Discutii "Pronosticuri"

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
http://forum.triburile.ro/showthrea...e-Etapa-16-!&p=1112446&viewfull=1#post1112446

Alegi si tu niste meciuri...sa ma bata mama.

Premii de consolare nu dai? Am ghicit 5 din 10 :D.

Am avut unul cu 3 corecte din 4, si unde mai pui ca si la scor...deci asta chiar e ceva :D

Hai sa le luam pe rand :
Craiova cu Galati - Craiova era avida de victorie, Galatiul mergea prost, schimbat antrenor etc...deci rezultat normal si probabil 1.

Brasov cu Chiajna - Brasovul nu joaca rau acasa si Chiajna e cam dezastru la inceputul asta de campionat, deci rezultat normal.

Botosani cu Dinamo - Botosaniul a batut Astra cu om in minus, Dinamo ne-a obisnuit cu meciuri de genul asta, deci pe undeva e normal.

Tg.Jiu cu Petrolul - Dupa mine Petrolul e in cadere libera, eu sincer m-as fi asteptat sa ia bataie.

Rapid - U Cluj - aici sunt 2 echipe imprevizibile, fie fac meciuri memorabile fie clacheaza lamentabil, meci deschis oricarui rezultat.

Viitorul - Ceahlaul - idem mai sus,

CFR - Astra - dupa mine rezultat normal, CFR e in crestere evidenta si Astra o ia in jos usor usor ( CFR va avea un cuvant greu de spus anul asta la titlu, sa tineti minte asta ).

Arsenal - MU - meci echilibrat, MU nu mai e ce a fost pe vremea lui Sir Alex, Arsenal cum ne-a obisnuit...meciuri memorabile versus catastrofe, Venger mai are de munca pe acolo...ca nu ar munci de ceva ani :D Rezultat normal, nu neaparat si previzibil.

Sunderland - Tottenham - aici as merge pe o surpriza ( Tottenham ar fi fost normal sa se impuna ).

Real - Atletico - traditie vs ambitie, bani vs orgoliu...etc, rezultat oarecum surpriza aici, dar totusi vorbim de campioana Spaniei si finalista UCL din 2014.



Acum ca au fost surprize ce vina am eu ? :) La prima vedere meciurile nu erau grele totusi...
 

DeletedUser

Am 6 meciuri corecte din 8 :D Au mai ramas cele de maine :eek: sper sa nimeresc cel putin unul :D
 

DeletedUser

Este :D Mi-a iesit 7 rezultate din cele 10 :love:

1. Otelul Galati - CFR Cluj 2
3. Astra Giurgiu - Pandurii Tg Jiu 1
4. Petrolul Ploiesti - Steaua Bucuresti 2
6. Manchester City - Chelsea X2
7. Aston Villa - Arsenal 2
9. Getafe - Valencia 2
10. AC Milan - Juventus 2
 

DeletedUser

felicitari , dar stai linistit ca nu primesti multe ppuri.
au nimerit 7 sau 8 rezultate peste 20...

eu cu 8 meciuri ma astept sa primesc 40-50 de ppuri din plafon :)
 

DeletedUser46120

mda...si eu tot 7 am nimerit.si cu espanyol egalata in prelungiri altfel eram la borna 8.
m-am uitat eu aseara pe primele 2 pagini...si erau cam 3-4 cu 8/10 si vreo 4-5 cu 7/10.
apoi n-am mai avut rabdare:))

edit:31 de castigatori...pff multi rau:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tara de pariori, ce mai. Facusem bilet pe un site de pariuri si ieseau cateva milioane bune daca ieseau 10/10. Dar si asa, 7 rezultate din 10 tot e bine. :)
 

DeletedUser44297

Lasa ca is buni si astia 50 de galbeni,de o felie de paine unsa cu pateu...Ne asteptam la mai multe concursuri de acest gen dar ar fi bine
sa scoaTEti categoriile ..nu de aia da mai scapati si voi de niste impartiri acolo :D
 
Sus