Discutii "Pronosticuri"

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Mda, inca odata aratam unde ne este locul, desi visam cai verzi pe pereti, sau mai bine zis aratam cat de slabi suntem, departe de fotbalul mare...
 

DeletedUser

in primul rand la noi nu e fotbal...antrenorii dupa 2 etape sunt demisi, patronii se cred mari cunoscatori de fotbal pe langa faptul ca bani nu baga mai deloc...numai daca e sa comparam investitiile la real in ultimii 5-6 ani cu trofeele castigate(exceptand anu trecut de ucl)...colac peste pupaza ca sa vezi liga 1 trebuie sa mai si platesti iar meciurile sunt cum sunt...daca nu se schimba ceva de sus, de la conducere prea departe nu o sa ajunga fotbalul romanesc
 

DeletedUser46254

Ar trebui sa se schimbe macar jumate din staful FRF ca sa urcam si noi in topuri...Dar de unde atata bucurie??
 

DeletedUser

Ar trebui sa se schimbe macar jumate din staful FRF ca sa urcam si noi in topuri...Dar de unde atata bucurie??

Prietene, ca Romania sa mearga in bine, ar trebui schimbat tot. In Parlament, in Federatii, in absolut orice se poate!


Trebuie ca noi, cei care dorim binele unei natiuni, sa formam un colectiv mare si sa incepem sa schimbam tot !!!
 

DeletedUser46254

Stii care ar fi problema?...Multi zic asa cum zici tu...Multi oameni zic ca daca ar incepe o revolutie ei ar fi primii care ar participa la ea..Dar adevarul este ca daca se incepe o revolutie jumate din cei care au zis ca participa sa-r face ca ploua...!
 

DeletedUser

Nu trebuie revolutie ca sa schimbam tot :) Nu trebuie omorati oameni pentru a ajunge noi la putere. Eu unul as da si 10 ani din viata sa pot schimba in bine tara mea. Sa pot sa stau aici si sa lucrez pe cel putin 1000 euro, nu sa ma duc in alta tara, ca aici iau doar 8-10 milioane vechi...

O mica revolutie ar fi buna catre tigani. Astia cu palate si averi multe, inchisi, iar averea lor impartita catre oamenii de rand. In fine!!!


Cand apare o noua serie de meciuri? Ca vreau sa strang puncte pentru l42 :D
 

DeletedUser13059

Da bravo...de parca la pariuri se castiga usor :D
Asta e...au fost cateva rezultate "surpriza" totusi.

eu in general pariez pana la pauza , mi se pare mai usor de prins in primele 45 minute ..

image.png
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Cam grea etapa asta ( 19 )...desi sincer nici eu nu ma asteptam ca Dinamo Kiev sa piarda la Aalborg si Ludogorets sa castige cu Basel..astea 2 mergeau pe 2 si 2 ( cum dealtfel au pus majoritatea )...ma gandeam ca ajungem iar sa dam cate 20 de ppuri la 30 de insi, asa dam doar la vreo 4 din ce am vazut rapid asa :D
 

DeletedUser41488

Cam grea etapa asta ( 19 )...desi sincer nici eu nu ma asteptam ca Dinamo Kiev sa piarda la Aalborg si Ludogorets sa castige cu Basel..astea 2 mergeau pe 2 si 2 ( cum dealtfel au pus majoritatea )...ma gandeam ca ajungem iar sa dam cate 20 de ppuri la 30 de insi, asa dam doar la vreo 4 din ce am vazut rapid asa :D

Printre care si mie ... sa-mi bag,ca daca nu egala panata cu PSV in 87' primeam 600pp :))
 
Scor reacție
209
Borussia bate cu 4-0 in deplasare pe Galatasaray si ia bataie acasa de la Hannover. E ciuca batailor in Bundesliga dar in CL are maximum de puncte.
 
Scor reacție
209
Greu mai gasesti un site sa poti vedea online. Am prins doar ultimele 30 de minute dar macar a mers fara intreruperi. Frumoasa victorie.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Uite aici rezultate supriza ( deocamdata ) :
flash.gif
62'
Manchester City 1 - 2 CSKA Moscow
61' Maribor 1 - 0 Chelsea
PS. Imi cer scuze ca n-am avut timp sa pun etapa 20 pe CL si EL, maine o sa caut niste meciuri din weekend, de la noi si din campionatele mari, bine, al nostru nu e mare, dar e al nostru :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Pai da, dar rosiile le-au luat la 1-2...de nervi probabil :)
Si 1-1 la Maribor - Chelsea e surpriza, desi daca ne aducem aminte de anu' trecut cu Basel...6 puncte au luat cu Chelsea :D
 
Scor reacție
209
Basel i-a batut aseara pe cei de la Ludogorets cu 4-0 si sunt pe 2 in grupa, inaintea lui Liverpool. O sa-i scoata din competitie.

Man. City au locul 4 asigurat. Au trecut vreodata de grupe?

Manchester City - CSKA Moscova cote la pariuri sportive
Rezultat final 1x2: 1.25 6.25 11.00

Maribor - Chelsea cote la pariuri sportive
Rezultat final 1x2: 11.00 5.50 1.28

Interesante cote dar de unde atata inspiratie?
 
Sus