doua triburi au fost infrante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

atentiune natiune ....... mareata familie i-a facut un cadou distinsului, mirobolantului si inegalabilului masterhades cu ocazia zilei lui de nastere ( parca maine e fatidica data :D) .......ceea ce si-a dorit el de cand tribaluieste pe aceasta frumoasa lume 10 ....au facut ce au putut , au ajuns chiar la 200 de playeri ,i-au dat afara pe cei ce pierdeau sate la noi ( sa nu dea rau in statistici, deh )si au reusit (pentru o foarteeeeee scurta perioada de timp):D sa fie numero uno ......hi hi hi
 

DeletedUser

ups ....... dominarea lumii 10 a durat exact 14 ore si 30 minute ..... hi hi hi :D:D:D
 

DeletedUser

nu prietene .... noi nu suntem decat 50 de playeri si suntem tare mandri de ceea ce suntem :D:D:D
 

DeletedUser

dominarea lumii 10, auzi la el!!

prietene, vad ca tot spamezi pe aici aiurea, s-au selectat jucatorii activi din cele doua triburi si au fuzionat sub alt nume...punct. Restul discutam pe harta!
 

DeletedUser

nu prietene .... noi nu suntem decat 50 de playeri si suntem tare mandri de ceea ce suntem :D:D:D

ce anume sunteti? speriati? da ar trebui sa fiti dar de asa de tare? de ce in ultim perioada nu ati mai fost in stare de un atac coordonat, oare nu pentru ca va e frica ca tribul sa se stabilizeze? ces cu atacurile alea haotice la marele trib Zarg?

Dar mai rau decat asta ces cu invitatiile alea la jumate de continent RF? va e frica de niste ratati ca noi? Vad ca si ln recruteaza de la noi mai nou... mai sunt si ratati care fug :)) terminati cu spamul si aparativa satele o sa aveti nevoie.......


Noi nu suntem in deriva ci dimpotriva, ne cerem scz ca nam fost activi in twstats ca voi dar na , cind faci o astfel de fuziune e multa munca de organizare... sa cam terminat aceasta munca, o sa va dam twstats saptamana viitoare... sirena veziti de tribul tau lasa propaganda ca sa destabilizezi de frica alte triburi... :D am rezistat cum am putut acum sa vedem ce mai sunteti voi in stare sa faceti.
Oricum eu o sa interzic aceste discutii pe forumul extern.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prieten scump si drag .... cu ghilimele de rigoare .... daca tu imi arati o SINGURA INVITATIE DATA UNUI MEMBRU AL RF .. de catre tribul nostru ... eu in momentul urmator am dat stergere cont . singura invitatie care a fost data in ultimele doua saptamani a fost pentru lordyoan si retrasa in cateva ore ( si asta dupa ce am dezbatut in consiliu destul de mult cererea lui de a intra la noi ) ...... nu incercati sa va umflati in pene fara rost ... lumea 10 stie cine sunteti si cu ce va mandriti

si uite si dovada maret diplomat al tribului " nu stiu cum ii spune"


10.10.
08:46 Invitaţia pentru LordYoan a fost retrasă de către VIHARD1.
09.10.
11:06 LordYoan a fost invitat de către VIHARD1.
03.10.
06:03 Raperas20 a fost concediat de către atilla26.
29.09.
23:20 Mischief a fost concediat de către TDC12.
27.09.
13:05 clyders a fost concediat de către Zargosz.



iar ca voi sa ma speriati pe mine sau pe alt membru al tribului zarg va trebuie cel putin de 1 milion de sate in plus .....:D:D:D.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu sunt diplomat deci nai nimerito
nu suntem prieteni deci iar nai nimerito... intre ghilimele sau fara
nuti pot da cemi ceri pentru ca nu am acces la acele conturi... si sigur au sters invitatia:) caci dei prindeam... :))

in alta ordine de idei, cea care se umfla in pene esti tu, nu eu... deci, sa recapiulam, noi am facut aceasta fuziune, pentru necunoscatori spun acum, pentru ca o familie se conduce mai greu decat un tot unitar...

rezultate twstats, daca nu erau nu stiu ce ne faceam acum, vor aparea de azi de miine de saptamana viitoare, dar fi sigura ca din momentul in care apre nu se mai opreste.... apropo tot locul 1 suntem :) voi? cit despre marii atacatori vad ca sunteti in urma noastra la ODA, cit despre ODD nu mai vorbim , deci stim sa dam si cu offence-ul si cu defence-ul asa ca lasane cu aberatille.
 

DeletedUser

sa recapitulam : ....... poate de data asta incerci sa iti pui ordine in gandire ... sa o luam matematic :

1.Traianuss astăzi la ora 07:54
Nu ma cunosti ca nai de unde :) poate de la membri daca teai uitat prin GW.

Sa incepem cu sunt diplomatul tribului in acest moment.
Ce vreu de la voi? banuiesc ca sti ca vreau ceva ... pai sa incepem:

2.profilul tribului tau:
NOI VREM RESPECT!Cei care va evaluează intrebările sunt :
Traianuss, edy19, nicu30, verdi

3. clasament oda la zi
1 danyboy26 31,11 Mio.
2 osândă 28,82 Mio.
3 don quijote3000 28,50 Mio.
4 gykanes 22,65 Mio.
5 barsi-a-29 20,09 Mio.
6 micuta sirena 19,55 Mio.
7 congres 19,29 Mio.
8 Bibi cel Voinic 18,94 Mio.
9 remaerdevol 18,02 Mio.
10 japhun 17,56 Mio.
11 aida folch 17,15 Mio.
12 th9one 16,92 Mio.
13 IL CHE 16,78 Mio.
14 Mitujim 16,17 Mio.
15 stropitzescu 16,08 Mio.
16 uta28 15,96 Mio.
17 lieshout 15,70 Mio.
18 cod rosu 15,43 Mio.
19 chisleag 15,38 Mio.
20 gl17che 15,28 Mio


un singur player in top 20 :D:D:D

asa ca ....... atunci cand iti pui ordine in idei , stam de vorba ... pana atunci eu zic sa nu te mai contrazici singur ..... oki , " my friend " ?
 

DeletedUser

Si la ODD -aici avem mai multi!
rang Porecla Cucerit
1 mara1 56,57 Mio.
2 artaxerxe 54,47 Mio.
3 Regele Thomas 45,09 Mio.
4 amidor 42,60 Mio.
5 alex2127 40,11 Mio.
6 sebi77 39,90 Mio.
7 Kosp 36,97 Mio.
8 SZAF 36,81 Mio.
9 lupu22 32,20 Mio.
10 Frenzyro 31,61 Mio.
11 sb76ufo 28,59 Mio.
12 matrix2006 27,36 Mio.
13 ovvi 22,88 Mio.
14 hegemonul 22,81 Mio.
15 unison 22,70 Mio.
16 iustiv 22,33 Mio.
17 kenjyro 22,01 Mio.
18 emilburtea 21,89 Mio.
19 uta28 21,72 Mio.
20 gykanes 21,71 Mio.


PS
Cred ca trebuie schimbat numele topicului in 2 triburi s-au unit...de infrant nu se pune problema!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta inseamna ca habar nu aveti sa jucati :)) daca numai la ODD sunteti in top:))
 

DeletedUser

aia care pierd 60 de sate intr-o zi........ stii vreunul?

Nr de sate pierdut e direct proportional cu atacul primit. Arata-mi un alt jucator de pe L10 care a primit atacul pe care l-am primit eu, intr-un interval de 24 ore. De la 6 mil inamici invinsi in defensiva am urcat la 40 milioane, in 24 ore!
Probabil ca daca ma aparam cu topoare nu aveam ODD asta.


PS
Si am mai spus-o de 10 ori nu am stat eu pe cont cand m-ati atacat. Am avut 2 examene si aveam altceva de facut decat sa stau sa joc triburile.
 

DeletedUser

Pai inseamna ca jumatate din apararea tribului de nu mai bine a murit in cele 24 de ore. :D
 

DeletedUser

Nr de sate pierdut e direct proportional cu atacul primit. Arata-mi un alt jucator de pe L10 care a primit atacul pe care l-am primit eu, intr-un interval de 24 ore. De la 6 mil inamici invinsi in defensiva am urcat la 40 milioane, in 24 ore!
Probabil ca daca ma aparam cu topoare nu aveam ODD asta.


PS
Si am mai spus-o de 10 ori nu am stat eu pe cont cand m-ati atacat. Am avut 2 examene si aveam altceva de facut decat sa stau sa joc triburile.

macar recunoaste ca esti noob ;) pe L3 din 10.000 atacuri am pierdut 11 sate si nu sunt multumit ca se putea si mai bine dar macar taci ,nu te mai lauda cu nimic :rolleyes:
 

DeletedUser

macar recunoaste ca esti noob ;) pe L3 din 10.000 atacuri am pierdut 11 sate si nu sunt multumit ca se putea si mai bine dar macar taci ,nu te mai lauda cu nimic :rolleyes:

Ce bun esti tu... Si eu am primit mai mult de 10.000 de atacuri din care reale vreo 1500.

Vrei sa facem analize?

Pe L3 ai 772 sate si ai pierdut 11 sate, eu L10 aveam 184.

La 772 de sate inseamna ca ai primit in medie cam 12 atacuri pe sat. Eu am avut in medie cam 54 de atacuri pe sat.
 

DeletedUser20103

Nr de sate pierdut e direct proportional cu atacul primit. Arata-mi un alt jucator de pe L10 care a primit atacul pe care l-am primit eu, intr-un interval de 24 ore. De la 6 mil inamici invinsi in defensiva am urcat la 40 milioane, in 24 ore!
Probabil ca daca ma aparam cu topoare nu aveam ODD asta.


PS
Si am mai spus-o de 10 ori nu am stat eu pe cont cand m-ati atacat. Am avut 2 examene si aveam altceva de facut decat sa stau sa joc triburile.


eu am inteles ca vroiai sa dai stergere cont cand ai vazut ce vine spre tine:D
acum de ce ne spui povesti?:confused:
 

DeletedUser

Ce bun esti tu... Si eu am primit mai mult de 10.000 de atacuri din care reale vreo 1500.

Vrei sa facem analize?

Pe L3 ai 772 sate si ai pierdut 11 sate, eu L10 aveam 184.

La 772 de sate inseamna ca ai primit in medie cam 12 atacuri pe sat. Eu am avut in medie cam 54 de atacuri pe sat.

cine ti-a dat tie 10.000 de atacuri?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus