Epistola amorezata

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5456

Stiti de ce se poate lua un sat foarte usor de la Insane? fiindca au trupele ca sprijin la valiusha , asta am constatat ieri dimineata cand mi-a ajuns ultimul nobil in satul pe care l-am atacat.
Agresor: nouintrat
Sat: 4.3 Mardale- (476|290) K24

Numãr: 0 0 0 0 0 50 50 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0


Apãrãtor: rooney01
Sat: 5.6 Dimmu3 (476|289) K24

Numãr: 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apãrãtorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apãrãtorului în alte sate
14. Diamonds and Guns (487|305) K34 6010 0 0 7090 0 0 0 1000 0 0 0 0
Pradã: 0/6290
Modificare de adeziune Aprobare scãzuta de la 15 la -8


in fine... LR are cu ce sa se laude, "Au luat un sat!":eek:
Sa iti amintesc:
LR ocupa aproape toata partea de NE din lumea 3 si lupta cu un tribulet format din 29 de membri si sa mai si lauda ca au luat un sat:cool:


19 Insane
9.693.338
9.693.338
29

3 LR
33.959.087
110.496.893
539

De cat timp luptati si cate sate ati luat?
din raspunsu acestei intrebari reiese calitatea tribului vostru...
 

DeletedUser

Un nou topic foarte foarte interesant...:D

oricum se stie ca valiusha are sprijin de la Sciti si Talibani si probabil inca cateva triburi asa ca -probabil- poate supravietui..sa trimit si eu vreo 2 sate?
 

DeletedUser

Cu drag pentru aliatii LR...o mica sugestie

LR.Mare trib.Oameni si jucatori de mare valoare.Si prin mare inteleg 0:)

Ce s-au gandit ei?hai sa-i scoatem pe nubii din Insane atacand cu tot tribul.

Operatiune organizata chiar de aliata mea personala cu a carei legiune aveam pna local tot tribul.Si noi nu numai ca l-am respectat dar am si returnat sate cand au fost luate din greseala ...de ce...pentru ca avem obraz;).

In fine.Aceasta kiii care a organizat gluma asta de operatiunea:rolleyes:...de toata jena=)))...a fost aliata mea personala.Not anymore:)

Am avut majoritatea membrilor Insane tone de atacuri de tot felul..nu va mai spun cate dovezi de nubism absolut extrem..nu-mi place sa postez rapoarte si n-are sens..dar aseara radeam ca apucatul...: ))).Credeti-ma,sa fiti atacati de LR e mai tare decat daca v-ati duce la circ.Definetely something worthy to experience;)

Si-au rupt sute de fulluri cred pe noi.Am pierdut si noi cateva sate,intamplarea a facut ca eu personal sa nu.Numai eu am avut 250 de atacuri azi-noapte si Nienna aproximativ la fel.

Ieri aveam vreun milion la aparatori invinsi si Nienna vreo 500k...acum....

7 Valiusha 3,33 Mio.
iar
28 Nienna 2,18 Mio.

Si inca mai am atacuri:D


Scopul mesajului este de fapt simplu.Sa va avertizeze ca LR sunt un trib de scavengers si de nobilatori interni.Sunt varza la joc.Praf,nubi,no knowledge whatsoever.(Iar cei foarte,foarte,foarte putini care chiar mai stiu sa joace nu ies de frica din LR.Pacat.)Si mai ales sunt backstabbers din fire.Sub scuza voalata ca ce puteam sa fac,asa au vrut cei mari.ROFL.Si de fapt chiar ei organizeaza.Nu mai vorbesc ca-si nobileaza membrii intr-o veselie pentru absolut orice motiv de la faptul ca nu au putut ataca odata pana la optiunea de a parasi mirificul trib :rolleyes:.
Mi-e scarba de astfel de jucatori fara pic de cohones sau coloana vertebrala.



Multa bafta la lupta si sper sa luati decizia corecta in privinta acestui trib mamut.Singuri nu-i putem dobori.Dar macar ne distram copios.;)

Daca-mi aduc bine aminte, daca nu sigur isi aduc altii mai bine, in lumea I ti-ai facut academie pe care apoi ai inghitit-o(toata lumea te-a identificat cu tribul, pt asta m-am exprimat direct tie)...
Daca intre timp ti-ai indreptat coloana vertebrala ma bucur nespus si iti urez numai succese
 

DeletedUser

D-le AdrianBrutus, nu se lauda nimeni ca a luat un sat prin acel mesaj ca de fapt s-au luat 11, mesajul facea referire la altceva. Citeste inca o data mesajul poate il si intelegi.
 

DeletedUser5456

D-le AdrianBrutus, nu se lauda nimeni ca a luat un sat prin acel mesaj ca de fapt s-au luat 11, mesajul facea referire la altceva. Citeste inca o data mesajul poate il si intelegi.

La diferenta care ii intre LR si Insane nu cred ca mai conteaza referintele tale. ( cum, care, cine, si pe unde isi tine trupele)

Is curios cum rezistati voi daca erati in situatia lor, eu is generos si va dau maxim 3 zile ;). Majoritatea dintre voi cereau invitatie in Insane sau in alt trib aliat.
 

DeletedUser

Rolul academiei este formarea de jucatori apti sa intre in tribul mama.

