Discutii referitoare la Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5380

"Chiar la un moment dat aveam si o academie care datorita faptului ca s-a dezvoltat individual folosindu-se doar de numele nostru pentru a face recrutari, i-a fost usor sa se desprinda si sa formeze tribul MIR (condus de 752809 cu numele real Adrian ) care mai apoi prin alipirea celor din BD (condus de segaman) a devenit AT-ul de astazi."

Citat din povestioara lui Tulio.

Mai Tulio(cred ca ti-a luat mintile Afganistanul :) ),

At-ul s-a format independent de ceea ce s-a intamplat prin zona si mult timp nu am depasit 100 de membrii.Adrian(75923456789012234124 sau ce nick are) nu a condus niciodata AT-ul( cu toate ca la un moment dat a revenit in joc si avea pretentii de conducator ca cica el a facut si dres...) si nici segaman....mai intereseazate inainte sa scrii ceva despre AT sau despre istoria AT.
 

DeletedUser23756

@Makuka
Am prezentat istoria asa cum mi-am adus-o eu aminte...sper sa nu fi ofensat pe nimeni.
 

DeletedUser

aldana,dar de lumea9 si de tribul ATC nimic , nici-o intrebare?vad ca povesteati de alte lumi:)))
 

DeletedUser

Daca doresti un raspuns clar, precizeaza interviul la care faci referire.
 

DeletedUser8140

Un interviu cu quyntus se poate? :p il gasesti pe l3 cu acelasi nick :) el a fost adevaratul lider in ~RDT~ mult timp pe l9, cam pana in toamna lui 2010 cand a decis sa se lase.
 

DeletedUser

Da ma...cand vii?....ma gsesti in murano sau over...da-mi un tel ca ai nr meu si eu pe-al tau.

cine te gaseste, bre, in over? ca eu nu te-am gasit pe-acolo niciodata si-l calc cred ca de 2 ori pe saptamana :| ce naspa esti... te duci pe sestache ca sa nu te prindem noi :((
on, ca sa nu ma ia don'soara moderator la 100 de metrii garduri: am impresia ca si aldana a fost prin conducere la inceputul lumii... daca tot faci interviuri, nu vrei sa iti facem si noi tie un set de intrebari cu inceputul lumii? :p
scuzati-mi eventualele lacune, frecvent am pierderi de memorie si L9 a fost de mult (pt mine)... o dovada in plus, m-am facut si blonda ca sa nu se mai ridice cineva cu pretentii :p da' chiar vreau un interviu cu anca, plizzzzz!!!!
 

DeletedUser

Activitatea mea pe l9 (acum mai bine de 2 ani) din timpul cat am fost in conducere, se leaga de un proiect de pe L2, unde joc momentan si a fost mai mult o incercare de a socializa in acelasi trib cu un trib aliat de pe L2. Nu am facut performanta, nici macar nu am avut vreo legatura cu diplomatia externa si s-a terminat dupa cateva luni, prin innobilarea mea. Urmatorul cont deschis pe L9 a fost de distractie, pentru off topicul de pe un anumit forum. La fel, s-a terminat dupa cateva saptamani cand am predat sitterul. Cam atat ma leaga pe mine de L9.
 

DeletedUser9858

Daca tot am auzit ca a revenit intemeietorul Spam! pe lumea 9

Se poate un inteviu cu el{orlando farmec]?
Si Quintus ar trebui sa fie pe lista:):):):):):):)
 

DeletedUser26804

Ar mai fi conducatori al caror interviuri as fi curioasa se citesc. Am scris si eu mai sus ca mi-ar fi placut sa citesc si alte interviuri nu doar cele ale conducatorilor , ptr ca sunt curioasa ce dezamagiri au cei mici, daca sunt ajutati in toate triburile sau pur si simplu ignorati... dar a fost sters postul meu :)
 

DeletedUser9858

:):):):):) e hai ca doar nu sunt doar 10 oameni pe lumea 9, e o idee foarte buna asta cu interviurile munciti mai mult:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D la ai convinge sa va acorde interviuri
 

DeletedUser26804

Tu ce dezamagiri ai smileyx? te-a ajutat tribul sau te-a ignorat? :)
 

DeletedUser9858

Am unele ca sau terminat interviurile erau foarte interesante:):):):):),bine erau si mai interesante daca erau mai detaliate decat cateva intrebari;););),si cu tribul:D:D:D exista si fara mine dupa cum se vede ,sunt destui si vechi si noi in el care o sa faca fata .
Oricum abia acum devine interesant,mai sunt doar cateva triburi mari care pot sa faca ceva , si tribul Spam! are cam juma de lumea 9, un conflict interesant rau:D
 

DeletedUser

Un interviu cu quyntus se poate? :p il gasesti pe l3 cu acelasi nick :) el a fost adevaratul lider in ~RDT~ mult timp pe l9, cam pana in toamna lui 2010 cand a decis sa se lase.

Imi ceri cam mult sa il caut pe L3, unde nu imi pot face cont sa il abordez direct, deoarece L3 e lume inchisa.

Ar mai fi conducatori al caror interviuri as fi curioasa se citesc. Am scris si eu mai sus ca mi-ar fi placut sa citesc si alte interviuri nu doar cele ale conducatorilor , ptr ca sunt curioasa ce dezamagiri au cei mici, daca sunt ajutati in toate triburile sau pur si simplu ignorati... dar a fost sters postul meu :)

Topicul se numeste Interviuri lideri L9. Din pacate nu dispun de timp sa dezvolt o actiune de asemenea anvergura. Daca se ofera cineva sa seocupe, cred ca ar fi o idee buna.

Am unele ca sau terminat interviurile erau foarte interesante:):):):):),bine erau si mai interesante daca erau mai detaliate decat cateva intrebari;););)

Intentionat am formulat aceleasi intrebari la aproape toata lumea, pentru a nu lasa loc de interpretari!
 

DeletedUser9858

Sincer pana acum a fost singurul lucru interesant pe aici:),chiar a meritat sa revin pe forum:)

Pacat ca nu se poate un interviu mai complex;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus