Discutii libere !

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
-Oamenii care lupta pot pierde.
-Oamenii care nu lupta au pierdut deja.

poate intelegi ceva din asta eu ma retrag :)
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Pai ni trebuie sa inteleg doar eu si la nivelul asta de joc cred ca intelegem toti ❤, deja nu mai sunt oi capiate, nu mai pune nimeni botul la propaganda sau mai stiu e ce, e mai simplu de atat e lume cu turn! Avem moral nu avem, avem forta nu avem simplu pa si la gara :x!
 

eddu071

member
Scor reacție
0
va batem de nu mai stiti cum va cheama :))) si pe lumea cu turn :X va pup, nu vreau sa imi fac dusmani, voi ne sunteti doar rivali , dar sa pierzi pe lumea cu turn inseamna ca suntati mai sabi ca noi :X, va multumesc pentru joc, a fost o lumea frumoasa sper ca am capatat cu totii niste experienta, in final vreau sa lasati toate vrajelile asupra lui Tom Hardy, ce o fi facut si cum o fi facut credeti.ma ca omul isi merita mult mai multi bani la cate a facut pe jocul asta, nimeni nu se ridica la nivelul lui cand e vorba de conducere sau de joc pe harta. Va multumesc inca o data eu unul chiar m-am distrat :X!
P.S pe lumea 79 au pierdut aliatii nu noi! de ce nu aduci in discutie asta? aici e acelasi lucru ati pierdut pe aliati! daca nu ai echipa buna cum e MNK-ul care dupa parerea mea e top1 triburil.ro nu ai cum sa castigi fara aliati! iar singura conducere care a batul MNK-ul e sub conducerea lui Tom! fiti realisti! alegerea este la voi si de una si de alta noi tot castigam voi va pierdeti timpul :X!

Felicitări pentru lumea pentru care vă bateți în piept că deja ați câștigat-o!
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
De bine de rau noi suntem acolo si jucam ;)nu te mai umfla in pene pe extern ca nu e nimic de capul tau;) pe lumea 79 te-am scos din 2 organizate zmeule canta la alta masa ca ai mult de lucru ca sa ne bati pe 87 si cu harta asta asa cum e si cu scitii recrutati :)
Cred ca va alocati prea multe merite pe alte lumi. Da, am recunoscut ca am vrut sa joc 79 si am jucat. Nu am avut echipa competitiva, nu am avut aliat/pna. Nu cred ca in 2 organizate. Cred ca au fost vreo 7-8 cand luati exact ce luati acum pe 87. Adica minim nr sate. Cat despre tine, nu stiu nimic care sa te aduca in evidenta ca si jucator. Ai fost, esti si o sa ramai mediocru sau sub mediocru mereu. V-am mai spus eu, la papagal nu va intrece nimeni pe nicaieri. La strategii si tactici la fel. Iar pe harta, va cara altii in spate si va duc spre realizari. Aportul tau e nesemnificativ si asa a fost mai mereu. Inteleg sa vorbeasca altii, nu tu sau cei ce sunteti creepi de level 1 pe harta.
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Cred ca va alocati prea multe merite pe alte lumi. Da, am recunoscut ca am vrut sa joc 79 si am jucat. Nu am avut echipa competitiva, nu am avut aliat/pna. Nu cred ca in 2 organizate. Cred ca au fost vreo 7-8 cand luati exact ce luati acum pe 87. Adica minim nr sate. Cat despre tine, nu stiu nimic care sa te aduca in evidenta ca si jucator. Ai fost, esti si o sa ramai mediocru sau sub mediocru mereu. V-am mai spus eu, la papagal nu va intrece nimeni pe nicaieri. La strategii si tactici la fel. Iar pe harta, va cara altii in spate si va duc spre realizari. Aportul tau e nesemnificativ si asa a fost mai mereu. Inteleg sa vorbeasca altii, nu tu sau cei ce sunteti creepi de level 1 pe harta.
Nu esti tu in masura sa caracterizezi pe mine sau alt jucator ,nu te mai da jucator ca tu cand dai de greu dispari sau te dai lovit si lasi pe altii sa munceasca, ti-am spus frumos nu mai fi tare-n gura ca nu e frumos mi se rupe de parerea ta ,merite avem pe fiecare lume castigata ,lasa scuza ca nu ai intrat cu echipa pe 79 ;) 7 8 organizate?!:))))bai baiatule am dat 2 organizate si a-ti disparut confunzi lumea ,hai ca deja iti dau prea multa atentie si iar plesnesti vedeta de carton hai pa
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu esti tu in masura sa caracterizezi pe mine sau alt jucator ,nu te mai da jucator ca tu cand dai de greu dispari sau te dai lovit si lasi pe altii sa munceasca, ti-am spus frumos nu mai fi tare-n gura ca nu e frumos mi se rupe de parerea ta ,merite avem pe fiecare lume castigata ,lasa scuza ca nu ai intrat cu echipa pe 79 ;) 7 8 organizate?!:))))bai baiatule am dat 2 organizate si a-ti disparut confunzi lumea ,hai ca deja iti dau prea multa atentie si iar plesnesti vedeta de carton hai pa
Te repeti. Nu ai argumente sa aduci in discutie de alt tip. Esti limitat in expresii, actiuni pe joc si nu numai. La un moment dat jucatorii care nu pot mai mult decat le sunt limitele renunta si o recunosc frumos si onorabil. Tu nici nu poti, nu ai putut si nici nu o sa poti vreodata sa te numesti jucator. Esti un creep de level 1 inofensiv aruncat pe harta la +1. Va faceti de ras prin toate postarile astea. Parca sunteti din Madagascar :))) Degeaba fac aluzii si vorbesc cu subinteles ca nu pricepi o iota. Hai fugi si plangi te rog in brate la maramel.
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Te repeti. Nu ai argumente sa aduci in discutie de alt tip. Esti limitat in expresii, actiuni pe joc si nu numai. La un moment dat jucatorii care nu pot mai mult decat le sunt limitele renunta si o recunosc frumos si onorabil. Tu nici nu poti, nu ai putut si nici nu o sa poti vreodata sa te numesti jucator. Esti un creep de level 1 inofensiv aruncat pe harta la +1. Va faceti de ras prin toate postarile astea. Parca sunteti din Madagascar :))) Degeaba fac aluzii si vorbesc cu subinteles ca nu pricepi o iota. Hai fugi si plangi te rog in brate la maramel.
ti-am spus sa nu te mai bagi in seama cu mine dupa ce ca esti boschetar mai si semnalizezi ,limitat esti tu ratonule lasa ciocul mic nu te ambala ca poate iti intorc sapca invers si te si urechez sa iti treaca putin aerele astea de vedeta virtuala;) hai da-i drumu ,de acum inainte sa ceri voie sa mai scrii pe aici :)))
 

Brook.

member
Scor reacție
0
ti-am spus sa nu te mai bagi in seama cu mine dupa ce ca esti boschetar mai si semnalizezi ,limitat esti tu ratonule lasa ciocul mic nu te ambala ca poate iti intorc sapca invers si te si urechez sa iti treaca putin aerele astea de vedeta virtuala;) hai da-i drumu ,de acum inainte sa ceri voie sa mai scrii pe aici :)))
eu sunt de meserie tamplar in viata reala ;)
 

Myky

member
Scor reacție
0
am intrat doar sa vad aerele de vedeta ale marelui jucator dsa, care pierde lumea incet incet :))))))))

bahahahahah - karma hits hard
 

Brook.

member
Scor reacție
0
eu nu preiau nici sittere pe termen lung da berem sa am mai multe conturi =))) iti cauti prieteni ce sa mai =)))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
pe lumea 79 au pierdut aliatii nu noi!
Eu cred ca ai pierderi de memorie grave. Pe 79 v-ati luat bataie de v-au sarit capacele, singurul care misca ceva la voi era Bankrout si restul 0 barat. Nu ati reusit sa scoateti BJJ dupa nu stiu cate luni :)))) Pe green nici nu cred ca ati avut org, de buni ce ati fost. Pe 84 in schimb, da, Roma practic n-a avut adversar pe nord, a arat k-ul ala foarte repede :) Dar nici acolo n-ati avut mai mult spor cu noi :))) Ati picat tot contra noastra, ca Roma nu s-a bagat pe k-urile dn sud :)
 
Sus