=FB= vs ~LAS~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

florinele lasa-ne cu chair tau,si treci in teren..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

da..sunt din alba iulia...ia uite cu cine ma cert eu cu unul din judetul meu:))
uite florinel,alin imi e dusman si el,dar asta nu inseamna ca nu il respect sau altceva..amandoi am facut front comun impotriva ta...dar te astept sa imi dai un mesaj pe lumea 9 sa imi zici de unde esti..sa nu facem off aici:p
 

DeletedUser

=Fb= are o noua conducere, poate va pot lamuri ei ce e cu invitatiile, eu chiar nu stiu...
 

DeletedUser11852

@ alin09: i-am explicat colegului tau paulcj situatia, nu au fost multe invitatii si una singura a fost pe granita voastra. Te asigur ca nu e nimic menit, chiar astazi am primit 6 cereri din care doi jucatori am ales sai recrutam numai. Unul nici macar nu avea trib si niciunul din cei 2 nu era pe granita voastra cu LASii.

@ borzesti: oamenii tai fug de rup pamantul peste tot ca toata ziua faci doar balamuc pe forum, se plang de scandaluri aiurea, de prea multe circulare, de lipsa de organizare, etc. Daca pe unii dintre ei (chiar putini ca numar) ii consider 'apti' de FB nu inseamna ca 'invit la greu' dintre LASi.
Uita-te putin pe statisticile razboiului dintre FB si LAS, sa vezi cum va 'invitam' noi punctele in trib.
 

DeletedUser12768

Mai florinele nu vezi ca te scuipa toata lumea?

Stai amice in banca ta si nu te mai baga aiurea in seama cu toti pe toate topicurile.

P.S. imi cer scuze de off-topic.
 

DeletedUser

vad ca se destrama LASii ... fug fiecare pe unde pot sau isi fac alt trib...

precizare pentru ei : nu uitam de unde ati plecat si valoarea voastra
sfat pt FB : nu recrutati prea mult , dar daca phat e in conducere iarasi stie el ce sa faca...
 

DeletedUser11852

din pacate phat nu mai are atat de multe de spus. phat a lasat tribul pe mana altcuiva, faptul ca ii ia apararea acum si incearca sa mai miste un fir de atza nu inseamna ca phat conduce tribul.
stiu eu ce sa fac, dar nu eu trebuie sa stiu...
 

DeletedUser11867

din pacate fb au luat multe ferme din las si asta se vede acuma...au ales varianta cea mai la indemana dar nu stu daca e cea mai buna pt ei cooptarea de ferme grase in trib...
 

DeletedUser

bun Avalonul,cand un membru e atacat,imediat ii da lu neluchelu sitter,scuze de off-topic.. :D
 

DeletedUser11867

da serios??iam dat sitter lui neluchelu si nu stiam??mersi ca miai spus data viitoare nam sa mai fac asa ceva....a si nu stiu ce legatura are fermele cu neluchelu...a poate te referi ca a atacat o ferma de a rupto si a dat ala delete la cont...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus