Epistola amorezata

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da adica trebuie sa ne uitam la dony cate sate moka a luat :D sau la ce innobilari interne a-ti mai facut:rolleyes:
 

DeletedUser

pai facem normal inobilari interne.ka daka nu sar face nu am fi activi.
dony nu a luat niciodata sate moka.ba kiar mie mia dat 7 sate de la el.pt a avea eu o extindere mai frumoasa.si nu mi lea mai cerut inapoi.

cat despre adrian brutus:confused: parca erai sef intrun trib nu?parka aveai 100 si ceva k pct sau mai multe?

akum cateva zile tiam dat si eu un atac.pakat ka nu ajunge nobilu la tine ca vroaiam niste sate:)
 

DeletedUser

dony nu a luat niciodata sate moka.
:eek:
Sa fim seriosi. Sau tu nu sti ce e ala sat luat moka? Chiar si eu am luat unul. Si probabil foarte multi jucatori cu puncte multe au luat. Fie un prieten care s-a lasat, fie innobilari interne.
 

DeletedUser

OD ca agresor
135 seraph 866.010

972 dony 264.791

rank
397 seraph TLB 460.430 45 10232

11 dony LR 1.792.041 177 10125

:)
am fãcut comparaþia cu mine ca sã nu-i implic pe alþii.
menþionez cã am luat 2 sate gratis ºi pânã sã ziceþi cã am atacul mare pentru cã-mi irosesc trupele, foarte puþine sate atacate de mine au scãpat neluate.
 

DeletedUser

eu nu prea cred.kat desprte inobilarile interne.nu prea cred.a existat akum kateva luni ujn jucator poate pouternik in k36 si mia spus cami da mie satele pe atunci aveam doar 150k pct. iam spus lu dony daca vrea si el.si a spus ca nu vrea sate moka. el se okupa de burn.are de luat deakolo.si poate a luat poate nu:)dar sate moka el nu se okupa ku astea:) poate o fi luat dar nu toate satele kare le are sunt sate moka sa fim seriosi ce naiba
 

DeletedUser

aºa o fi. de patru ori mai multe sate ºi de patru ori mai mic scorul ca agresor. :rolleyes:
 

DeletedUser

ee orikum sunt vise:)))

nu cred ca LS-AX ar face o fuziune cu NWO sau LR adika niciun trib mare de peste 300 de membri respectiv 600(LR) nu poate face una ca asta si pana se reface tribul fa fi confuzi si altele:)
 

DeletedUser

ee orikum sunt vise:)))

nu cred ca LS-AX ar face o fuziune cu NWO sau LR adika niciun trib mare de peste 300 de membri respectiv 600(LR) nu poate face una ca asta si pana se reface tribul fa fi confuzi si altele:)

inexistenþa limitãrii de membrii este ceea ce mã face sã nu-mi placã sã joc pe .ro.
 

DeletedUser

dj drake va dat peste nas.nu mai aveti ce zice:)
Nu mi-a dat peste nas cu nimic. Daca evita duelurile, nu inseamna ca imi schimb parerea sau ca mi-a inchis gura.

Poate tu nu crezi ca LS-AX ar face fuziune cu LR. Eu sunt sigur ca nu!!!
Si daca fuzioneaza, ce rezolva? Tot ca doua triburi separate ar functiona. Tu ori nu te uiti pe harta, ori nu intelegi ca astfel de fuziune e inutila. Si de unde pana unde ai ajuns la fuziuni?

pai facem normal inobilari interne.ka daka nu sar face nu am fi activi"
Daca nobilati inamici sunteti inactivi? Mai sunteti multi Confucius din astia prin LR?

Cine e ala care zicea ca nu aberati pe forum? Fix cel care mi-a dat peste nas?
 

DeletedUser

nu nu suntem inactivi.si asta iti raspunde la tot.cred ca si la tine se fac inobilari interne.de ce sa nu ia satele tribul si sa le lase dusmanilor?tribul scapa de tot ce este inactiv.asha se dovedeste a fi un trib puternik.

adika toti membri inactivi peste o saptamana sunt inobilati.poate si mai putzin.desigur daca esti in LR nu intri pt a te refugia.intri t a lupta cu mandrie:)
 

DeletedUser

~pai sa inteleg ca in LR majoritatea sunt inactivi?!:confused: de se inobileaza intern asa cum am auzit?!:eek::confused:
 

DeletedUser

nu sunt asha multe inobilari interne cum crezi tu :-w si LR este activ:) ba kiar aseara eram peste 100 online:) la 3;30 deci atacurile le vdm daca sunt:):):):):D
 

DeletedUser

Nu sunt asa multe nobilari interne in LR?

Nume - Inamici ucisi ca agresor - Numar sate - Medie inamici ucisi per sat

buzica - 307.384 - 32 - 9605

djdrake - 849.989 - 210 - 4047
dony - 265.781 - 180 - 1476
farao - 411.012 - 150 - 2740
Skrumyera - 232.025 - 145 - 1600
King ZDAC - 594.461 - 153 - 3885

Pana si tu ai un raport mai bun de inamici ucisi/ numar de sate mai bun decat primii 5 din LR. Se vede ca pe tine nu te-au invitat la nobilari interne.
La 15 ani ai tai, inteleg ca vorbesti mult si aiurea, dar inainte sa bati pas de defilare prin balta, verifica si tu cine sunt cei pe care ii lauzi atata.

Ti se pare normal sa ai doar 32 de sate la cati inamici ai ucis, fata de aia 5 care au ucis mult mai putin dar au de 5-6 ori mai multe sate decat tine? Nu vezi ca pana si tu esti mai bun decat ei? Nu vreau sa ii verific pe urmatorii ca m-am tavalit suficinet pe jos de ras cu astia.

La tine in trib sunt mai multe nobilari interne decat crezi tu. Astea nu contribuie cu nimic la experienta reala a de joc, iar clasamentul nu reflecta realitatea. Si in alte triburi sunt nobilari interne dar nu in halul ala. Sunteti un mamut cu picioare de lut, iar Insane va demoleaza :)
 

DeletedUser

eu nu prea cred.kat desprte inobilarile interne.nu prea cred.a existat akum kateva luni ujn jucator poate pouternik in k36 si mia spus cami da mie satele pe atunci aveam doar 150k pct. iam spus lu dony daca vrea si el.si a spus ca nu vrea sate moka. el se okupa de burn.are de luat deakolo.si poate a luat poate nu:)dar sate moka el nu se okupa ku astea:) poate o fi luat dar nu toate satele kare le are sunt sate moka sa fim seriosi ce naiba

Cred ca deasta a ajuns sa aiba ceva mai multe trupe omorate acum :eek:=)))



si LR este activ:) ba kiar aseara eram peste 100 online:) la 3;30 deci atacurile le vdm daca sunt:):):):):D
Si cum ti-ai dat seama??
Ai dat o circulara si ai asteptat sa-ti raspunda?/
 

DeletedUser

~cred ca are toata lista de messenger a tribului si ia numarat :D
~alta explicatie mai clauzibila decat asta nu vad ...:confused: bine exclus faza cu circulara ;)
 

DeletedUser

~cred ca are toata lista de messenger a tribului si ia numarat :D+si din 100 99 aveau calcu deschis si dormeau pe la ora aia=))
~alta explicatie mai clauzibila decat asta nu vad ...:confused: bine exclus faza cu circulara ;)in cazul lor nu prea cred,they are Insane:)))
Explicatile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus