Discutii libere !

Centorag

member
Scor reacție
0
Tu cred ca ai jucat alta lume ,...
Daca te uiti pe twstats, cu exceptia a 3-4 sate, restul de 58 (multe ale naibii, pt cat de bine pretinzi ca ati jucat) sunt recuperari - care de altfel n-au ramas la voi. dupa 09/02 marele Hardly a disparut de pe cont (practic a lasat mau100 pe liber). BROO aia au mai rezistat acolo un org pana sa ii ia urma lui hardly spre stergere (mai exact, dupa 20/02). Dar ce sa-ti fac, efectiv ai crezut minciuna lui Hardly, desi ai si jucat acolo si stiai ca nu era asa =)))) tu ai Sindromul Stockholm, dar versiunea cu minciuni :))))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Daca te uiti pe twstats, cu exceptia a 3-4 sate, restul de 58 (multe ale naibii, pt cat de bine pretinzi ca ati jucat) sunt recuperari - care de altfel n-au ramas la voi. dupa 09/02 marele Hardly a disparut de pe cont (practic a lasat mau100 pe liber). BROO aia au mai rezistat acolo un org pana sa ii ia urma lui hardly spre stergere (mai exact, dupa 20/02). Dar ce sa-ti fac, efectiv ai crezut minciuna lui Hardly, desi ai si jucat acolo si stiai ca nu era asa =)))) tu ai Sindromul Stockholm, dar versiunea cu minciuni :))))
Cum adica au rezistat?








Doar de mentionat ca odata dat de greu, atat Divino si botezatorul, " au ramas fara timp". Cat despe Just rahat, e ceva ce stie tot serverul despre el ca face, ba-l vaneaza Dsa cu Rakanishu, ba intra-n datorii si dispare....etc etc..

Motiv pentru care, trebuie sa ridic in slavi tribul RS, unul dintre putinele triburi ( si inamici clasic Roma ) care totusi mai sta pe harta chiar si atunci cand nu e una favorabila.

Nu toata lumea are ce trebuie sa ramana pe harta intr-o asa situatie. Toti cei care doar incearca sa denigreze lucrul asta, o fac doar pentru ca ei niciodata n-ar face asa ceva. Si pe jocul asta, majoritatea care chiar joaca nu mai au nimic de aratat, o fac doar 4 fun...
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cum adica au rezistat?








Doar de mentionat ca odata dat de greu, atat Divino si botezatorul, " au ramas fara timp". Cat despe Just rahat, e ceva ce stie tot serverul despre el ca face, ba-l vaneaza Dsa cu Rakanishu, ba intra-n datorii si dispare....etc etc..

Motiv pentru care, trebuie sa ridic in slavi tribul RS, unul dintre putinele triburi ( si inamici clasic Roma ) care totusi mai sta pe harta chiar si atunci cand nu e una favorabila.

Nu toata lumea are ce trebuie sa ramana pe harta intr-o asa situatie. Toti cei care doar incearca sa denigreze lucrul asta, o fac doar pentru ca ei niciodata n-ar face asa ceva. Si pe jocul asta, majoritatea care chiar joaca nu mai au nimic de aratat, o fac doar 4 fun...
"Rezistat", am uitat ghilimelele :))
 

Ioan Botezatorul

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Cum adica au rezistat?








Doar de mentionat ca odata dat de greu, atat Divino si botezatorul, " au ramas fara timp". Cat despe Just rahat, e ceva ce stie tot serverul despre el ca face, ba-l vaneaza Dsa cu Rakanishu, ba intra-n datorii si dispare....etc etc..

Motiv pentru care, trebuie sa ridic in slavi tribul RS, unul dintre putinele triburi ( si inamici clasic Roma ) care totusi mai sta pe harta chiar si atunci cand nu e una favorabila.

Nu toata lumea are ce trebuie sa ramana pe harta intr-o asa situatie. Toti cei care doar incearca sa denigreze lucrul asta, o fac doar pentru ca ei niciodata n-ar face asa ceva. Si pe jocul asta, majoritatea care chiar joaca nu mai au nimic de aratat, o fac doar 4 fun...
gunoiu harti ai iesit tu sa ne bagi limba in dos ???
nu mai pomeni botezatoru ca tu dabia ii ajungi cu fruntea la buric ai grija respira pe nasuc papusica altora sa nu dam nume se stiu ei care sunt zmei
nu ma intereseaza externu dar maimutioi ca tine care nu au dovedit nimic pe joc, sunt multi ...
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cand sunteti in avantaj prindeti curaj, pe 85 erati tare cuminti. Unul crescator de sate la Samy, celalalt spion de lux...
 

IMax.

member
Scor reacție
0
Organizatul greenului este pe drum, Tik-tak-tik-tak, ceva îmi spune ca nu se mai întoarce nimic
 

Noctus

member
Scor reacție
0
Habar nu am despre ce vb. Cu mine la conducere nu a fost nimeni nemultumit pe jocul asta. Pentru mine vorbesc rezultatele, implicarea, loialitatea pentru echipa. Nu eu vorbesc mult. Vad ca green a vorbit cam mult pana a ramas fara voce. Imi pare rau...
nu ai habar despre ce vorbesc? Esti un mincinos si un tepar. De aia joci cu oameni adunati de pe harta, ca ai fost tu prea bun pe unde ai jucat.
Macar taci si nu te mai afisa pe aici.
 

Savage

member
Scor reacție
0
Buna scuza. Bossule... Noi l-am reclamat pe lordk ca voia sa ne vanda contul si adminii i-au luat sate... Despre ce vorbim... Acum l-ati cumparat voi
Xeler saracul da mesaje sa il primim aici...dadea...ca acum nu mai este el pe cont sigur
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Daca ai dovezi mergi frumos si faci tikete si daca incalca cineva regulamentul plateste ;)ca asa tastam pana maine e usor sa arunci cu noroi fara dovezi clare:) ai ceva de impartit cu vreun coleg rezolva in privat ca asa e frumos:) nu va mai dati sfinti,hai sa jucam Harta cum zice marele intelept si cel mai fenomenal ,incredibil jucator de pe ro,Tom Hardy sau ceva de genu,bafta ne vedem pe harta si vedem la final care e mai bun si castiga;)
 
Ultima editare:
Sus