=FB= vs altii printre care si guns

  • Autor subiect DeletedUser18125
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25931

atac a la GUNS:

Expediat 20.10.09 17:33
Agresorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-14.7%

Moral: 100%

Agresor: angiluk
Sat: Botosani 013 (664|647) K66

Număr: 4523 4331 0 4523 857 0 0 732 0 0 0 0
Pierderi: 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: boharuoctavian
Sat: 099.11Kta** (662|642) K66

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser3627

atac a la GUNS:

Expediat 20.10.09 17:33
Agresorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-14.7%

Moral: 100%

Agresor: angiluk
Sat: Botosani 013 (664|647) K66

Număr: 4523 4331 0 4523 857 0 0 732 0 0 0 0
Pierderi: 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: boharuoctavian
Sat: 099.11Kta** (662|642) K66

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

daca tot atacam noi asa imi dau seama cat de bine joaca "maretul" trib FB , care a cam pierdut la puncte , noroc ca au mai avut ceva admini sa mai indrepte cate ceva pe alocuri .
Dar binentes ca un trib sa fie mare trebuie sa aiba cativa "lideri" , unsi ca admini ,cativa prieteni dedicati care sa le puna in practica viziunea , o mana de "uri uri, maret conducator" si ceva la completare acolo .
 

iris13

member
Scor reacție
0
ShotgunBeginner în data de 20.10. la ora 16:38
in urma colaborarii prea stranse cu dusmanii s-a decis concedierea personajului in cauza .
A beneficiat timp de 9 luni de suportul defensiv al tribului , fiind de departe cel mai sprijinit jucator , dar a preferat sa joace la doua capete , sa speram ca ii place rosu , ca azi o sa aiba parte de mult rosu .
Pe langa aceasta suita de mesaje a mai fost unu in care i se cereau informatii daca wanted mai este in galben , ghinionul lui a fost ca era in sitter ca si acum . Prima abatere a fost trecuta cu vederea , dar a doua nu se mai poate , deja e prea mult pentru cateva ore de sitter sunt cam multe intamplari nefericite, nu stau sa imi imaginez ce face cand e doar el pe cont sau pe messenger .
In mare probabil o sa-mi multumeasca ceva mai incolo pentru concediere , dupa ce ii trec nervii , o sa aiba ceva mai mult timp sa stea cu copiii , o sa invete poate sa stea drept si nu capra , daca nu , nu e problema.

have a nice day






nu postez aici, dar acum fac o exceptie,dupa mesajul de mai sus, sitterul a golit contul si au urmat atacuri pe un cont golit.acest lucru denota nesimtire,nimeni nu are voie sa isi bata joc de munca unui om, de timpul si banii lui, eu ca adversar am facut ticket si nu am profitat de situatie.
nu am jignit pe nimeni, nu am jignit nici un trib, ar trebui sa ne respectam.ar trebui, dar unii nu pot.
p.s.
ShotgunBeginner sitter, angiluk , cel ce contul golit.
 

DeletedUser3627

ShotgunBeginner în data de 20.10. la ora 16:38
sitterul a golit contul si au urmat atacuri pe un cont golit.

A atacat FB nu , altcineva .
Pana la urma pe conturile alea era o posta , pe contul lui valipepe au intra july si angiluk cu pass. Pe contul lui july au intrat valipepe si angiluk si poate alti amici .
Pe contul lui angiluk a intrat cel putin july , iar valipepe ii cerea pass si ii punea intrebarea fireasca daca un user e in galben .
Din cate am inteles nu e prima data cand i se intampla asta , probabil daca analizeaza motivul primului accident si cu asta o sa gaseasca ceva asemanari . Din ce am inteles a avut aceeasi problema pe L7 , cand se afla cu july parca in tribuiri inamice si il sprijinea cu trupe impotriva tribului propriu . Daca asta e conditia pastrarii unei prietenii si fara aceste mici artificii nu se poate , sa-si ia masuri ca poate nu e singurul care poate sa joace "murdar" .
Oricum , nu cred ca esti cel mai in masura sa vii cu lectii de morala , interventiile dedicate ale adminilor in favoarea ta sunt suficiente .
Din cate am inteles pentru multicont se pedepseste cu 1/3 din cont si un cont blocat . Adminul tau de casa nu stie sa afle cat inseamna 1/3 din 135 . care e motivul pentru care a dat decat 10 sate , are de platit datorii catre tine ? De ce au fost deblocati a doua oara fara penalizari . doar erau blocati pentru multicont iar ?
Daca e sa caute un admin asa mai adanc nu numai la suprafata o sa vada destule logari comune si de pe acelasi calc intre cele 3 conturi , dar binenteles unii admini nu pot vedea nici sinele de cale ferata intr-un depou , daca nu primesc unda verde .
 

DeletedUser

sunt simple lucrurile..GUNS nu mai exista si statistica arata cam asa:

Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 563
Tabăra 2: 255
Diferență: 308

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,374,754
Tabăra 2: 2,436,340
Diferență: 2,938,414

image.php


iar acum a aparut WWiZZ

Side 1:
Tribes: WWIZZ
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 503
Tabăra 2: 100
Diferență: 403

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,942,928
Tabăra 2: 924,380
Diferență: 4,018,548

image.php
 

DeletedUser

ba era, dar e un baiat "de casa" domnu' wwiz.r :D

daca nu i-a iesit previziunea ca sfarsitul =FB= inseamna Pelasg, Fight, Peace, Waroom, C.k., ~LAS~, Avalon sau Guns.... e normal sa isi faca aparitia si aici bagand la inaintare tribul de pe locul 2...poate iese ceva :rolleyes:

sau poate nu :D

daca nu ne-am speriat cand erau Guns cu +300 si s-au destramat... doar nu o sa ne plangem la +400 de la wwizz :cool:

rog un moderator sa inchida topicul asta, nu isi mai are rostul. daca wwizz doreste propaganda sa deschida un topic nou cu nume adecvat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus