Discutii referitoare la Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8140

cine e grandiosul florinel? :? suna a nume de scena pt Taraf Tv =))
 

DeletedUser

eu mah sunt grandiosu...florin salam imi spala in toaleta momentam:))

De altceva nu e bun trebuie folosit unde trebuie..ca de cantat habar nu are,il folosesc sa manipulez populatia din romania...
 

DeletedUser8140

aici discutam despre interviuri sau despre florin salam si lungimi?
 

DeletedUser9858

Ai dreptate

deci aldana se poate un inteviu cu orlando?
:rolleyes::rolleyes::rolleyes: si ca sa fie si florin multumuit punei si lui 2-3 intrebari:D:D:D:D:D pe privat:D:D:D
 

DeletedUser

Am trimis mesaj contului pe care joaca Orlando si nu am primit raspuns.
 

DeletedUser

Am mai verificat odata mesageria. Interviul nu e complet, a zis (acum 4 zile) ca revine cu niste informatii la intrebarea 16. De aceea m-am ferit sa il public. Dar voi face modificarile de rigoare in forum, cand raspunde.
 

DeletedUser8140

eu vreau sa fac off-topic la lumea 9 nu pe tot forumul sau in alta parte, joc pe l9 aici fac spam

Atunci trebuia sa apreciezi cand exista acea rubrica. Daca doresti sa faci spam in continuare unde nu este cazul, inseamna ca iti asumi consecintele.
 

DeletedUser

am citit in mare interviurile si cel mai amuzant si plin de minciuni detasat e Claponel !!! Extraordinar cu cata putere se critica in frazele alea ..... am ajuns sa cred ca cel care a dat interviul si jucatorul claponel sunt diferiti .
 

DeletedUser16239

Se pare ca acea animatie s-a evaporat !
Se mai zice ca orice minune tine 3 zile .Aici a tinut mai mult ?
Pacat,pentru ca incepuse frumos. Niscai interviuri interesante tivite cu discutii amuzante ! Asta a fost .
 

DeletedUser34265

Se pare ca acea animatie s-a evaporat !
Se mai zice ca orice minune tine 3 zile .Aici a tinut mai mult ?
Pacat,pentru ca incepuse frumos. Niscai interviuri interesante tivite cu discutii amuzante ! Asta a fost .

EDITAT TT

Frumos interviul lui inger rebel!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35218

Te las sa faci mai multe postari fara rost! Poate iei si tu un ban!


Frumos interviul lui Mihai's ... toti din spam au conturi lasate de la prieteni lor ?
Itrebarea o persoana din Spam cate conturi are 5? 10 ?
 

DeletedUser34265

Te las sa faci mai multe postari fara rost! Poate iei si tu un ban!


Frumos interviul lui Mihai's ... toti din spam au conturi lasate de la prieteni lor ?
Itrebarea o persoana din Spam cate conturi are 5? 10 ?

Cand ai vazut ca am dreptate ti-ai sters toate posturile si acuma vii si faci pe jmecheru, du-te frate la tine acasa, ca eu nu imi iau ban!:)

Frumos interviul lui jimmy...
 

DeletedUser26804

Te las sa faci mai multe postari fara rost! Poate iei si tu un ban!


Frumos interviul lui Mihai's ... toti din spam au conturi lasate de la prieteni lor ?
Itrebarea o persoana din Spam cate conturi are 5? 10 ?

Fiecare membru Spam! are un singur cont, alfel s-ar numi multiaccount :p Ma bucur ca ti-a placut interviul lui mihai s.... poate mai inveti cate ceva de la el :cool: oricum e normal ca atunci cand vezi ca ti-ai epuizat toate armele cu care te razboiesti , sa scupi venin.... Mlogos , avem antidot :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus