Epistola amorezata

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Te inseli.
Te anunt ca pregatirea despe atac asupra insane KIII a aflat de la mine.
Ea zicea ca avem PNA si eu i-am explicat ce insemna fuziunea DIE-GOW.
Asa ca esti dezinformat un pic.. Sau un pic mai mult..
Ea doar a executat ordinele conduceriii despre care la timpul respectiv inca nu au ajuns la ea....
Deci Atentia acordata colegei noastre kii este exagerata.. crede-ma..
Eu personal am ramas uimit cand am aflat ca exista PNA cu insane (in acel moment) si o auzeam de la ea prima data.... Asa ca nu ea a incalcat PNA-ul
Daca veri crezi,, daca nu... cum vrei. Nu parerea ta nu schimba cu nimic situatia.
Cu respect cecenu

cecenule...lasa-ne cu povestile astea. Am vazut cu ochii mei un mesaj trimis de kiii unui coleg, mesaj in care ii repartiza un sat pt atac, asigurandu-l ca nu va fi singurul care ataca si ca "jumatate din LR va da in Insane":rolleyes:
In fine, nu mai are rost sa discutam...plictisim lumea pe aici. A fost un PNA, PNA-ul a fost incalcat de liderul gruparii cu care se realizase respectivul pact, inca o dovada ca LR nu sunt buni de nimic nici ca dusmani nici ca aliati. End of story. Ne vedem pe harta.:mad:

PS: Daca si ei i-ai "explicat ce insemna fuziunea DIE-GOW" in acelasi mod in care te-ai exprimat aici, tare m-as mira sa fi inteles ceva.
 

DeletedUser

Ok cum zici tu cecenule, dar cu lista uscaturilor cum ramane? Nu e frumos sa nu iei in seama rugamintea unei domnisoare. :D
 

DeletedUser5580

fara discriminari

In legetura cu rugamintea unei domnisoare.....
Sa stii ca nu prea ma impresioneaza daca ma roaga o domnisoara sau altcineva... Nu fac disriminari sexuale.
Si apropo de mesaj.. normal ca ea trimitea mesajele...
Dar asta a fost la o saptamana dupa..
Iarasi, daca vrei crezi.....
 

DeletedUser

Stiti cum e cu vinovatia sau nevinovatia lui Kiii? Ca in filmul :"In numele tatalui" unde un tip a facut puscarie vre-o 15 ani nevinovat desi vinovatul a fost prins si condamnat pentru o alta fapta dar si-a recunoscut si fapta pentru care era condamnat tipul nevinovat. In fine sistemul nu trebuia sa para ca ar fi gresit si l-au tinit in continuare in inchisoare pana s-a deschis un alt proces unde s-a dovedit ca era nevinovat, iar dupa decizia curtii de eliberare, au vrut culmea sa-l scoata pe usa din spate, sa nu-l vada multimea care il astepta afara.
Scuze celor care au vazut filmul (foarte bun) dar nici oameni astia nu pot intelege (sau recunoaste) ca uni dintre noi care am si postat aici am fost impotriva PNA-ului si nu Kiii cu ajutorul careia de fapt ati putut sa va extindeti asa mult in zona.
Daca nu era acest PNA erati de mult stersi de pe harta.
Acuma v-ati mai intarit si pentru multi dintre noi e o provocare sa luptam cu voi ca era cam monotonie in ultima vreme in zona.
O singura rugaminte as avea, daca puteti sa nu mai denigrati adevarul, iar cand faceti pe altii mincinosi sa aveti totusi pe ce va baza.
 

DeletedUser5456

pai is mai tanar decat tine si stau in fata calculiciului din cauza serviciului;)
 

DeletedUser

Stiti cum e cu vinovatia sau nevinovatia lui Kiii? Bla bla bla...

Draga nouintrat, aici nu se discuta vinovatia/nevinovatia lui kiii. Ne-am lamurit care e treaba cu ea...de altfel, ne-am lamurit si care e treaba cu tine.:rolleyes: Nu ne lua cu abureli, ca n-ati fost de acord cu PNA-ul, ca a fost doar in avantajul nostru s.a.m.d cand chiar tu mi-ai spus ca esti de acord cu ce pesupune respectiva intelegere. Am postat conversatia si aici, cauta cu cateva pagini in urma.
Daca nu vroiati PNA nu trebuia sa faceti PNA. Dar dupa aproape 2 luni in care a stat in picioare respectivul pact, sunteti chiar fara obraz sa veniti aici si sa pretindeti ca e perfect normal sa-l incalcati pentru ca sa vezi, de fapt n-ati fost de acord de la bun inceput. : )) Grow up!

E chiar linistitor sa stim ca ne sunteti dusmani. Ar fi fost foarte trist sa citesc chestiile astea pe forum stiindu-va aliati.
 

DeletedUser

Vecina Nienna, se pare ca suferi de grandomanie si ai impresia ca tot ce spui tu e sfant iar ce spun altii sustinut cu argumente pentru tine e bla bla bla . Desi am avut rabdare pana acuma sa-ti explic niste lucruri pe care le-ai inteles eronat se pare ca nu se merita in cazul tau sa-mi pierd vremea. Am avut o parere gresita despre tine dar acuma mi-am dat seama cu cine stau de vorba. Iar referitor la acel PNA iti spun ca nu am fost de acord cu el de la bun inceput, intreaba-l si pe valiusha al tau desi il acceptam.
Iar referitor la acea discutie despre satul ala returnat de emys, stai tu linistita ca nici nu ai idee cu cine ai vorbit atunci dar cu mine poti fi sigura ca nu. Dar nici nu o sa afli prea curand decat atunci cand e cazul.
 

DeletedUser

valiusha ... astept invitatia , dar daca nu dai drept de conducere ... nu intru ;)
 

DeletedUser5456



Ce frumos ar fi daca toate triburile care is in granita cu LR ar face un plan de impartire a "marelui mamut rosu":D (Un singur trib ii aproape imposibil sa ii opreasca insa daca intervin toate care au granita cu ei sa schimba situatia:cool:)

Mai iute sau mai tarziu or sa intaleaga toti ca LR-ul ii o amenintare care pe zi ce trece se extinde tot mai mult si cu atat mai greu va fi de oprit. Totusi sa zicem ca nu intervine nimeni si peste ani si ani:D LR o sa termine razboiu cu Insane si o sa inceapa cu alt vecin razboi...rand pe rand o sa va distruga daca nu luati atitudine impreuna.
 

DeletedUser

Die are razboiul cu LeNe pe cap , au alianta cu LR, TLB au alianta deasemenea, ~FR~ chiar n-am idee ce treaba au cu LR , insa daca ar fii facuta o alianta contra LR ar fii si Punks in imagine pt ca o sa sprijine LR deoarece daca pica mamutul pica si ei ;) (deasemenea si Punks tot trib mamut :D ) , but wtf ceea ce vb noi sunt doar iluzii , pt moment ramane doar un plan...:rolleyes:
 

DeletedUser5456

o mare parte din ~FR~ is fosti membri BURN, nu cred ca ii au la suflet pe LR
 

DeletedUser

Domnule nouintrat, vad ca esti mai mare in functie prin LR. Am si eu o mica nemultumire.
Renume nu mi-a raspuns la intrebarea cu academia.
Cecenul refuza domnisoare dar nu pune lista cu uscaturi. E chiar atat de lunga sau nu are curaj sa raspunda? Nu ma interesa pe cine refuza sau ce nu il impresioneaza.

Pe fostii camarazi cazuti pentru patrie, am inteles ca i-ati facut uscaturi, dar vrem si numele astora care nu au cazut inca.

Cand mai faceti niste afirmatii si se ia cineva de voi, va provoaca etc, aveti macar un pic de bun simt si o picatura de curaj sa sa raspundeti, nu sa va faceti ca ploua.
 

DeletedUser

pe noi ne gasesti pe tw tools la raspunsuri nu aberam pe forum si instigam oamenii la diferite dueluri verbale .
 

DeletedUser

Doecamdata v-am gasit in duelul de aici.
Ok, nu ma mai iau de voi pentru ca sunteti plictisitori. Daca nu vreti sa participati la show...:(:(:(
 

DeletedUser

Domnule nouintrat, vad ca esti mai mare in functie prin LR. Am si eu o mica nemultumire.
Renume nu mi-a raspuns la intrebarea cu academia.
Cecenul refuza domnisoare dar nu pune lista cu uscaturi. E chiar atat de lunga sau nu are curaj sa raspunda? Nu ma interesa pe cine refuza sau ce nu il impresioneaza.

Pe fostii camarazi cazuti pentru patrie, am inteles ca i-ati facut uscaturi, dar vrem si numele astora care nu au cazut inca.

Cand mai faceti niste afirmatii si se ia cineva de voi, va provoaca etc, aveti macar un pic de bun simt si o picatura de curaj sa sa raspundeti, nu sa va faceti ca ploua.

In final care e intrebarea care mi-o adresezi mie ?
 

DeletedUser

Care sunt uscaturile? Cam asta ar fi intrebarea, dar e adresata oricarui alt membru LR.
Cu renume discut pe privat, deci nu mai am nemultumiri legate de el deocamdata.

Si-a facut aparitia buzica, dar nu iau de el pentru ca djdrake m-a asigurat ca voi nu aberati pe forum si nu va intereseaza duelurile. Poate ii spui lui buzica sa nu chiuleasca de la orele de limba romana.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus