=FB= vs altii printre care si guns

  • Autor subiect DeletedUser18125
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18125

Saraca de ea......si ea care credea ca face multi purici pe satele noastre:D, .....pe cit de tare-n clont era, atit de slaba-n joc era , sa-si faca ea peste 20 de sate de spioni crezind ca daca este spionata si nu se iau informatii nu o mai ataca careva,:rolleyes: hhaamm

Si trecuse si pe la noi , dar nu a prins schema ca spionam decat cu sate full si vedem daca sunt de ajuns sau nu .


deja au inceput concedierile in guns ? lasati jucatorii sa doneze, nu e nici o rusine :rolleyes:

ce s-a intamplat cu iatanku2 si unicatul04 ? donau cam mult din curtea FB si dadea prost in statistici , s-a schimbat cumva optica ? e o rusine sa donezi sate ?
Mai pui si tu o statistica ? ca imi e lene . dar sa nu bagi vreuna pe 20-30 minute unde FB a dominat clar harta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25931

au plecat de buna voie..... iatakanu si unicatul...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guns ataca la greu Cata creste la aparare :D , incordati trupele fetite-le mele :rolleyes:
 

DeletedUser18125

Guns ataca la greu Cata creste la aparare :D , incordati trupele fetite-le mele :rolleyes:

la chestia asta cum te incordezi ?


Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 5
Diferență: 16
 

DeletedUser

Razboiul e lung, lumea e lenta, harta se modifica, diplomatiile se schimba.

Sper ca nu ati deschis sampania pt 20 de sate.
 

DeletedUser8140

eu deschis vinul cand lansez atacurile! :d nu de alta dar nu imi place sa petrec pe stomacul sec :d
 

DeletedUser

pai aveti cateva sate de la FB in mijlocu vostru , ati fi de tot rasul sa nu le luati :)) , si nu mai puneti sondaje pe ultimele 24 h , puneti un sondaj de la inceputul razboiului , nu zic ca e o diferenta mare intre triburi , dar care e cred ca e in favoarea nostra , treaba e urmatoarea: cum atacam noi un jucator si i luam cateva sate , voi il dadeati afara :)) , in curand dragi mei o sa mai ramaneti vreo 30 care aveti cel putin habar de joc :rolleyes:
 

DeletedUser23614

pai aveti cateva sate de la FB in mijlocu vostru , ati fi de tot rasul sa nu le luati :)) , si nu mai puneti sondaje pe ultimele 24 h , puneti un sondaj de la inceputul razboiului , nu zic ca e o diferenta mare intre triburi , dar care e cred ca e in favoarea nostra , treaba e urmatoarea: cum atacam noi un jucator si i luam cateva sate , voi il dadeati afara :)) , in curand dragi mei o sa mai ramaneti vreo 30 care aveti cel putin habar de joc :rolleyes:

chiar nu mi-am dat seama pina acum :confused:, ce fraieri suntem , ddiinnnnggg:eek:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: GUNS
Players:

Side 2:
Tribes: =FB=
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 296
Tabăra 2: 189
Diferență: 107

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,739,780
Tabăra 2: 1,800,949
Diferență: 938,831

image.php
 

DeletedUser

cu unicatul04 si cu iatanku2 cum ramane ? :)) au plecat de buna voie ca sa nu faca tribul de ras ? =))


nu au cum sa faca tribul de ras , TRIB nu inseamna unicatul04 si iatanku2 :) , trib inseamna FB :cool:


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu au cum sa faca tribul de ras , TRIB nu inseamna unicatul04 si iatanku2 :) , trib inseamna FB :cool:

numa' usor ca iatanku2 e din nou coleg cu tine :)) ... acum urmeaza sa modifici postarea si sa ramana doar unicatul04 :confused: ?

meserias tratament, sunt sigur ca ei erau constienti de asta inca de pe vremea cand erau COLEGI de trib cu tine, nu ?

P.S. daca nu membrii unui trib formeaza imaginea tribului, atunci cine ? :confused:
 

DeletedUser

da ce am facut ? de zici mai usor , tribul e intradevarat reprezentat de membri sai , dar de toti nu numai de unu sau doi , iatanku e din nou in FB , nu am nimic cu el , si cu asta basta :)
Aparatul ala de spalat creiere e luat in leasing ? Mai face fata ? ca vad ca e folosit la foc continuu .
draconic traduci te rog :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus