Discutii libere !

dormm

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5575


Cat de smecher sa fii sa dai cu 1000 de spioni 3 zile la rand si dupa ce iti iei auto si apoi dai in blindaje sa spionezi din jumate in jumate de ora cu cate 1000 de spioni.

Marele Bote, un noob cu bani care are 300+ sate si habar nu are ce sa faca cu ele, ataca numa dinastia micuti, ca poate poate ciupeste ceva...

Fa ceva fra cu viata ta, inno iti multumeste pentru contributia adusa, dar tu cu bani sau fara bani tot noob esti

Iti mai zic ceva, indiferent cate sate iei de la mine, daca te las, tot noob cu bani ramai


P.S. Noobster parca organizatul era pe data de 14 si era interdictie sa se atace inainte, pe altii i-ai certat pentru asta. Pt unii muma, pt altii ciuma? Regulile nu sunt aceleasi pentru toata lumea? Sau daca am bani si am 300+ sate pot sa fac ce vreau, nu conteaza ca is noob? si altul care stie sa atace, dar nu are bani sa bage pp si are mai putine sate, e amenintat cu internarea?
mai bine te abtineai =)))
 
Scor reacție
0
Vezi atașament 5575


Cat de smecher sa fii sa dai cu 1000 de spioni 3 zile la rand si dupa ce iti iei auto si apoi dai in blindaje sa spionezi din jumate in jumate de ora cu cate 1000 de spioni.

Marele Bote, un noob cu bani care are 300+ sate si habar nu are ce sa faca cu ele, ataca numa dinastia micuti, ca poate poate ciupeste ceva...

Fa ceva fra cu viata ta, inno iti multumeste pentru contributia adusa, dar tu cu bani sau fara bani tot noob esti

Iti mai zic ceva, indiferent cate sate iei de la mine, daca te las, tot noob cu bani ramai


P.S. Noobster parca organizatul era pe data de 14 si era interdictie sa se atace inainte, pe altii i-ai certat pentru asta. Pt unii muma, pt altii ciuma? Regulile nu sunt aceleasi pentru toata lumea? Sau daca am bani si am 300+ sate pot sa fac ce vreau, nu conteaza ca is noob? si altul care stie sa atace, dar nu are bani sa bage pp si are mai putine sate, e amenintat cu internarea?
nu te prea lasa sa dormi, ha? :)))) vezi ca nu sti cum apare un gn intre spioni, stai in garda ;))
 

IMax.

member
Scor reacție
0
Ba dar ce sa întâmplat cu green, nu se mai aude nimic de ei, oare pregătește următoarea lume ?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Tu deja esti spectator? :( ai iesit inaintea noastra

Pai uite, ca asa o mare echipa ce este Green, este interesanta si urmarita peste tot unde joaca. Raspunde-i baiatului daca tot esti asa mare mafiot. Fi diplomat...sau e mai important sa etalezi aroganta marca inregistrata "Green" peste tot in continuare? Chiar va mai suportati ? Nu poate avea nimeni un dialog normal, acceptabil, pe care sa il eticheteze un strain ca fiind echilibrat si ok. Nu. Voi in continuare incercati sa pareti puternici, echipa top, jucatori mega ultra pro. Dar ce sa vezi...iluzii !!! Atat. Green e o iluzie si asa a fost si o sa ramana pentru totdeauna. Fara backstabb, fara scheme, fara aliat care sa va faca jocul cap-coada, fara jocurile voastre ce va caracterizeaza va bateti la top 20-40 echipe de pe serverul nostru.

P.S. : De notat inca o data. Va domina, va bate, va pune la colt, o echipa de duzina, plina de noobi, plina de incompetenti, condusa gresit de niste baieti care sunt in mintea voastra inamici periculosi din toate punctele de vedere. Nu se cunosteau mai mult de 5 insi aici intre ei. Echipa FAME + DaH e slaba rau. Dar daca noi suntem slabi, despre voi ce putem spune ?
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Pai uite, ca asa o mare echipa ce este Green, este interesanta si urmarita peste tot unde joaca. Raspunde-i baiatului daca tot esti asa mare mafiot. Fi diplomat...sau e mai important sa etalezi aroganta marca inregistrata "Green" peste tot in continuare? Chiar va mai suportati ? Nu poate avea nimeni un dialog normal, acceptabil, pe care sa il eticheteze un strain ca fiind echilibrat si ok. Nu. Voi in continuare incercati sa pareti puternici, echipa top, jucatori mega ultra pro. Dar ce sa vezi...iluzii !!! Atat. Green e o iluzie si asa a fost si o sa ramana pentru totdeauna. Fara backstabb, fara scheme, fara aliat care sa va faca jocul cap-coada, fara jocurile voastre ce va caracterizeaza va bateti la top 20-40 echipe de pe serverul nostru.

P.S. : De notat inca o data. Va domina, va bate, va pune la colt, o echipa de duzina, plina de noobi, plina de incompetenti, condusa gresit de niste baieti care sunt in mintea voastra inamici periculosi din toate punctele de vedere. Nu se cunosteau mai mult de 5 insi aici intre ei. Echipa FAME + DaH e slaba rau. Dar daca noi suntem slabi, despre voi ce putem spune ?

Daca ei sunt slabi, tu inca esti dator:))
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Pai uite, ca asa o mare echipa ce este Green, este interesanta si urmarita peste tot unde joaca. Raspunde-i baiatului daca tot esti asa mare mafiot. Fi diplomat...sau e mai important sa etalezi aroganta marca inregistrata "Green" peste tot in continuare? Chiar va mai suportati ? Nu poate avea nimeni un dialog normal, acceptabil, pe care sa il eticheteze un strain ca fiind echilibrat si ok. Nu. Voi in continuare incercati sa pareti puternici, echipa top, jucatori mega ultra pro. Dar ce sa vezi...iluzii !!! Atat. Green e o iluzie si asa a fost si o sa ramana pentru totdeauna. Fara backstabb, fara scheme, fara aliat care sa va faca jocul cap-coada, fara jocurile voastre ce va caracterizeaza va bateti la top 20-40 echipe de pe serverul nostru.

P.S. : De notat inca o data. Va domina, va bate, va pune la colt, o echipa de duzina, plina de noobi, plina de incompetenti, condusa gresit de niste baieti care sunt in mintea voastra inamici periculosi din toate punctele de vedere. Nu se cunosteau mai mult de 5 insi aici intre ei. Echipa FAME + DaH e slaba rau. Dar daca noi suntem slabi, despre voi ce putem spune ?

toti se cred tari si mari cand au 3k-uri pe harta ..vezi sa nu fie doar o iluzie :)) iar tu dc comentezi pe aici ? oricum nu te crede nimeni, sarakule :)))
 
Scor reacție
0
Cei din Fame si Dah se milogesc in mesaje private de oameni sa le dea wapp si ei nu cumpara conturi :))) YOUAREFINISHED esti terminat asa cum ti nick-ul. Seulica, tre sa taie lemne, brook e bun de papagal. Mama, mama cata dragoste intre DAH si FAME, dar e dragoste doar de fatada, dar pe la spate se injura. La fel cum de fatada sunt tinuti si toti jucatorii DAH, dar sunt injurati toi pe la spate, care toti pe rand vor ajunge interne. uitati-va si voi cine ia internele, doar preferential
Eu abea acum am citit ce ai scris aici,oricine esti. Nu stiu ce ai tu de comentat la adresa mea cand nici macar nu sunt curios sa ma cunosti, mai ales ca ai alura si miros de papagal. Next time cand mai ai cuvinte la adresa mea, inchide ca te sun eu. :)
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Eu abea acum am citit ce ai scris aici,oricine esti. Nu stiu ce ai tu de comentat la adresa mea cand nici macar nu sunt curios sa ma cunosti, mai ales ca ai alura si miros de papagal. Next time cand mai ai cuvinte la adresa mea, inchide ca te sun
Isi cauta prieteni si de mine vb oamenii fara sa aibe gara cu mine
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
toti se cred tari si mari cand au 3k-uri pe harta ..vezi sa nu fie doar o iluzie :)) iar tu dc comentezi pe aici ? oricum nu te crede nimeni, sarakule :)))

Iuliane, suportati harta in momentul asta. Cate lumi s-au castigat asa? Multe...deci te rog, poti da startul plansetelor in Green. Ca ati pus mana pe contul lui vandam toti ati zis ca ati castigat lumea. Erati aroganti, sunteti si acum pe burta goala, ca asta va e stilul. Ati crezut ca a pus pe tava tot k44 vandam. Verifica statisticile, verifica ce ati facut voi pozitiv pe harta, ca pana acum doar minusuri din toate punctele de vedere aveti. Nu puteti spune absolut nimic referitor la asta. Ati avut multiple conturi de tip tradator la noi. Unde sunt conturile ? Le-ati promis locuri de final de lume, le-ati promis alei placate cu aur, dar unde sunt jucatorii astia ? Unde au ajuns sau ajung toti ? Asimiliati, innobilati, executati de noi. Te rog eu, revizuiti-va ce e in curtea voastra, rezolvati-va problemele, jucati harta. Nu mai iesiti aici pe extern cu postari jenante.
 

Noctus

member
Scor reacție
0
vorba multa saracia omului ba hardy

tu ai fost si vei ramane aceasi oaie neagra in aceasta comunitate indiferent de ceea ce vei face in viitor. Oamenii nu uita.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
vorba multa saracia omului ba hardy

tu ai fost si vei ramane aceasi oaie neagra in aceasta comunitate indiferent de ceea ce vei face in viitor. Oamenii nu uita.
Habar nu am despre ce vb. Cu mine la conducere nu a fost nimeni nemultumit pe jocul asta. Pentru mine vorbesc rezultatele, implicarea, loialitatea pentru echipa. Nu eu vorbesc mult. Vad ca green a vorbit cam mult pana a ramas fara voce. Imi pare rau...
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Bai nu mai vb ma de hardy ca voi nu faceti nici macar jumate din ce face el pe joc! Eu zic sa-i vb frumos poate va mai invata niste strategi, numai gogosi ieftine vindeti si la joaca sunteti palete =))) cand vb el sa luati pozitia de respect! Nebunu castiga lumi singur si voi nu sunteti in stare fara aliati calumea sa nu mia vb de manvre pe harta =))) lasa-ti vrajala si jucati harta, e lume cu turn, cartile sunt pe fata. Cine castiga lumile cu turn aia sunt jucatori!
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Green au avut prim planul din ce am vazut eu... Dar cand ai scitii ca aliati nu poti emite pretentii foarte mari
Felicitări câștigătorilor
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Green e in pending...isi schimba culoarea
De bine de rau noi suntem acolo si jucam ;)nu te mai umfla in pene pe extern ca nu e nimic de capul tau;) pe lumea 79 te-am scos din 2 organizate zmeule canta la alta masa ca ai mult de lucru ca sa ne bati pe 87 si cu harta asta asa cum e si cu scitii recrutati :)
 

Brook.

member
Scor reacție
0
De bine de rau noi suntem acolo si jucam ;)nu te mai umfla in pene pe extern ca nu e nimic de capul tau;) pe lumea 79 te-am scos din 2 organizate zmeule canta la alta masa ca ai mult de lucru ca sa ne bati pe 87 si cu harta asta asa cum e si cu scitii recrutati :)
va batem de nu mai stiti cum va cheama :))) si pe lumea cu turn :X va pup, nu vreau sa imi fac dusmani, voi ne sunteti doar rivali , dar sa pierzi pe lumea cu turn inseamna ca suntati mai sabi ca noi :X, va multumesc pentru joc, a fost o lumea frumoasa sper ca am capatat cu totii niste experienta, in final vreau sa lasati toate vrajelile asupra lui Tom Hardy, ce o fi facut si cum o fi facut credeti.ma ca omul isi merita mult mai multi bani la cate a facut pe jocul asta, nimeni nu se ridica la nivelul lui cand e vorba de conducere sau de joc pe harta. Va multumesc inca o data eu unul chiar m-am distrat :X!
P.S pe lumea 79 au pierdut aliatii nu noi! de ce nu aduci in discutie asta? aici e acelasi lucru ati pierdut pe aliati! daca nu ai echipa buna cum e MNK-ul care dupa parerea mea e top1 triburil.ro nu ai cum sa castigi fara aliati! iar singura conducere care a batul MNK-ul e sub conducerea lui Tom! fiti realisti! alegerea este la voi si de una si de alta noi tot castigam voi va pierdeti timpul :X!
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Vedem la final ce se intampla ;) pana una alta grija mare ca au fost si alte triburi ce se laudau ca ne bat ca rup harta in 2 si la final nu mai dadeam de ei :)) noi jucam pe orice harta ;) e un joc unde mai pierzi mai castigi acum ramane de vazut care e mai bun la tastat sau la jucat ;)
 
Sus