de cand eram copil, si copilarind aici pe triburi am tot invatat de la unu si altu, bobo
era cantecelul ala:
"Oftica, boala grea moare bobo dupa ea."
Nu te mai plange ca suntem ca tik-tok ca strangem randurile si va dura ceva pana vom ajunge in formula finala, totusi sunt 700 de jucatori si nu ii poti da afara aiurea cum faceti voi. Va stiu mentalitatea si in calitate de veteran aici pe joc va pot pune usor la respect.
 
Scor reacție
0
Stiu o zicala de cand eram copil, si copilarind aici pe triburi am tot invatat de la unu si altu, bobo
era cantecelul ala:
"Oftica, boala grea moare bobo dupa ea."
Nu te mai plange ca suntem ca tik-tok ca strangem randurile si va dura ceva pana vom ajunge in formula finala, totusi sunt 700 de jucatori si nu ii poti da afara aiurea cum faceti voi. Va stiu mentalitatea si in calitate de veteran aici pe joc va pot pune usor la respect.
Veteran al jocului? Cu o lume inchisa? :)))))
 

Furnik29

member
Scor reacție
0
Veteran al jocului? Cu o lume inchisa? :)))))
Pai in cazul meu si pe L76 si L80 eram in tribul final, numai ca eu m-am sters din lene sa mai intru dupa terminarea razboiului, am preferat sa ma bucur pe plaje in loc sa intru pe triburi sa fiu verde... cine stie cunoaste, ne vedem pe harta ca voi castigati razboaiele pe forum, mie imi place sa castig pe harta, legat de tine watchere unde ai jucat contra mea ai luat bataie, uitate in istoricul meu apoi verifica la tine :)))
 
Scor reacție
0
Pai in cazul meu si pe L76 si L80 eram in tribul final, numai ca eu m-am sters din lene sa mai intru dupa terminarea razboiului, am preferat sa ma bucur pe plaje in loc sa intru pe triburi sa fiu verde... cine stie cunoaste, ne vedem pe harta ca voi castigati razboaiele pe forum, mie imi place sa castig pe harta, legat de tine watchere unde ai jucat contra mea ai luat bataie, uitate in istoricul meu apoi verifica la tine :)))
Habar nu am cine esti, e prima lume pe care te vad, si asta de pe extern..pe 80
Nu am jucat, dar am vazut c ai fost pe 85..si imi amintesc sigur ca pe 85 am cam castigat..Asa ca domnu veteran nevunoscut..bafta
 

shadow18

member
Scor reacție
0
Habar nu am cine esti, e prima lume pe care te vad, si asta de pe extern..pe 80
Nu am jucat, dar am vazut c ai fost pe 85..si imi amintesc sigur ca pe 85 am cam castigat..Asa ca domnu veteran nevunoscut..bafta
Pai ce să vedeți voi daca sunteți activi doar pe forum cum apare ceva nou cum săriți la gatul lor ...
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Stiu o zicala de cand eram copil, si copilarind aici pe triburi am tot invatat de la unu si altu, bobo
era cantecelul ala:
"Oftica, boala grea moare bobo dupa ea."
Nu te mai plange ca suntem ca tik-tok ca strangem randurile si va dura ceva pana vom ajunge in formula finala, totusi sunt 700 de jucatori si nu ii poti da afara aiurea cum faceti voi. Va stiu mentalitatea si in calitate de veteran aici pe joc va pot pune usor la respect.
nu ești ala de te-am bătut și pe 85? Veteranule:))
 
Ultima editare:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ne poți explica și nouă cum se face că pe fiecare lume care joaca colorații din Green tu ești desemnat admin ( e prea pe fata tot circul asta )
Succes tuturor și cei mai buni să câștige !
Da, sunt admin pe fiecare lume pe care nu joc, indiferente de ce alte triburi joaca. Sper ca ti-e clar cum sta cu circul, ca se pare ca am descoperit si clovnul.
 
Scor reacție
1
Domnul cu datoria de 50€ din 2018

Luand in calcul inflatia ar trebuie sa imi returnezi 60€ azi 06.11.23

Accept si pp sau 10 sate in graniță
 

Atașamente

  • image_2023_11_06T12_59_38_479Z-1.png
    image_2023_11_06T12_59_38_479Z-1.png
    48,5 KB · Vizualizări: 143

Tekashi

member
Scor reacție
1
Pe vremuri se dadea ban pentru spam sau postari multiple, acum e bun ca ajuta algoritmul.
 
Sus