Cum si-a inghitit Valiusha academia? renume, astept raspuns aici sau pe privat.
 

DeletedUser2786

pt cei care sustin ca tribul insane e sprijinit de scitii sau talibanii....gresit!!! faptul ca purtam respect membrilor insane asta nu inseamna ca ii ajutam. cel putin din ce stiu eu :rolleyes:
 

DeletedUser

Bafta la macel de trupe pentru Insane!

pt cei care sustin ca tribul insane e sprijinit de scitii sau talibanii....gresit!!! faptul ca purtam respect membrilor insane asta nu inseamna ca ii ajutam. cel putin din ce stiu eu :rolleyes:

Ia shhh, si retrage-ti suportul repede :D
 

DeletedUser2786

:p spammere. pt insane, pt valiusha si gasca respect si admiratie. pt suport trebuie sa dea de baut:rolleyes:

p.s vali,trimiti nobilul la sinaia?
 

DeletedUser

valiusha e public enemy number one pe lumea 3 :D
cred cã într-o zi o sã ne dãm mâna frãþeºte pe hartã ;)
 

DeletedUser

Vai de capul meu...lipsesc 2 zile de pe forum si isi fac de cap vecinii nostri :)
Mr nouintrat, hai ca te iert de data asta pentru aberatiile pe care le-ai postat pe aici despre ce presupune un PNA...nah, fiind nou intrat, nu prea stii tu multe.

Totusi, sa nu dezinformam stimatul public. PNA exista intre Insane si legiunea lui kiii, din care faci si tu parte. Dumneata ai mai incalcat o data PNA-ul, insa deoarece nu s-a pierdut nici un sat cand ai atacat nu te-am ras de pe K24, ti-am luat doar un sat drept pedeapsa...pedeaspa pe care ai acceptat-o ca un jucator cuminte si cu frica de Insane. :)

Mai tarziu, cand un jucator nou intrat (culmea, nu?) in Insane ti-a innobilat un sat, am avut bunul simt de a iti returna satul. Lasa-ma sa-ti improspatez memoria:

Nienna în data de 15.02. la ora 22:29
Salut!
Emys a golit satul luat de la tine. Poti trimite nobilii. Nu trebuie sa platesti nici o despagubire.
Daca iti mai face probleme, te rog sa ma anunti.
Chiar daca ne-ai dovedit ca ne esti dusman, nu ne calcam cuvantul si nu iti innobilam sate cat timp iti respecti partea de intelegere.
O seara placuta!
Nienna

PS: Nu este prea placut sa vedem ca trimiti sprijin in sate atacate de noi in K24. As aprecia daca nu te-ai mai amesteca in treburile noastre. Nu este o amenintare, doar o observatie. Pasim pe gheata subtire si orice actiune necugetata poate duce la consecinte catastrofale.

Nienna în data de 15.02. la ora 22:31
Ti-am dat fwd la raportul de spionaj asupra satului ce iti va fi cedat. Poti observa ca este gol, trupele in deplasare au fost trimise sprijin catre alt sat.

nouintrat în data de 16.02. la ora 18:28
decei pot sa il innobilez. sunt de acord cu ceea ce ai zis tu.

Si acum ai tupeul sa vii aici sa-mi vorbesti de cine stie ce intelegeri cu care chipurile dumneata nu erai de acord? Rusinica.:eek:
 

DeletedUser37

Traducere;)

Ce vrea Nienna sa spuna in modul ei subtil ,delicat si diplomatic este ca va vom rima pe toti:mad::mad::mad::mad:


PS:Iti recomand sincer sa-ti iei un megafon.Te va ajuta mult,se pare ca nu prea ti se aud tipetele dupa suport.:)
 

DeletedUser

LR - .. No CommenT :) nu de alta dar..s-a zis deja destul :)) si nu ash vrea sa repet ce au zis altii
 

DeletedUser

Ce vrea Nienna sa spuna in modul ei subtil ,delicat si diplomatic este ca va vom rima pe toti:mad::mad::mad::mad:


PS:Iti recomand sincer sa-ti iei un megafon.Te va ajuta mult,se pare ca nu prea ti se aud tipetele dupa suport.:)

Pe toti odata?
E cam greu fara un PNA cu macar un continent:)
Recunoastem cu totii ca esti un jucator bun si, recunosc, ti-ai gasit si perechea, dar recunoaste si tu ca PNA-ul de care vorbiti cu toti aici a functionat clar in favoarea voastra si era logic sa se termine atata timp cat tinta voastra principala a devenit LR de pe K24(cat despre modul in care s-a incheiat, doar nu vroiai un mesaj de genul" gata PNA-ul, cere repede intariri").
Inteligent planul cu PNA-ul si trecerea lui Kiii la aliati personali in profil, stiind ca e un membru respectat al tribului. Sa nu intelegi ca neg alianta voastra personala pe care de altfel nu a incalcat-o, pt ca nu te-a atacat...
Asa ca nu merita jignirile tale ci din contra, respect pt decizia corecta pe care a luat-o punand inainte interesul tribului.Sa nu spui ca nu faceai la fel ca-ti strici reputatia de lider
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

is multi aici care sufera de triburi si ajung la diverse insulte si gesturi pt a-si impune un punct de vedere .. e trist ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus