DreamTeam

  • Autor subiect DeletedUser42663
  • Data de început

DeletedUser35749

Echipa ideala,nu pe 44..in general

Echipă206cc suport
adenauer moderator
aexxea suport
alina922 suport
congres. suport
danasav88 moderator
lethaltouch moderator
Leutzu suport
marioleu suport
mythra suport, moderator
nyx. suport, moderator
portile.iadului moderator
rosinanta suport
sco0key suport
simona.s suport
superpandev suport

Antrenor :rakanishu

Mai avem nevoie de rezerve :(
 

pici.1

member
Scor reacție
0
Multi la inceput au batut talerii din clickuri la nesfarsit..
Fara CP cred ca se referea fara facilitatile astea de a cumpara resurse cu pp`uri..20% resurse si altele care mai sunt..
 

DeletedUser

Sau cand dadeai trupe la recrutat pe 50 de sate unul cate unul...cazarma/grajd/atelier :)))
Reuseai cam in 3-4 ore :))
 

DeletedUser

salutare lume...interesante echipe...astept sa vad rezervele si majoretele :))
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
eu am rezistat pe L13 cu peste 6 mil puncte :D
nustiu daca stie cineva cum e sa bati taleri pe fiecare sat in parte ))))

Stiu cum e.
Nu e grav.. doar obositor pentru mouse. :))
Se poate juca fara CP, dar iti poate salva viata uneori daca e activ :)
 

DeletedUser26528

Din punctul meu de vedere , dream team a fost odata , pe lumea 15 , unde am facut si eu parte din toata acea poveste.
Nu stiu cum ne-am adunat , insa am ajuns sa fim sub acelas cort multi jucatori care au reusit intr-un timp foarte scurt sa se inteleaga foarte bine si sa coopereze in asa fel incat sa nu le stea nimic in cale.

Consider ca dream team e format din niste jucatori , oameni de altfel , care ajung sa se inteleaga ca niste prieteni de-o viata buna , pe un joc virtual...si pe langa toate astea reusesc sa dea si rezultate.

Acuma sigur , probabil cu totii aveti povestea voastra , e placut de ascultat..

Si nu uitat ca triburile , este joc de echipa . Degeaba suntem eu sau x , y , z , buni .. daca nu avem in spate oameni.
Cum , in spatele oricarui barbat de succes e o doamna , asa si in spatele oricarui atacant , pe joc , pe triburile.ro(ca doar asta cunosc) , sunt playeri defensivi buni , sau macar prieteni si "fideli" cum s-ar spune.

Spor la joc si nu va mai certati atat ca daca ati fi cu totii fata-n fata probabil v-ati imbata de-ati pica pe sub masa , cum de altfel as faceo si eu. :))
 

DeletedUser41807

Mefisto , te referi cumva la Black Sea ?
Daca da , nu uita cine v-a innobilat intemeietorul si dupa ne-am lasat ;)
Dupa parerea mea nu exista si nu v-a exista niciodata un Dream Team , pentru ca nu vom juca toti in aceeasi echipa , orgolii , strategii diferite si multe altele . Gandeste-te sa joace in aceesi echipa 20 de jucatori asemeni lui Ciura Cristian , eu sincer as vedea un clasament de la locul 1 la 20 cu acelasi punctaj , unde mai este farmecul cand ai aceleasi puncte ca locul 1 dar tu sa fii pe 20 ? :))
Si plus de asta gandeste-te la inca o chestie , s-ar termina prea repede .ar fii ca o speciala . Este de ajuns sa intre 10 jucatori pe fiecare directie si lumea nu dureaza mai mult de 4-6luni .
 

DeletedUser43917

Itaaaa !!! Ce se-ntampla acilea? Faceti DreamTeam-uri , top-uri si alte smecherii ...
Multumesc draga Claudia ,multumesc , multumesc . Mai copiat de pe lumea 39 in fine ... Esti cea mai superba si dulce fata ! <3 I love Iubesc pe tine **.
 
Sus