Epistola amorezata

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1: LR

Side 2: Insane

Timeframe: Dintotdeauna

Numãr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 69
Tabãra 2: 155
Diferențã: 86

image.php


Numãrul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 681,446
Tabãra 2: 1,390,263
Diferențã: 708,817

image.php

LR:eek: un trib de pe locul 3:eek:
sunteti degeaba
 

DeletedUser

:)) cum au simtit presiunea au cerut ajutor

Talibanul astãzi la ora 17:12
tlb fuzioneaza cu insane in aceasta seara. stim ca acest lucru a dus la tensiuni si in trecut. datorita acestui lucru si a faptul ca tot mai des ne calcam in picioare pe claim-uri, LR va fi trecut ca trib neutru in diplomatia tlb incepand cu aceasta seara, ora 00:00.
 

DeletedUser523

Talibanul astãzi la ora 17:12
tlb fuzioneaza cu insane in aceasta seara. stim ca acest lucru a dus la tensiuni si in trecut. datorita acestui lucru si a faptul ca tot mai des ne calcam in picioare pe claim-uri, LR va fi trecut ca trib neutru in diplomatia tlb incepand cu aceasta seara, ora 00:00.

hopa, asta da stire:)f interesant...:D
 

DeletedUser

Din cauza unui trib mai puternic din toate punctele de vedere ca LR, acum pururea si vecii vecilor amin :D....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aici se va termina povestea LR-ului :) cel putin se vor imputina.. si nu vor mai fi triib " mamut " :))
 

DeletedUser

drake`.. scapati de jucatorii mici ? i bagati in academie ( abia acuma am vazut ca v-ati tras academie ) :))
 

DeletedUser

nu vom ajunge la 0. felicitari oricum fostului insane pentru ceea ce a reusit sa faca. am urmarit cat am putut situatia si pe acest forum si pe joc si au dovedit ca adversari ca merita tot respectul meu, cel putin. de acum ne pregatim si de alte razboaie :)
 

DeletedUser

la capitolul joc unii au aratat ca stiu cu ce se mananca dar coloana vertebrala deloc . unde vii tu si tipi in gura mare ca sunteti cei mai buni si etc si ne faceti muci ( asta dupa ce ati prinsa atacurile alea la inceput cand inca ne repozitionam dupa razboiul cu burn ) si cand am inceput si noi sa va dam replica intrati in trib ( lucru pe care l ati facut si prima data ,cel putin nienna si valiusha )
 

DeletedUser

la capitolul joc unii au aratat ca stiu cu ce se mananca dar coloana vertebrala deloc . unde vii tu si tipi in gura mare ca sunteti cei mai buni si etc si ne faceti muci ( asta dupa ce ati prinsa atacurile alea la inceput cand inca ne repozitionam dupa razboiul cu burn ) si cand am inceput si noi sa va dam replica intrati in trib ( lucru pe care l ati facut si prima data ,cel putin nienna si valiusha )

ºi dacã au venit la TLB care-i faza? tot acolo sunt pe hartã, n-au plecat nicãieri. TLB ºi LR nu au diplomaþie momentan aºa cã cei din LR sunt liberi sã facã ce le pofteºte inimioara :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus