doua triburi au fost infrante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

IMMO si RTALS, 40 mil sunt mortii lor :)

pt. th9one: Da, am vrut sa dau sterge daca nu gaseam siteri. Au fost 4 persoane siter la mine, in perioada respectiva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce bun esti tu... Si eu am primit mai mult de 10.000 de atacuri din care reale vreo 1500.

Vrei sa facem analize?

Pe L3 ai 772 sate si ai pierdut 11 sate, eu L10 aveam 184.

La 772 de sate inseamna ca ai primit in medie cam 12 atacuri pe sat. Eu am avut in medie cam 54 de atacuri pe sat.

esti varza frate ... nu mi`au dat mie ci pe sitter pe care am stat eu toata saptamana ,si in ziua atacurilor inca cineva ca singur e moarte de om ,nu alta + ca matematica ta de balta nu e prea buna ... au fost 10.000 atacuri dar reale toate ,nici un fake iar asta a insemnat cam 5-60 atacuri /sat ,pe unele si 100+ dar nu ma mai complic cu tine ca nu are rost..mai bine recunosti ca at cand ai vazut atatea atacuri ti s`a facut frica si gata ... nu toti suntem nascuti invatati :p
 

DeletedUser

esti varza frate ... nu mi`au dat mie ci pe sitter pe care am stat eu toata saptamana ,si in ziua atacurilor inca cineva ca singur e moarte de om ,nu alta + ca matematica ta de balta nu e prea buna ... au fost 10.000 atacuri dar reale toate ,nici un fake iar asta a insemnat cam 5-60 atacuri /sat ,pe unele si 100+ dar nu ma mai complic cu tine ca nu are rost..mai bine recunosti ca at cand ai vazut atatea atacuri ti s`a facut frica si gata ... nu toti suntem nascuti invatati :p

Bravo felicitari! Poti sa stai jos... !


PS
Nu mi s-a facut frica....cum am mai spus aveam 2 examene! Vrei sa iti scanez carnetu de note sa le vezi? Punct.
 

DeletedUser

3. clasament oda la zi
1 danyboy26 31,11 Mio.
2 osândă 28,82 Mio.
3 don quijote3000 28,50 Mio.
4 gykanes 22,65 Mio.
5 barsi-a-29 20,09 Mio.
6 micuta sirena 19,55 Mio.
7 congres 19,29 Mio.
8 Bibi cel Voinic 18,94 Mio.
9 remaerdevol 18,02 Mio.
10 japhun 17,56 Mio.
11 aida folch 17,15 Mio.
12 th9one 16,92 Mio.
13 IL CHE 16,78 Mio.
14 Mitujim 16,17 Mio.
15 stropitzescu 16,08 Mio.
16 uta28 15,96 Mio.
17 lieshout 15,70 Mio.
18 cod rosu 15,43 Mio.
19 chisleag 15,38 Mio.
20 gl17che 15,28 Mio


un singur player in top 20 :D:D:D

asa ca ....... atunci cand iti pui ordine in idei , stam de vorba ... pana atunci eu zic sa nu te mai contrazici singur ..... oki , " my friend " ?


E totusi o diferenta intre 1 player si 4 playeri :rolleyes: sau sa zicem ca l-ai ''ginit'' doar pe ''prietenul'' tau Bibi :confused:
 

DeletedUser

probabil ca sunt 4 .. daca am gresit imi cer scuze .. dar la ritmul in care concediati, invitati si fuzionati ... tu crezi ca mai are cineva rabdarea sa va urmareasca si sa vada cine al cui e ???????
 

DeletedUser

esti varza frate ... nu mi`au dat mie ci pe sitter pe care am stat eu toata saptamana ,si in ziua atacurilor inca cineva ca singur e moarte de om ,nu alta + ca matematica ta de balta nu e prea buna ... au fost 10.000 atacuri dar reale toate ,nici un fake iar asta a insemnat cam 5-60 atacuri /sat ,pe unele si 100+ dar nu ma mai complic cu tine ca nu are rost..mai bine recunosti ca at cand ai vazut atatea atacuri ti s`a facut frica si gata ... nu toti suntem nascuti invatati :p

Va rog toata lumea sa se ridice si sa-l aplaude pe "marele indian" pentru maretele sale realizari!
 

DeletedUser

Va rog toata lumea sa se ridice si sa-l aplaude pe "marele indian" pentru maretele sale realizari!

cu tine in frunte :D nu e vorba de laudat dar nu te`ai intrebat cum de nimeni din alte triburi nu spun nimic cand pierd atatea sate? eu incep sa cred ca voi va laudati cu cat pierdeti :))
 

DeletedUser

cu tine in frunte :D nu e vorba de laudat dar nu te`ai intrebat cum de nimeni din alte triburi nu spun nimic cand pierd atatea sate? eu incep sa cred ca voi va laudati cu cat pierdeti :))

Invata un pic sa vorbesti limba asta romana (vad ca intampini reale probleme) si dupa aia posteaza pe forum!
 

DeletedUser

Invata un pic sa vorbesti limba asta romana (vad ca intampini reale probleme) si dupa aia posteaza pe forum!

:)) ti`am spus eu ca voua va place sa va laudati cand pierdeti sate ;)

ps:lasa`mi romana mea de balta in pace ... mai degraba te`ai uita sa mai vezi cum pierdeti sate :D
 

DeletedUser

Poate si-au dat seama si v-au mai dat o sansa. :D
Probabil isi vor da seama cat de curand ca nu are rost sa va lase sa beneficiati de aceasta sansa. Succese pe la margine RF parca asa va numiti mai nou nu? :confused:
 

DeletedUser

Poate si-au dat seama si v-au mai dat o sansa. :D
Probabil isi vor da seama cat de curand ca nu are rost sa va lase sa beneficiati de aceasta sansa. Succese pe la margine RF parca asa va numiti mai nou nu? :confused:

sa inteleg ca echipa administrativa este impotriva noastra?:p
 

DeletedUser

Raul, ramul, tot ce misca in tara asta e impotriva voastra. Inca nu v-ati dat seama? :eek::D
 

DeletedUser

d'aia a pierdut Wrath ( Immo2 Friends etc ) ca si-au bagat adminii comenzile pe satele lor .
va spun eo !

eu zic sa ii banati pe toti Wrath - isti , si sa terminam odata cu noob - arimea . chiar nu are rost sa incerci sa-i pui pe sine , ca iei imediat deraiaza
 

DeletedUser

d'aia a pierdut Wrath ( Immo2 Friends etc ) ca si-au bagat adminii comenzile pe satele lor .
va spun eo !

eu zic sa ii banati pe toti Wrath - isti , si sa terminam odata cu noob - arimea . chiar nu are rost sa incerci sa-i pui pe sine , ca iei imediat deraiaza

Esti exact pe invers, cu cat trece timpul cu atat mai analfbet devii! Pune mana tata pe o carte poate te ajuta cu ceva!

P.S. Si nu ma refer la asi, dama si popa de trefla.
 

DeletedUser

domnule Wrath - ist Danvera .
eu stiu ca te-a atins " POST - UL " meu pana in sufletul tau de Wrath - ist infocat !
totusi , daca te referi la " iei " sa sti ca este o greseala de tastare , si nu " analfabet " cum ma consideri d'ta !

totusi , iti recomand sa te intorci in cocina ta , impreuna cu toti cei cu care " stricati " aceasta lume .
 

DeletedUser

domnule Wrath - ist Danvera .
eu stiu ca te-a atins " POST - UL " meu pana in sufletul tau de Wrath - ist infocat !
totusi , daca te referi la " iei " sa sti ca este o greseala de tastare , si nu " analfabet " cum ma consideri d'ta !

totusi , iti recomand sa te intorci in cocina ta , impreuna cu toti cei cu care " stricati " aceasta lume .

Iti recomand sa verifici inca odata cand a fost scris ultima data in acest thread.Vei vedea ca ai intarziat de la aceasta dezbatere cu numai 5 luni.Au trecut 5 luni de cand am fost invinsi , ca sa zic asa.
 

DeletedUser

Pff prietenul meu zA a postat ultimul mesaj aici.... sa dus si el.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus