Discutii referitoare la Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19854

Imi ceri cam mult sa il caut pe L3, unde nu imi pot face cont sa il abordez direct, deoarece L3 e lume inchisa.



Topicul se numeste Interviuri lideri L9. Din pacate nu dispun de timp sa dezvolt o actiune de asemenea anvergura. Daca se ofera cineva sa seocupe, cred ca ar fi o idee buna.



Intentionat am formulat aceleasi intrebari la aproape toata lumea, pentru a nu lasa loc de interpretari!

Sincer ? Eu astept interviuri cu toti jucatorii din L9. Nu este frumos sa facem discriminari, or mai fi baieti si fete care nu au ce face si trebuie sa le dam sansa sa se afirme in viata... rog pe domnisoara sau doamna moderatoare sa deschida o lista , astfel incit toata lumea sa se inscrie pentru interviu, cit mai repede si daca mai este vreun conducator de trib care era pe locul 6 in L9 , in ziua 21 sau 35 sau 42 de la deschiderea acestei lumi care nu a fost contactat, urgent rezolvati problema...nu se poate asa ceva...eu imi dau stergere daca nu se rezolva aceasta problema stringenta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pheonix e destul de greu..de exemplu din IMMO daor eu mai sunt pe harta..un trib care a fost chair pe locul 1 odata...uni leaderi sau lasat si nu mai pot fi contactati.
 

DeletedUser16239

Misto discutii pe langa interviuri ! nici nu stiu ce sa mai citesc !:D:D
 

DeletedUser28264

Sunt interviuri care provoaca greata, cel putin mie, cel al lui claponel.
Cum poate fiinta asta sa aiba atatea fete ???
Cine se crede ca sa dea lectii la altii?
Sa dea lectii de cum si-a abandonat tribul la greu, si de cum nu avea NICIODATA "timpul si starea necesara" ca sa discute probleme ivite.
La asta e buna rau de tot.

Este si asta o arta: sa stii cand sa te retragi. (citat din claponel)

Cum dracu sa fie o arta sa te retragi cand esti in cadere libera? Sau pentru fiecare nereusita ea gaseste o scuza? Orice om, chiar si cu un singur neuron, stie ca e O ARTA SA TE RETRAGI IN PLINA ASCENSIUNE, NICIDECUM CUM A FACUT EA SI INCA ALTII CA EA., si mai considera asta si motiv de mandrie.
Nu vreau sa supar jucatorii din WWIZZ, dar mai bine de jumate din interviul claponicai sunt niste aberatii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

nu mai reinviati mortii, wwizz a fost ce a fost, acum sunt multi la noi in trib, lasatii pe altii sa viseze ei roz, daca lor li se pare ca au demonstrat ceva inseamna ca au asteptari slabe...oricum frumos interviul....meu
 

DeletedUser

Nu stiu cum a fost pe L9, dar pe l2 cand a disparut tribul WIZZ, s-a intors harta pe dos :))


funny times!:D
 

DeletedUser9858

:p:pdap, iti dai seama e wizz, oricum pe 9 ma asteptam sa le faca mai multe probleme spamerilor nu sa renunte asa usor
 

DeletedUser28264

Nu stiu cum a fost pe L9, dar pe l2 cand a disparut tribul WIZZ, s-a intors harta pe dos :))


funny times!:D


Pe l9 au dat doar cativa stergere. Cei care au vrut sa joace, joaca linistiti in diferite triburi.
Doar in imaginatia bolnava a unora, tot wwizz a dat stergere in masa ...
 

DeletedUser8140

n-au fost in stare si s-au retras "in glorie"...Inglorious Bastards
 

DeletedUser36065

:)) hai sa nu amestecam gloria Hollywood-ului cu inglorious wizards:)

tralalalala
 

DeletedUser9858

:D:D:D:D

Cea mai amuzanta moderatoare din lume:D:D:D:D

Gandalf nu are cum sa iti povesteasca istoria Dacilor pentru ca nu e chiar de la inceput cu Daciii:D:D:D,daca ersti interesata de detalii intervieveazal pe alexcosmin sau pe celalt intemeietor;),al treilea om in masura de detalii as fii eu , dar pentru ca ma intereseaza sai vad si pe ei doi intevievati ma scot singur din discutie.


Si mai e un om de note 4000 care ar merita intervievat Orlando din Spam! am auzit ca a revenit si fiind unul din membrii fondatori ai spam! chiar ar fi interesant sa auzim ce spune.

:rolleyes:
 

DeletedUser28264

bine smileyx ca ai spus tu asta .... unii vor sa se bage in seama cu orice pret insa.
 

DeletedUser8140

Domnul Jimmymacel a uitat s-au poate ca el nu stie ca noi G-N-S nu am facut un PNA cu SPAM! atunci cind sutanu ne-a cerut ptr ca noi nu am vrut sa lasam tribul RDT singuri in lupta cu SPAM!

n-am uitat gandalf, q v-a spus sa nu faceti pna cu spam, motivele vi le-a explicat el.
Imi amintesc cand rdt a facut fuziune cu oct cum conducerea GNS dadeam mesaje conducerii OCT in care-i cerea sa ma duc in oct ca altfel o sa ma atace gns-ul, ca o sa scoateti un trib asa mic de la diplomatie, si cum bagam un inactiv in academie faceati figuri...il atacati...eh, dar lasa, a urmat dupaia razboiul si ati plecat in dacii
 

DeletedUser

:D:D:D:D

Cea mai amuzanta moderatoare din lume:D:D:D:D

Gandalf nu are cum sa iti povesteasca istoria Dacilor pentru ca nu e chiar de la inceput cu Daciii:D:D:D,daca ersti interesata de detalii intervieveazal pe alexcosmin sau pe celalt intemeietor;),al treilea om in masura de detalii as fii eu , dar pentru ca ma intereseaza sai vad si pe ei doi intevievati ma scot singur din discutie.


Si mai e un om de note 4000 care ar merita intervievat Orlando din Spam! am auzit ca a revenit si fiind unul din membrii fondatori ai spam! chiar ar fi interesant sa auzim ce spune.

:rolleyes:

V-am spus de la inceput ca nu cunosc conducerea si am dat mesaj la toti cei care am fost anuntata ca sunt din conducere. Daca nu a raspuns la mesaj sau nu a dorit sa vorbeasca, directioneaza turela in alta parte!
 

DeletedUser8140

Interesante interviuri, cu sau fara conducatori nu prea conteaza, s-a mai animat forumul asta este bine, gj aldana. Cred ca forumul lumii 9 e cel mai vizitat in ultima vreme :p 11-12 vizitatori o data
 

DeletedUser

decand am revenit eu se inghesuie lumea sa-l vada pe grandiosul florinel:d...asta e motivul real, sa nu se flateze aldana;))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus