doua triburi au fost infrante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mai tracis mai.Sincer acum,tu te-ai uitat pe harta aia ca sa vezi ce mamut sunteti?!Sunteti cat jumate de harta.Noi suntem o mana de oameni si tot luam sate de la voi....deci?


pai da
o mana voi
o mana noobs
o mana IMMO
o mana academia la IMMo
o mana familia ZARG

cam multe maini nu crezi?:D

problema sta cam asa mai draga
G.W. nu a renuntat la lupta ,,,,,deci du-te si da-ti cu parerea prin alte parti
 

DeletedUser

Imi dau cu parerea aici,asa vreau eu!Nu este forumul tau personal,intelegi tu?
Pai vad ca pierdeti sate,felicitarile mele...sunteti buni;)

L.E. Nu ai vazut ca sunteti jumate de harta nebunaticule si noi avem cateva k-uri...te rog frumos sa te duci tare si sa te intorci incet ca deja sunt satula de tine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

isi da si saracu om cu presupusu ... asta i-a mai ramas, ce naiba sa ii faci ..... auzi , " familia zarg" ... asta a fost ilara rau de tot ........:D:D:D...

prietene , mai intreaba in stanga , mai intreaba in dreapta ... mai intreaba sus ( nula Dumnezeu , ca nu joaca triburi din cate am inteles:D ) ..... si inainte sa aberezi aberatii pe acest forum , intereseaza-te si tu ... ce naiba , ai si tu o carca de ani in spate , nu ??????:D:D:D
 

DeletedUser

pai da
o mana voi
o mana noobs
o mana IMMO
o mana academia la IMMo
o mana familia ZARG

cam multe maini nu crezi?:D

problema sta cam asa mai draga
G.W. nu a renuntat la lupta ,,,,,deci du-te si da-ti cu parerea prin alte parti

si esti fericit ca g.w. a avut atatea razboaie?? de ce nu a avut immo sau noobs ?? (sa iti dau tot eu raspunsul sa te scap de chinul de a gandi)Pt ca au stiu sa trateze fiecare granita in parte si si`au eliminat dusmanii pe rand ,intr`un cuvant prin strategie ... daca mai ai alte nelamuriri cauta in DEX ,pt tine presul din fata usii :rolleyes::D
 

DeletedUser7039

Noi am avut la un momentdat 9 razboaie =))

G.W.
SPARTA
~13~
THG
STARS
LFH
CIO
HT
EXT

Se disputau in acelasi timp, iar academiile nu le marcam cu rosu aprins din principiu.. Toate 9 razboaie de granita! Nu am inclus nici WRATH sau alte triburi cu care aveam razboi de distanta..
Dar ca sa imi pot permite granita 70%, am avut toti 60 de soldati la locul potrivit si gata te interventie.. Daca acele aliante care au fost facute impotriva noastra ar fi existat cu adevarat, era foarte probabil sa nu mai fim aici.. Doar granita cu Noobs a fost un spate sigur pentru noi pentru care ne-am luptat impreuna sa o obtinem..

FR, care sunt cele 7 panarame de razboaie pe care le aveti voi?
Noi am avut 9 razboaie la 60 de membri.. Voi ar trebui sa aveti 27 ca sa puteti ciripi despre chestia asta pentru ca sunteti de 3 ori mai multi ca noi..

De cele mai multe ori este o dovada de imprudenta sa ai mai mult de 2 razboaie, dar uite ca noi am iesit bine dupa ce ne-am luptat cu 9 triburi odata..

Va victimizati fara rost si va legati la cap cand nu va doare..

PS: Pisica13 le-ai zis, nu gluma :)) bravo!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iarasi ajungem sa ne certam inutil pe forumul extern! Haideti sa ne "certam" pe harta, nu aici.
PS Tracis treci la munca ca avem treaba:)
 

DeletedUser

iarasi ajungem sa ne certam inutil pe forumul extern! Haideti sa ne "certam" pe harta, nu aici.
PS Tracis treci la munca ca avem treaba:)

Faceti noul calendar cu injuraturi pentru 2010? Asta e treaba? Sau poate mai planificati un nou atac glorios :D
Titlul acestei teme este unul rezonabil, va urma o tema cu titlul tribul a fost infrant si tot asa pana nu se alege decat praful din ceea ce candva odata a fost Marea Familie. Asta actualul e cumva Marele Trib? :eek::confused:
 

DeletedUser

Faceti noul calendar cu injuraturi pentru 2010? Asta e treaba? Sau poate mai planificati un nou atac glorios :D
Titlul acestei teme este unul rezonabil, va urma o tema cu titlul tribul a fost infrant si tot asa pana nu se alege decat praful din ceea ce candva odata a fost Marea Familie. Asta actualul e cumva Marele Trib? :eek::confused:

sunt 5 luni de cand "canti" acceasi placa?
 

DeletedUser22378

Salutare!
Sunt un jucator neutru, dar care a urmarit in detaliu evolutia hartii, a triburilor si a statisticilor de pe lumea 10.
Se pare ca doua mari triburi, WRATH si G.W., au fost invinse.
Ceea ce a mai ramas din ele, a fuzionat.

RF este alt trib, alta poveste, dar realitatea este ca cele doua triburi care il alcatuiesc acum, au fost invinse si nu vorbesc eu, ci statisticile.


Side 1:
Tribes: IMMO ~L N~ noobs ZARG

Side 2:
Tribes: RF (fostul G.W.)

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 994
Tabăra 2: 324
Diferență: 670

image.php



Side 1:
Tribes: ZARG ~L N~

Side 2:
Tribes: .RF (fostul WRATH)

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245
Tabăra 2: 134
Diferență: 111

image.php


Ca simplu spectator, WRATH SI G.W., va declar pierzatori!


mai sincer sa fiu esti prost...fara sa exagerez:rolleyes: 2 triburi au fost invinse..ha=)) nu mai pot de ras=))) mai primesti alocatie?
 

DeletedUser

sunt 5 luni de cand "canti" acceasi placa?

Dar e o placa mereu de actualitate deci un "greatest hits" si nu o cant ca nu am voce, e inregistrata si apas doar play. :D
Oricum va doresc succes si cu acest nou proiect de trib mai mamut decat mamutul. :p
 

DeletedUser

Dar e o placa mereu de actualitate deci un "greatest hits" si nu o cant ca nu am voce, e inregistrata si apas doar play. :D
Oricum va doresc succes si cu acest nou proiect de trib mai mamut decat mamutul. :p

cum le`am spus acum vreo 4-5 luni ca nu rezista mult pe harta asa le`o zic si acum ... nu va apuca primavara pe harta :D
 

DeletedUser

Inainte sa debitezi prosti mai danvera ne poti explica si noua ce a mai ramas din marea familie?
Apoi poti vorbi si despre fete, femei desi nu vad legatura cu topicul.
 

DeletedUser

lamuriti un mic nestiutor ca mine... acu din marea famile s-a trecut la marele trib ?
Si ce academii aveti ? :D
 

DeletedUser

Salutare!
Sunt un jucator neutru, dar care a urmarit in detaliu evolutia hartii, a triburilor si a statisticilor de pe lumea 10.
Se pare ca doua mari triburi, WRATH si G.W., au fost invinse.
Ceea ce a mai ramas din ele, a fuzionat.

RF este alt trib, alta poveste, dar realitatea este ca cele doua triburi care il alcatuiesc acum, au fost invinse si nu vorbesc eu, ci statisticile.


Side 1:
Tribes: IMMO ~L N~ noobs ZARG

Side 2:
Tribes: RF (fostul G.W.)

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 994
Tabăra 2: 324
Diferență: 670

image.php



Side 1:
Tribes: ZARG ~L N~

Side 2:
Tribes: .RF (fostul WRATH)

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245
Tabăra 2: 134
Diferență: 111

image.php


Ca simplu spectator, WRATH SI G.W., va declar pierzatori!


cam gresesti cu statisticile
in RF nu sunt toti din GW sunt jumate din WRATH
si in .RF sunt si din WRATH si din GW
cei mai mari sunt su dus in RF iar cei mai mici in academie
asa ca statistica aia nu prea e buna de nimic;)
 

DeletedUser

cam gresesti cu statisticile
in RF nu sunt toti din GW sunt jumate din WRATH
si in .RF sunt si din WRATH si din GW
cei mai mari sunt su dus in RF iar cei mai mici in academie
asa ca statistica aia nu prea e buna de nimic;)

sa inteleg ca academia e a nimanui??:confused:
 

DeletedUser

Incredibil ! Nu-mi vine sa cred , triburile inamice ne-au desfiintat :eek::eek::eek:
Rang Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 RF 96.711.190 235.131.622 197 1.193.562 23168 10.149
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus