Doriti un topic cu interviurile diversilor jucatori de pe l3?

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Doriti un topic cu interviurile diversilor jucatori de pe l3?


  • Total votanți
    146
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

SERVUS,

1. Observ ca multi scriu pe aici si incurca istoria zonei si a jucatorilor/ triburilor
2. S.W.A.T. = Special Weapens and Tactics, a fost o fuziune a triburilor: DRAGON ( al meu), Batalionul disciplinar ( al lui tatae', RedSlider si Hipopotam si T.D.K al lui falcosul, Dragos Voda Aviatiei, Animix ( lumea clasica ) si BMSmarinarul ( el venise cu alt tribulet in TDK si avea rang de intemeietor) si a fost o colaborare stransa ce a rezultat in fuziune
3. In momentul fuziunii au fost mai multi jucatori de triburi de prin TDK ce au stricat treaba ( e parerea mea ) si TDK a iesit, plus o parte din echipa mea ce facusera tribul Insane, trib special conceput sa atacam tribul L.R. al lui dony, plan facut cu Nienna si Valiusha
4. Tribul a ramas cu denumirea S.W.A.T. si cu razboaiele pe: LS-AX, Nord, N~W, GEMINA, L13G, ~TAO~, DIVIN, =WTG=, LIBERI. Aveam foarte multe razboaie, din aceasta cauza am infiintat o academie sa ne putem sprijini defensiv si sa avem iesire la marginea hartii, noi eram situati aproape de mijlocul hartii in special k43. Atunci s-a intamplat ca si mikamania/ intemeietor LS-AX sa se lase de joc si mi-a lasat mie satele, acest lucru m-a suprins total, pentru ca eu atacasem si luasem multe sate din LS-AX, acest mod de a se retrage al ei m-a inspirat si pe mine si cand am parasit si eu L3 am lasat contul cu tot cu parola la SelenaX, atunci SWAT inca exista, avea 3 membri si era in Nr 1 la agresori si aparatori pe lumea 3
5. In momentul in care s-a decis in S.W.A.T sa unim zonele, mai exact SWAT si A-SWAT am recrutat UV-LA, ID, Parazitii, acest moment a dus la concluzia logica ca vom ajunge in razboi cu Die., trib cu care eram aliati de multa vreme si am avut razboaie impreuna contra multor triburi, fiecare ne stiam capacitatea tribului, SWAT sa reuseasca avea nevoie de TDK ca sa mentina toate razboaiele, TDK ne-a promis/ asigurat ca ne ajuta, noi ne-am mutat defensivele pe granita Die. si apoi TDK ne-a declarat razboi ( la momentul respectiv nu stiam ca falcosul intemeietor TDK si szkbosu sotia lui din Die, facusera anumite aranjamente )....am fost luati prin surprindere si era clar ca urma o panta descendenta, indiferent cat de activi/ buni eram nu aveam logistica suficienta sa facem fata la atatea razboaie, acest lucru m-a ofticat maxim pentru ca la granita mea am oprit toate triburile mari: DIVIN, MoD,LS-AX, GEMINA, FIRE!!!, n00b, LIBERI protejand TDK ce erau intre noi si marginea hartii de asemenea dusmani, facerea de bine..e...
6. Eu am mizat prea mult pe fostii ID si UV-LA sa tina o granita, dar nu a fost asa, UV-LE (cosmin-traian, sabonis, LAYBULE vroiau in die si nu se implica deloc, engy era singurul in zona ce am facut cateva actiuni impreuna apoi a plecat la aliati apoi dusmani...etc, efectiv acolo nu aveam cu cine), sorin0999 a profitat de situatie la rugat pe cel mai prieten al lui sa faca un trib si si-a luat gasca si a plecat, SelenaX a profitat de situatie si si-a facut din acel trib academie, la faza aceasta eu personal am dat circulara in trib si am zis ca desfiintez tribul sa plece care unde vor, sa-si faca aranjamentele ca raman singur si joc singur fara nici o problema, asta s-a si intamplat s-au facut vreo 3 triburi ce erau in TOP20, iara eu am primit frateste intr-o zi tot atacul si de la TDK, Die. si academia lor mii de atacuri intr-o zi, in acea zi nu am pierdut nimic, apoi am pierdut sate avand sute de atacuri zilnic, a fost perioada care mi-a placut cel mai mult din joc de pana acum, am schimbat sate si de 10 ori cu dusmani intr-o zi...
7. sora lui derkonigyonas a facut si ea un trib si s-a pierdut o granita cu TDK, TDK a profitat de situatie le-a dat alianta si dupa ce SWAT nu mai era o problema ...apoi ia atacat, zmeurik si ceilalti stiu ei mai bine...
8. M-am retras la marginea hartii, avand sute de nobili disponibili in vreo 2 luni eram nr 1 pe continenet si atacam pe toti din zona indiferent de moral, am inteles dupa de la sorin0999 ca vroia sa vina dupa mine dar nu la lasat SelenaX, asa o fi fost ...
9. Eu inteleg ca dupa sunt din TDK foarte multi jucatori ce inainte nu i-am vazut deloc la atacuri pe dusmani comuni ca ma critica destul de rau, gen tolanu, micuta sirena, ballo ( prieten cu si altii, cine stie efectiv ce si cum jucam era BMSmarinarul cu el discutam zilnic.
10. Oricand fac pariu cu cine vrea ca eu cu echipa mea din L3 ( LifeOrDeath, ciompac, barbarians, teknic, ForinelTheLordOfWar, RedSlider, deyutza23, danito, crisacrisa, drkangel, derkonigYonas ... si alti), cei ce am ramas chiar daca luam bataie castigam orice razboi 1 vs 1 cu orice trib. Cert este asa, cei ce eram jucatori de baza in SWAT aveam foarte multa experienta, deciziile luate erau logice daca si cei recrutati se implicau maxim la modul cum s-au batut cu pumnul in piept, pe unii i-am recrutat sa nu ii atace die si apoi sau dus in die si asa mai departe.
Tribul TDK e dovada vie ca nu poti avea incredere intr-o familie de triburi cum eram noi convinsi ca este, familia TDK-SWAT. Foarte multi jucatori de triburi au avut ce invata de la noi cand au fost in SWAT, de multe ori ca si conducator de trib trebuie sa tai in "carne vie" daca acest lucru a deranjat pe alti si s-au facut gasti si si-au luat talpasita asta nu inseamna ca sa gresit, SWAT prin actiunile sale avea toate sansele sa domine N-W hartii acolo unde se stie ca in general intra cei mai activi playeri, singura noatra eroare ... ce nu a fost luata in calcul a fost TDK, daca TDK nu ne dadea razboi ne bateam si cu die si cu ID fara probleme si nu pierdeam, asta e...istoria o scriu invingatori, in L3 am fost invins de manevre de culise si nu pe harta, dar tot invins se cheama...o singura rugaminte am, nu ** daca nu stiti ce s-a intamplat.

O zi buna.
 

DeletedUser

Nu prea am chef sa citesc tot ca mi-e lene, dar, daca-mi aduc bine aminte, nu cumva ai luat-o pe coaja pe L3?
(nu ca si pe 5, ci asa, clasic) :D
 

DeletedUser

Nu prea am chef sa citesc tot ca mi-e lene, dar, daca-mi aduc bine aminte, nu cumva ai luat-o pe coaja pe L3?
(nu ca si pe 5, ci asa, clasic) :D



Daca nu ai chef sa citesti tot inseamna ca te bagi in seama ca musca in lapte, ai grija sa nu te ineci, ce nu ai inteles din ce am scris mai sus, ca am ramas singur pe harta impotriva la 2 triburi de TOP5 si s-au gasit si alti sa atace, ca la cascaval se gasesc doritori tot timpul...dar poate ma apuc sa te atac in L5 ca sa vezi ce si cum fac si alta data vei ** in cunostinta de cauza, nud e alta dar de bagatori in seama sunt satul.
 

DeletedUser3357

Nu prea am chef sa citesc tot ca mi-e lene, dar, daca-mi aduc bine aminte, nu cumva ai luat-o pe coaja pe L3?
(nu ca si pe 5, ci asa, clasic) :D

El e unul din cei care joaca 2 saptamani 20/24 pe un server nou deshis. Este in top si se crede mare jucator.
A luat-o pe coaja fiind depasit numeri FARA NUMAR. Dusmanii lui aveau cred ca de 10 ori mai multe sate decat el si tribul lui. A luat-o pe 'coaja' onorabil, tu daca erai in locul lui ( desi nu cred ca poti vreodata sa incepi o lume de la 26 de puncte si sa ajungi la zeci de milioane ) probabil intrai la dusmani.
 

DeletedUser40131

vezi ca arunci cu noroi degeaba ALIAT in cativa jucatori,inclusiv in mine. vroiam sa trec in die? esti tare,asa se spune despre un jucator care avea sute de atacuri in acea vreme de la die,plus si de la colegii lui ''activi'' din SWAT care imi vroiau satele. stai linistit ai fost tare atat timp cat aveai alianta cu die,dupa aceea sa vazut cat de bine coordonai tribul,doar in interesul tau.
 

DeletedUser

Daca nu ai chef sa citesti tot inseamna ca te bagi in seama ca musca in lapte, ai grija sa nu te ineci, ce nu ai inteles din ce am scris mai sus, ca am ramas singur pe harta impotriva la 2 triburi de TOP5 si s-au gasit si alti sa atace, ca la cascaval se gasesc doritori tot timpul...dar poate ma apuc sa te atac in L5 ca sa vezi ce si cum fac si alta data vei ** in cunostinta de cauza, nud e alta dar de bagatori in seama sunt satul.

Nuuu!!!!
Sa nu dai pe L5 in StarcraftBroodwar ca e altcineva pe cont!
Daca vrei sa dai in mine hai pe 24!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus