Discutii libere !

dormm

member
Scor reacție
0
esti ok ? ai vre-o conversatie cu mine de pe joc, skype, nr tel etc ? noi doar pe extern am schimbat cateva mesaje pentru ca tot te bagi in seama aiurea, in afara ca esti paleta pe joc si ca ai nickul dorm, nu stiu nimic despre tine...
bai,nu-ti e rusine?(daca ai pierderi de memorie)poti sa o intrebi pe Ale,asta daca te-a scos de la block =))))
 

dormm

member
Scor reacție
0
Colegii tai se laudau ca au mana asa formata incat pot da manual, oricand vor(ca asta se intelege) la diferente mici de ms. Mai era un urs panda candva pe forum faimos pentru mouse-ul lui fin cu care dadea la fel.

Daca tot se lauda, astept sa si dovedeasca, ca nu e greu sa faci un test cu 2 fake-uri, asa la 20 ms distanta.
am niste printuri de pe 76, cum a dat green-ul la un organizat :))toti au mana formata,despre ce vorbim?
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Hai ca da. Cine vorbea :)))
Dacă tot te bagi in seama pe prostii , spune-mi dacă este adevărat ca ești asistat social dar raspunde sincer te rog ca lumea vorbește ca din cauza asta nu îți poți plăti datoriile și atunci este de înțeles.
Cat despre atacuri ma gandesc ca glumiți altfel va faceți rau de minune!!!
 

dormm

member
Scor reacție
0
Dacă tot te bagi in seama pe prostii , spune-mi dacă este adevărat ca ești asistat social dar raspunde sincer te rog ca lumea vorbește ca din cauza asta nu îți poți plăti datoriile și atunci este de înțeles.
Cat despre atacuri ma gandesc ca glumiți altfel va faceți rau de minune!!!
bai,dar oameni mai terminati ca voi nu am vazut in viata mea...rostogoliti acelasi rahat non-stop,nu v-ati plictisit ma?sau doar atata puteti?
 

Hulk

member
Scor reacție
0
bai,dar oameni mai terminati ca voi nu am vazut in viata mea...rostogoliti acelasi rahat non-stop,nu v-ati plictisit ma?sau doar atata puteti?
Mic exemplu,nu are rost sa punem din categoria “intime”
Crud dar corect ;(
 

Atașamente

  • A8762A1D-31FA-4AC7-BC80-1ED29D7158FB.jpeg
    A8762A1D-31FA-4AC7-BC80-1ED29D7158FB.jpeg
    187,1 KB · Vizualizări: 146

dormm

member
Scor reacție
0
daca nu accepti adevarul nu e vina noastra :)
bai noobule,pe mine nu ma intereseaza lucrurile astea,intelegi?voi sunteti niste nevertebrati care cautati scandal si va bagati in seama cu prostia asta,ati zis o data,de doua ori...,gata,deja sunteti penibili,iar penibilul trebuia sa aiba limite!
 

Oblivion

member
Scor reacție
0
Vezi ca interpretezi
"Iti pot intra" multe nu e acelasi cu "intra multe".

Omul spune ca exista posibilitatea si voi o transformati in certitudine.
:D:D

Las ca va dam si noi de la voi printuri sa vedem cum transformati certitudinea in posibilitate
:D

Sat: [coord]480|520[/coord]
Nivel zid: 20

[command]attack_small[/command] Berbec [coord]561|501[/coord] --> Ora de sosire: iul. 08, 2022 08:31:00:254 [player]OkWhatEver[/player]
[command]attack_small[/command] Berbec [coord]591|543[/coord] --> Ora de sosire: iul. 08, 2022 08:31:00:290 [player]OkWhatEver[/player]
[command]attack_small[/command] Berbec [coord]587|544[/coord] --> Ora de sosire: iul. 08, 2022 08:31:00:320 [player]OkWhatEver[/player]
[command]attack_small[/command] Berbec [coord]589|495[/coord] --> Ora de sosire: iul. 08, 2022 08:31:00:341 [player]OkWhatEver[/player]

Sat: [coord]485|517[/coord]

[command]attack_large[/command] Berbec [coord]607|496[/coord] --> Ora de sosire: iul. 08, 2022 10:25:32:096 [player]OkWhatEver[/player]
[command]attack[/command] Berbec [coord]557|487[/coord] --> Ora de sosire: iul. 08, 2022 10:25:32:117 [player]OkWhatEver[/player]
[command]attack_large[/command] Berbec [coord]542|510[/coord] --> Ora de sosire: iul. 08, 2022 10:25:32:145 [player]OkWhatEver[/player]

Pai mie asta mi se pare certitudine 100% :))) sa le dai la diferente de 20-30 milisec pe toate :))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Hulk, si restul din green. Voi si peste 100 lumi tot despre asta o sa vorbiti. Si in mediu rural se mai desteapta oamenii. Dar voi nu. Ramaneti cu limitele voastre.
Sunteti penibili rau de tot cu toate astea.
Mersi ca stergeti posturile. Am uitat ca e trafic intens aici si se spameaza :)))
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Hulk, si restul din green. Voi si peste 100 lumi tot despre asta o sa vorbiti. Si in mediu rural se mai desteapta oamenii. Dar voi nu. Ramaneti cu limitele voastre.
Sunteti penibili rau de tot cu toate astea.
Mersi ca stergeti posturile. Am uitat ca e trafic intens aici si se spameaza :)))
Măcar nu negi.
Faza cu asistatul este si asta adevarata?
Dacă răspunzi și la asta nu te mai intreb nimic ca m-am lămurit . :))
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Măcar nu negi.
Faza cu asistatul este si asta adevarata?
Dacă răspunzi și la asta nu te mai intreb nimic ca m-am lămurit . :))
Nu poate , nu are netu platit , abonamentu este pe numele nepotului care este in Tanzania , trimite 250 si poate iti raspunde
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Aveti un umor iesit din comun. Din ce in ce mai rar in zilele astea sa gasesti asa ceva.
Merg bine scripturile Hulk?
Imi sopteste cineva din green ca nu meritati sa va mai raspund pe aici. Va dau numele lui?
Nu...ca va pica moralul total. Toate la timpul lor insa.
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Aveti un umor iesit din comun. Din ce in ce mai rar in zilele astea sa gasesti asa ceva.
Merg bine scripturile Hulk?
Imi sopteste cineva din green ca nu meritati sa va mai raspund pe aici. Va dau numele lui?
Nu...ca va pica moralul total. Toate la timpul lor insa.
Mi-a soptit si mie cineva de la Balnceanca ca iara nu iti iei pastilele !
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bine. Sa recititi aici dupa ce o sa se intample si sa vedem ce ziceti apoi.
Florine, explica-le oamenilor tai ca poate nu inteleg contra cui joaca si sa ramana cu picioarele pe pamant. Sau ridicati steag alb deja dupa esecul de astazi?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Daca iti dau eu printuri la discutiile cu rica, papaya, sniper, bobo, patrykana si restul de pe ro66 despre tine s-ar putea sa iti cada masca aia ce o porti.
Vorbind de masti si de printuri, dar printurile in care te dai admin si spui tot felul de lucruri dragalase, ca stii tu, ca ai surse etc cand le dai?
Ti-am promis intr-o postare anterioara "Draga Tomi", nu ma mai provoca. 99% din chestiile pe care le spui pe gura sunt minciuni de proportii astronomice.

Eu am dovezi. q.e.d.
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Mai o luna si dispare iara de pe joc si de pe extern , brusc nu mai are timp de joc , trebuie sa se ocupe de firme , are afaceri pe grecia ( app acolo nu stiu daca merge vrajeala pe FB )

Bine. Sa recititi aici dupa ce o sa se intample si sa vedem ce ziceti apoi.
Florine, explica-le oamenilor tai ca poate nu inteleg contra cui joaca si sa ramana cu picioarele pe pamant. Sau ridicati steag alb deja dupa esecul de astazi?

Si tu se le explici celor din Dah ca o sa ramana cu datorii ;)
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vorbind de masti si de printuri, dar printurile in care te dai admin si spui tot felul de lucruri dragalase, ca stii tu, ca ai surse etc cand le dai?
Ti-am promis intr-o postare anterioara "Draga Tomi", nu ma mai provoca. 99% din chestiile pe care le spui pe gura sunt minciuni de proportii astronomice.

Eu am dovezi. q.e.d.

Bai alex, cu ce te provoc eu pe tine? Tu fa bine si fa-ti niste autocorectari si upgrade-uri ca stai prost la multe capitole. Dovezi...dovezi interpretate doar in felul tau, nu?
Nu discut despre adminaj. Nu cred ca are rost. Au incercat si altii si tot ca voi ramane sau a ramas cu dovezile in mana. Despre ce vorbim?
Lasand asta deoparte...vorbind de ro87, va cam terfelim, iar voi nu va ridicati la nivelul pe care il expuneti peste tot. Sunteti o echipa mediocra, cu jucatori in mare parte mediocri. Greii se stiu ei...si ii salut pe calea asta inca o data.
Mai o luna si dispare iara de pe joc si de pe extern , brusc nu mai are timp de joc , trebuie sa se ocupe de firme , are afaceri pe grecia ( app acolo nu stiu daca merge vrajeala pe FB )



Si tu se le explici celor din Dah ca o sa ramana cu datorii ;)

Tu, ceilalti care nu inteleg cum e cu perioadele de joc, nu aveti cum sa spuneti altceva. Sunt atatia jucatori, zeci de jucatori care renunta pentru perioade de timp si apoi revin. Nu stiu care va e dusmanul mai precis, eu sau echipa din care fac parte?
Am postat si mai sus dar s-au sters postarile. Nu eu sunt piua intai aici. Nu eu conduc, nu eu iau deciziile. Totul este la comun cu baietii din Fame pe care de atata timp incercati sa ii intoarceti impotriva noastra fara sorti de izbanda din pacate.
Si acum la ce se ajunge? Se ajunge la infrangerea voastra. De ce? Pentru ca nu ati avut un aliat puternic pe care sa va bazati, sa va faca jocurile, sa domine harta. Voi singuri nu aveti ce face. Zic sa ridicati steagul alb, sa va recunoasteti infrangerea si sa va rugati apoi sa va acordam revansa pe 90-91-92. Poate mai aduceti 3-4 echipe contra noastra sa incheiati si voi inca o lume cu fuziune de final sub alt nume, normal, in afara de green.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Bai alex, cu ce te provoc eu pe tine? Tu fa bine si fa-ti niste autocorectari si upgrade-uri ca stai prost la multe capitole. Dovezi...dovezi interpretate doar in felul tau, nu?
Nu discut despre adminaj. Nu cred ca are rost. Au incercat si altii si tot ca voi ramane sau a ramas cu dovezile in mana. Despre ce vorbim?
Lasand asta deoparte...vorbind de ro87, va cam terfelim, iar voi nu va ridicati la nivelul pe care il expuneti peste tot. Sunteti o echipa mediocra, cu jucatori in mare parte mediocri. Greii se stiu ei...si ii salut pe calea asta inca o data.
Bai...........samd, nivel de santier,

nu mai emite judecati de non-valoare pe aici. Poti sa vinzi propaganda ieftina celor din satra ta, la noi nu prind. Tu stii foarte bine ca daca eu pun aici niste lucruri se inchide forumul. Eu nu mint si nu aduc vrajeli, asa cum am spus anterior 99% din chestiile pe care le spui pe gura sunt minciuni de proportii astronomice. Nici tu nu mai stii care e adevarul, dar adevarul adevarat exista ;)

Vorbind de ro87, ce-ai terfelit tu? Daca e sa ne vorbim asa "echipa ta" de non-valori a pierdut teren in fata Green cam de cand a inceput lumea. Tot repeti aceleasi prostii, ti-am mai spus ca nu mai stii nici tu care e propaganda si care e minciuna, du-te inapoi la echipa ta de "valuori" care se injura ca la usa cortului, ca nu esti tu de Green.
 
Sus