Discutii SP30 !

phesix

member
Scor reacție
0
o sa asum urmatoarele, fame o sa si-o ia in timp ce dr die hard ramane cel mai versat jucator de triburile de pe ro. am mai vazut unul si pe net care a stat locul 1 pana a fost inconjurat si nu a avut ce sa mai faca. desi cred ca diehard e cel mai greu de scos jucator de pe harta, indiferent de pozitionare. care e situatia pe dominanta?
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Ceva noutăți?

Am urmarit cu suspans acest război, haideți cu ceva update-uri
ultima saptamana
1692463662585.png
 

Dilau

member
Scor reacție
0
cam liniste, hai sa punem niste statistici din ultima luna

Parte 1:
Triburi: Şţ, POR, STRONG, 02:15
Parte 2:
Triburi: Fame, F@me, Fame2, Fame 3, Fame3, MISTO, MIST00, MIST0

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
9,060
Tabăra 2: 13,424
Diferență: 4,364

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
1,663
Tabăra 2: 897
Diferență: 766

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
56,000,791
Tabăra 2: 62,087,051
Diferență: 6,086,260

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
14,577,557
Tabăra 2: 7,968,047
Diferență: 6,609,510

chart
 

Dilau

member
Scor reacție
0
pentru fratele meu mamba care a furat contu si a pierdut aproape 300 de sate saptamana trecuta e statistica asta
si pentru varu' meu de gradu 7 ares pe care daca il atacam lasa contu in 2 saptamani tops

1693945153935.png


asteptam de la cei mai buni conducatori, insidewtf, urmatorularea ban manevra, iar de la best, zis andreea marin, urmatoarea surpriza

va pup.
 

Dani Borcanu.

member
Scor reacție
0
Mai bine spuneai pentru cainele tau agressive,sau stamatescu..sa vada lumea cate sate a-ti reusit sa luati prin trimiterea trupelor mele la 200h plus defful din trib trimis inapoi.
Iar de contul furat cred ca stiti si voi ca n-a fost asa :))
 
Ultima editare:

cata1011

member
Scor reacție
0
Mai bine spuneai pentru cainele tau agressive,sau stamatescu..sa vada lumea cate sate a-ti reusit sa luati prin trimiterea trupelor mele la 200h plus defful din trib trimis inapoi.
Iar de contul furat cred ca stiti si voi ca n-a fost asa :))
e okay frate, ai pierdut doar 250 de sate, acum poti lua iar 250 de barbare si esti pe 0 practic
 

dugtrio

member
Scor reacție
0
Mai bine spuneai pentru cainele tau agressive,sau stamatescu..sa vada lumea cate sate a-ti reusit sa luati prin trimiterea trupelor mele la 200h plus defful din trib trimis inapoi.
Iar de contul furat cred ca stiti si voi ca n-a fost asa :))

atat a-m putut si noi

de la dilau pt voi:

auf
 
Sus