doua triburi au fost infrante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salutare!
Sunt un jucator neutru, dar care a urmarit in detaliu evolutia hartii, a triburilor si a statisticilor de pe lumea 10.
Se pare ca doua mari triburi, WRATH si G.W., au fost invinse.
Ceea ce a mai ramas din ele, a fuzionat.

RF este alt trib, alta poveste, dar realitatea este ca cele doua triburi care il alcatuiesc acum, au fost invinse si nu vorbesc eu, ci statisticile.


Side 1:
Tribes: IMMO ~L N~ noobs ZARG

Side 2:
Tribes: RF (fostul G.W.)

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 994
Tabăra 2: 324
Diferență: 670

image.php



Side 1:
Tribes: ZARG ~L N~

Side 2:
Tribes: .RF (fostul WRATH)

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245
Tabăra 2: 134
Diferență: 111

image.php


Ca simplu spectator, WRATH SI G.W., va declar pierzatori!
 

DeletedUser

Si de ce ma rog am fost infranti ?
Wow Wrath pierdut 100 de sate , ooo nu , ne-au impins la margine... NOT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sincera sa fiu nu stiu cate sate am luat noi de la fostul WRATH(nu aveam multi in jurul nostru),cred ca statistica aia o face ZARG;))

pisica13
 

DeletedUser

Sincera sa fiu nu stiu cate sate am luat noi de la fostul WRATH(nu aveam multi in jurul nostru),cred ca statistica aia o face ZARG;))

pisica13
Asa e , probabil daca adaugam si HOLD2 si HG la statistica avem pierderi de mai multe sate.Dar nu poti declara un trib invins dupa ce a pierdut sa zicem maxim 200 de sate.
Cred ca aquilla a uitat sa spuna "tribul mama" mai are 21169 de sate , fara sa mai punem cele 3 academi.
 

DeletedUser

foarte bine punctat " mai are 21169sate " ..... vedem peste 3 saptamani cate ii mai raman :))))))))))))
 

DeletedUser

foarte bine punctat " mai are 21169sate " ..... vedem peste 3 saptamani cate ii mai raman :))))))))))))

Poate , dar daca nu aplici o "manevra de comando" nu vad cum te vei descurca.Tot mai slabi va vad in granita din rapoartele de spionaj.
Sau halucinez ? :)
 

DeletedUser

Poate , dar daca nu aplici o "manevra de comando" nu vad cum te vei descurca.Tot mai slabi va vad in granita din rapoartele de spionaj.
Sau halucinez ? :)

Nu stiu cum sta ZARG in granita dar voi sunteti praf.Din 1-2 fulluri am golit sate azi la voi in granita!
 

DeletedUser15358

Eu nu stiu cum spuneti voi ca ati pierdut doar 200 de sate maxim.O sa postez o statista chiar inainte de fuziunea celor 2 triburi luata de pe forum.
Side 1:
Tribes: IMMO noobs
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 647
Tabăra 2: 156
Diferență: 491

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,343,717
Tabăra 2: 1,542,708
Diferență: 4,801,009

image.php

vorba aia: am luat sate de toti bani,adica na nu am facut fata cu taleri.
 

DeletedUser

Poate , dar daca nu aplici o "manevra de comando" nu vad cum te vei descurca.Tot mai slabi va vad in granita din rapoartele de spionaj.
Sau halucinez ? :)

dap ... suntem slabi rau de tot ... de aceea i-am luat cele 4 sate super blindate de trupe lui sseva...v-am cam golit de ceva aparare , a ?:D:D:D .....
 

DeletedUser

am si eu o intrebare daca is sitter la un baiat din alt trib conducerea din truburile noastre vede astah
 

DeletedUser

am si eu o intrebare daca is sitter la un baiat din alt trib conducerea din truburile noastre vede astah

nici vorba ... cine ti`a spus tie porcaria asta?=)) :rolleyes: :D

on:era de asteptat sa cada G.W. ,si wrath...ambele triburi de duzina cu jucatori care vorbesc mult si nu fac nimic :))
 

DeletedUser25286

am si eu o intrebare daca is sitter la un baiat din alt trib conducerea din truburile noastre vede astah
........ nu nu ... =)) BINENTELES CA NU .. =)) cine te-a pacalit
 

DeletedUser

am si eu o intrebare daca is sitter la un baiat din alt trib conducerea din truburile noastre vede astah

Stai linistit ca poate vedea daca esti sitter pe alt cont,daca ai fost inchis...asa cum poate vedea si daca esti inactiv!Dar totusi de unde aceasta intrebare pe topicul asta?:p
 

DeletedUser

nici vorba ... cine ti`a spus tie porcaria asta?=)) :rolleyes: :D

on:era de asteptat sa cada G.W. ,si wrath...ambele triburi de duzina cu jucatori care vorbesc mult si nu fac nimic :))



pana una alta
G.W. si wrath n-au cazut deloc
si cel mai important este ca G.W. a avut 7 razboaie
si totusi nu au disparut de pe harta
a avut LN atatea razboaie?
a avut noobs atatea razboaie?
nu cred
daca vreti sa-i revedeti va pot face cunostinta cu ei oricand
deci,,,,,,,,,, ia plimbati voi ursul ca rugineste lantul,,,,,,,,,,,,,,,,
 

DeletedUser

Mai tracis mai.Sincer acum,tu te-ai uitat pe harta aia ca sa vezi ce mamut sunteti?!Sunteti cat jumate de harta.Noi suntem o mana de oameni si tot luam sate de la voi....deci?
 

DeletedUser

bine mai draga
dar voi sunteti jucatori:D
aveti si voi un razboi ai va tot dati mari
pana micutul nemo din zarg se tot umfla pe holurile alea pe care se dezvolta el acolo si degeaba
pot sa pun pariu cu tine,,,,,,,,, daca G.W. ar fi avut un singur razboi v-ar fi mancat la cina
oricum nu conteaza cine, ce si cum,,,,,,,,,,conteaza ca,,,, in G.W. majoritatea jucatorilor au avut caractere puternice si eu sunt multumit indiferent de ce cred altii

asa ca v-am pupat pe dinti cu ranga:D
 

DeletedUser

prietene , se numesc culoare si nu ma umflu , ci iau sate de la minunata voastra familie :D
 

DeletedUser

prietene , se numesc culoare si nu ma umflu , ci iau sate de la minunata voastra familie :D


bravo!
acum poti sa iei loc!


daca le spui culoare,, atunci aprinde lumina,,,,, ai colegi din familie care nu prea vad sa atace cum trebuie,cred ca nu vad click-ul la mouse:D
charcan4 0:39:40
charcan4 0:39:51
charcan4 0:40:06
charcan4 0:40:17
charcan4 0:40:29
charcan4 0:40:39
charcan4 0:40:49
charcan4 0:41:02
charcan4 0:41:12
charcan4 0:41:23

acum lasand caterinca
frate ai si tu ceva ani in spate, nu-i nevoie sa te manifesti ca un copil de 15 ani
hai sa fii iubit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus