DreamTeam

  • Autor subiect DeletedUser42663
  • Data de început

DeletedUser8343

Nu am uitat nimic. Ce spui tu insa e de domeniul fantasticului. Inclusiv pe speed, daca ai echipa castigi runda. La fel este si pe celelalte lumi de joc. De-aia se si numeste triburile si nu jucatorul. Echipa face diferenta.
Sa stii ca eu mai cunosc jucatori care joaca si acum triburi cu toate facilitatile pe care le ofera in prezent jocul fara a le utiliza neaparat. Depinde insa si de timpul si rabdarea fiecaruia.
Si cred ca ai uitat tu de cate ori ai fost scos de pe rundele de speed de noi :)
Da, e adevarat ca majoritatea jucatorilor vechi sunt sictiriti de noile schimbari, de jocul devenit mult prea comercial si multe altele..dar asta nu inseamna ca nu exista si in prezent jucatori buni care pot face fata noilor schimbari fara neaparat sa le utilizeze.
Pana la urma cine nu mai vrea sa joace renunta sau se reorienteaza. De ce crezi ca sunt atatia care au renuntat dupa ce au jucat 1 an, 2, 3? unii poate mai mult? Din diferite motive personale, reale, din joc etc.

Pana la urma intram in altele si n-are rost. Eu mi-am spus parerea. O sa urmaresc Dream-teamul de pe L44. Pare o lume interesanta si destul de dinamica daca se observa clasamentul jucatorilor/triburilor..mai ales ca dupa primele lumi de joc se stabilizeaza harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

De pe speed,m-ati scos o singura data,cand jucai cu alizeea si inca doi admini,care nu vreau sa le dau numele!si stii foarte bine prin ce procedura m-ati scos!
Legat de aceasta lume,daca o urmaresti inseamna ca o sa si joci,deci ar trebui sa o urmaresc si eu?!....
Concluzia o tragi tu
 

DeletedUser

Cu tot cu miile lor de puncte premium...peste 4-5-6 luni tot jucatorii vechi si triburile unite or sa domine harta ;) nu dalde cotzanu,romanalex sau mai stiu eu ce mari "jucatori" ca ei
 

DeletedUser

au ramas setati cu ce a fost ......



ei, acum ne jucam cu copii ce studiaza civica, copii se sunt zei in ce inseamna anumite jocuri.....
 

DeletedUser13059

Echipa ideala,nu pe 44..in general

Echipă206cc suport
adenauer moderator
aexxea suport
alina922 suport
congres. suport
danasav88 moderator
lethaltouch moderator
Leutzu suport
marioleu suport
mythra suport, moderator
nyx. suport, moderator
portile.iadului moderator
rosinanta suport
sco0key suport
simona.s suport
superpandev suport

Antrenor :rakanishu

Mafia

Adica ce esti tu pentru abuser ? Nu merci :) Te las pe tine ca faci o treaba buna ca servitor pentru victima mea de pe 42 :)

victima a face victime :) pardon .. a facut ca esti inexistent acuma pe 42

O sa pun o intrebare retorica: Cu ce sunt mai presus cei enumerati mai sus fata de triburile, Scitii care au castigat lumea 3, fata de Diablo care a castigat lumea 7, fata de SPAM care a castigat lumea 9!?
Ma intreb oare cati dintre voi ar rezista cu un cont de peste 150 de milioane, aproape tot contul in granita si care este atacat cu peste 40k-50k atacuri?!


puyut .. inca tu ai ramas cu L1 in care multi cred ca nici nu stiti ce ii ala t-train , pentru cei care ati ramas doar acolo vedeti altcumva lucrurile dar intre timp triburile a evoluat si pun pariu cu tine ca daca vine echipa circ de pe L1 pe orice alta lume nu o sa faceti cam nimic daca picati si pe langa 2-3 din cei enumerati mai sus .. uitate la baghera pe L42 unde a facut circu si se bate cu niste inactivi din academia noastra si nu face fata , daca dam un organizat pe circu lui ii PA din prima tura + ca a mai dat odata inceput nou pe lumea aia marele conducator de pe L1 aka Patriarhu vostru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44858

Am auzit ca te laudai ca farmezi taketi sau ceva. Inca nu vad vreun raport de la tine :) Sau stai, tu aici vinzi resurse sa faci pp-uri, ca sa mai cresti satele pentru altii ca pe contul tau oricum nu poti termina vreo lume. Da-i drumu` la laba pana una alta daca tot te crezi urs :)
 

DeletedUser44858

Unde ati tradat alianta si ati atacat stiind ca am trupele in granita cu zeii ? Atat eu cat si ceilalti pe care i-ati atacat ? :) Voi + inca 2 mamuti ? Iar te umfli pe lasitatile astea ? Bravo eroule. Mai cersesti aparare sa ramai si tu pe harta?
 

DeletedUser45557

Mafia



victima a face victime :) pardon .. a facut ca esti inexistent acuma pe 42




puyut .. inca tu ai ramas cu L1 in care multi cred ca nici nu stiti ce ii ala t-train , pentru cei care ati ramas doar acolo vedeti altcumva lucrurile dar intre timp triburile a evoluat si pun pariu cu tine ca daca vine echipa circ de pe L1 pe orice alta lume nu o sa faceti cam nimic daca picati si pe langa 2-3 din cei enumerati mai sus .. uitate la baghera pe L42 unde a facut circu si se bate cu niste inactivi din academia noastra si nu face fata , daca dam un organizat pe circu lui ii PA din prima tura + ca a mai dat odata inceput nou pe lumea aia marele conducator de pe L1 aka Patriarhu vostru

Sunt aici cu mine ursule. Sunt cu ei. Cativa din circ au rezistat mult mai mult contra celor din monroe pe 38 acolo unde multi gen, "dream team" au picat. Si cand spui lumea 38 stii bine ce a fost acolo. Oricat de multi carcotasi ar fi, lumea 38 a fost una dintre cele mai frumoase si mai grele lumi cu jucatori de mare valoare.
 

DeletedUser

Sunt aici cu mine ursule. Sunt cu ei. Cativa din circ au rezistat mult mai mult contra celor din monroe pe 38 acolo unde multi gen, "dream team" au picat. Si cand spui lumea 38 stii bine ce a fost acolo. Oricat de multi carcotasi ar fi, lumea 38 a fost una dintre cele mai frumoase si mai grele lumi cu jucatori de mare valoare.

in sfarsit cineva care stie ce zice:D
 

DeletedUser

Vad ca a deviat toata lumea de la subiect :)) lasa ca mai fac eu o echipa

Atac- Tryszpe
NebuNNNu
baobao
Mijlocasi -Anne71@
Maat
DanBelitu
Fundasi -PtiuDrace
caius100
Darkside2
ganesis1
Portar -trusthead

Fara antrenor,nu avem nevoie :)
 

DeletedUser46863

duck daca nu m-ai bagat in atac, n-are rost sa stam la discutii :))
 

DeletedUser13059

Sunt aici cu mine ursule. Sunt cu ei. Cativa din circ au rezistat mult mai mult contra celor din monroe pe 38 acolo unde multi gen, "dream team" au picat. Si cand spui lumea 38 stii bine ce a fost acolo. Oricat de multi carcotasi ar fi, lumea 38 a fost una dintre cele mai frumoase si mai grele lumi cu jucatori de mare valoare.

si setari ok :) a fost si multa caterinca acolo ..


Unde ati tradat alianta si ati atacat stiind ca am trupele in granita cu zeii ? Atat eu cat si ceilalti pe care i-ati atacat ? :) Voi + inca 2 mamuti ? Iar te umfli pe lasitatile astea ? Bravo eroule. Mai cersesti aparare sa ramai si tu pe harta?

dupa ce ameninti aliatii , dupa ce ataci aliatii ca tu ataci ce vrei unde vrei ... eu ti-am zis ca tu ai luat de la mine alea 5 sate din centru vostru si cu alea ramai , credeai ca iti merge la nesfarsit :)) iar alianta a fost rupta din cauza ta , iar cand ai vazut ca nu mai merge caterinca de 2 bani ti-ai lasat toti spartanii singuri care pana acuma au pierdut 700 sate :(
 

DeletedUser2154

Raul tu cred ca ai uitat cu cine stai de vorba, si-l supraevaluezi pe baghera, plus ca el pe lumea 42 nu joaca cu nimeni de pe lumea 1!
Eu ** din punctul meu de vedere care sunt un jucator complet, am jucat lume clasica, am jucat lume cu viteza 3, 2 si speed!
Te bat din orice pozitie la jocul asta!
Sa stii ca nu esti mai jucator daca cumperi 12.000 de pp si esti pe locul 1!
 

DeletedUser11365

portar : th9one
fundas dreapta : Mariolacatus
fundas stanga : Cucubaux
fundas central : Fazy
fundas central : Tribunul
mijlocas stanga : Sebica
mijlocas dreapta : M&M
mijlocas central : Illidan Stormrage
mijlocas central : Zammolxe
atacant : Rhadookoo(Immortal R)
atacant : Sisisi

Antrenor : Aztecul
Antrenor secund : Mazare
 

DeletedUser8343

portar : th9one
fundas dreapta : Mariolacatus
fundas stanga : Cucubaux
fundas central : Fazy
fundas central : Tribunul
mijlocas stanga : Sebica
mijlocas dreapta : M&M
mijlocas central : Illidan Stormrage
mijlocas central : Zammolxe
atacant : Rhadookoo(Immortal R)
atacant : Sisisi

Antrenor : Aztecul
Antrenor secund : Mazare

Daca o parte din echipa mi se pare bine aleasa la faza cu antrenorul secund ai stricat totul :))
Cum naiba sa pui antrenor secund un tip care si-a mintit colegii de trib, amicii din joc si pe toata lumea ca e o femeie timp de 1 an sau cat a fost cand el era un tip numit Ionut? Nu mai aduc aminte de faptul ca mazare nu a fost deloc un bun conducator de trib ci mai mult o marioneta a SH (bine a mentionat cineva änterior "mana a doua")
 

DeletedUser44858

Mai adauga la asta cum a fugit cu codita-ntre picioare cam de fiecare data cand a dat de greu pe harta :)
 
Sus