=FB= vs altii printre care si guns

  • Autor subiect DeletedUser18125
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13799

Va rog frumos sa incetati cu atacurile la persoana, dupa cum bine stiti se sanctioneaza.
 

DeletedUser18125

Si totusi FB lucreaza , are o strategie pe termen lung
Sat de barbari (714|667) K67 244 Abandonat Arthame [=FB=] 26th September 2009 - 22:37:52

Eu am fost catalogat ca retardat si handicapat ca am luat sat sub 3000 puncte , probabil nobilarile de sate sub 500 puncte intra la proiecte de viitor . Satul ala o fi intrand in cele 1000 de sate in plus pe care le are FB ? Desigur . Ciudat ca justificarea , uite cate sate in plus avem noi nu vine decat de la "mamuti" .

Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 89
Tabăra 2: 14
Diferență: 75


Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 2
Diferență: 30


Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 2
Diferență: 12
 

DeletedUser18125

suport defensiv by FB ajuns in sat dupa nobilare .
Apărător: Draconic-Bow
Sat: !018 (590|742) K75

Număr: 0 0 14993 0 1353 8033 0 250 727 51 0 0
Pierderi: 0 0 14993 0 1353 8033 0 250 727 51 0 0

Apărător: Draconic-Bow
Sat: !017 (586|741) K75

Număr: 0 0 4046 0 0 3137 300 0 270 20 0 0
Pierderi: 0 0 4046 0 0 3137 300 0 270 20 0 0


Pacat ca ia asteptat doamna cu coasa , pfff :))) . Florinele , au gresit butonul ? nu mai bagi un uri uri ?


ca sa nu fim offtopic , ca ne cearta nenea adminii
Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 1
Diferență: 13


Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 3
Diferență: 26


Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 87
Tabăra 2: 9
Diferență: 78
 

DeletedUser

nenea draconic, de ce acest (citez) "trib de sitteri" din care esti mataluta, ia atatea sate de la dusmanii care sunt vigilenti, activi, admini, cunoscatori ai jocului (ca nu ataca nimeni pe bonus de noapte cu def)?:confused:
 

DeletedUser

Sti multe draconic dar nu le sti pe toate chiar bine. Antropofag chiar nu a fost spion. El joaca si acum pe lumea 1,2 sau 3 nu mai stiu exact. Cand lati inobilat voi intern si a mai ramas cu vreo 100.000 puncte mi-a lasat mie sitter deoarece ma aveam foarte bine cu el de pe vremea cand guns nici nu exista si mi-a lasat ca sa fac ceva cu satele lui, poate chiar sa le iau eu. Problema este ca nu a fost spion si nici nu mi-a dat vreo informatie atata ca am vazut o groaza de mesaje care au fost folositoare. Una din ele era defapt o circulara data de tine cu un pleyer care-si vindea contul iar tu erai omul de baza :)))

si iata cum antro, mananca si pe L9 acelasi "..." ca si pe 2! "prietenii" stiu de ce! iatankule, daca mai existi, ca am vazut ca te-ai cam evaporat de pe harta, nu stii nimic! si ce stii, ti se pare ca stii doar! Crede-ma, vorbeste o persoana care il cunoaste pe antro, iar spionajul si discordia sunt al doilea nume al sau....deci pliz, esti in necunostinta de cauza, no offence!


PS1: 1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie...e legat de joc postul...dar e interpretabil:D
PS2: scuze pentru postari succesive, dar isi pierdea din farmec postul!:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23614

ce s-a intimplat cu linistea asta de la fb?...li s-au cam luat graiul, nu mai au cuvinte, statistica i-au facut sa isi inghita limba?:),....usor usor va duceti la vale,..... sincer eu cred ca nu va mai apuca sfirsitul anului in aceeasi formula:confused:, chiar o sa-mi para rau:mad:.....:D
 

DeletedUser18125

Analizeaza evolutia geo strategica a ultimei perioade , cauta puncte slabe si vad ca ele nu sunt decat la acei FB-fili din "conducerea" noastra . Asa cum se zice ca riscam sa ramanem in "istorie" ca tribul care a castigat mai multe sate , dar am pierdut razboiul , FB risca sa ramana in "istorie" ca avand toata "conducerea" GUNS pe lista de simpatizanti si pe statul de plata , dar cu toate astea au pierdut .

Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 75
Tabăra 2: 13
Diferență: 62


Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 0
Diferență: 15


Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

Se vede ca nu prea mai sunt nobili , cred ca trebuie sa intram pe bursa , cumparam taleri , oferim sate FB .

Totusi la cat au invitat in trib , nu se vede ca au pierdut atatea sate , intrebarea e , noii veniti sunt la fel de omogeni ?
Side 1:
Tribes: GUNS WWIZZ
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 434
Tabăra 2: 97
Diferență: 337
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23614

aduc ceva nou in statistici pt fb...o pozitie care le ridica moralul si le arata valoarea
sunteti buni, nu pot sa va contrazic:), tineti-o macar la fel daca nu v-ati propus sa atingeti primul loc;), noi am ramas in urma...nici macar nu suntem in top:mad:
felicitari! bravo voua!

Din ultimele 7 zile
Rang Trib Sate pierdute
1 ~KN~ 468
2 walley 402
3 ~IN~ 355
4 SR 333
5 ~OCT~ 325
6 =FB= 280
7 THOR 253
8 U.N. 232
9 GT 230
10 ~A C~ 190
11 WWIZZ 178
12 SPAM! 176
13 B*B 174
14 TLP 174
15 LL 163
16 AT 159
17 ~RDT~ 142
18 Avalon 140
19 M.T. 140
20 Gemina 138
 

DeletedUser

sa specifici daca sunt innobilari iterne..ca nu cred ca 178 de sate a pierdut wwizz in fata altui trib
 

DeletedUser

21.gif



Side 1:
Tribes: =FB=
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 305
Tabăra 2: 305
Diferență: 0

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 145
Tabăra 2: 145
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,846,308
Tabăra 2: 2,846,308
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,409,340
Tabăra 2: 1,409,340
Diferență: 0

image.php
 

DeletedUser3627

Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 550
Tabăra 2: 237
Diferență: 313


Acestea fiind zise , guns isi incheie activitatea .
Motivul este simplu , nu am sa joc impotriva adminilor , sa fie ei sanatosi .
July1007 a fost blocat pentru multicont si a primit pedeapsa 10 sate la 134 cate avea , din cate stiam se da 1/3 din cont . Pe aceasta cale multumim adminului de casa al FB , madam rakanishu , care s-a aplecat suficient si de aceasta data.
Azi july1007 a fost blocat iar , aceasi motiv , doar ca alta ipostaza , multicont cu valipepe . Cine la blocat probabil a avut decenta sa verifice cate ceva .In afara de asta aveam confirmarea de aseara a lui july ca pe cont e valipepe , pentru mine nu e nevoie de alte dovezi . Dar paradoxal userii au fost deblocati fara penalizare , probabil madam iris a considerat ca ii sunt date planurile peste cap .
Din acest motiv consider ca este inutila participarea pe aceasta lume , care intr-un final trebuie castigata sau cel putin disputata pe final de marele "conducator" iris .
Recomand inno ca l18 sa nu mai fie denumita asa ci L Iris13 , sa-i fie dat un avans de 3000 sate in centru si apoi sa fie lasati si muritorii de rand sa intre cu sate de 116 puncte .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce să mai zic... nu mai ai chef de joc, când în cadrul său îşi fac simţită prezenţa dezgustătoare toţi refulaţii frustraţi, neamuri de traistă, oameni încuiaţi la minte şi fără viitor, care atunci când socializează cu cineva "râd singuri ca proştii în târg..." , gen iris (simte-te mă, fă un bine pentru omenire şi spânzură-te de mouse) .


GUNS a demonstrat ce poate pe lumea asta şi nu a beneficiat de ajutorul "celor de sus" ; FB , înafară de făcut invitaţii, au fost Ø (zero barat).


Mesaj compus de madam iris ... poate poate mai urcă un loc în top.

printesita85 astăzi la ora 21:05
sa imi spui daca ai vrea sa vii la noi
se pare ca tribul vostru se destrama
daca vrei sa continui totusi alaturi de o echipa unita si foarte bine condusa astept un mesaj
lasa deoparte razboaiele dintre noi acum si decide in favoarea ta dar si a noastra
am vrea sa faci parte din tribul nostru
cu respect printesita85


P.S. astept un raspuns de la tine



PS: aştept avertismentu' , bannu' .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus