focushor News: Editia #4 - La placinte inainte, la razboi, inapoi!

matusalemic

member
Scor reacție
0
Daca nu incepeati cu demolari aiurea (incalcand acele 48 de ore), nu vi-l scoteam pe foxfox de pe harta, calmati-va. Vedeti poate faceti si niste nobili ca ma plictisesc doar sa scot trupele din sate. :(

ce ai scos ma tu de pe harta :))))) ai prins un jucator care facea nani pana la 12 si dupa n-ai fost in stare sa-ti faci un autosplit cu o ferma de deff :))))))))))))))) dmn fereste
 

oklama

member
Scor reacție
0
Daca nu incepeati cu demolari aiurea (incalcand acele 48 de ore), nu vi-l scoteam pe foxfox de pe harta, calmati-va.

noi proști..
s1wbsTZ.png


Vedeti poate faceti si niste nobili ca ma plictisesc doar sa scot trupele din sate. :(
L4a0Nyn.png


mulțumim pentru partikipare^^
 

B.U.G

member
Scor reacție
0
Varcolac2005 tare-n clanta ca ne da cu harta-n cap, dar nici nu stim cine e pe harta

Also, o mema sa ne aducem aminte de zilele frumoase
Meme ursu.png
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Sa goliti satele si sa ne dati mesaje cand is goale , mie unu mi lene sa le mai cresc dupa ce va demolam , oricum sunteti degeaba pe harta asa ca nu are rost sa ne mai complicam :)
 
Scor reacție
0
Sa goliti satele si sa ne dati mesaje cand is goale , mie unu mi lene sa le mai cresc dupa ce va demolam , oricum sunteti degeaba pe harta asa ca nu are rost sa ne mai complicam :)
Felicitări pentru stilul de joc și nr ridicat de catapulte pe o lume cu viteza asa mare.. Sunteti demențial, sau mai bine zis, degeaba.. Cat despre sate, inca n ati arătat nimic:

Parte 1:
Triburi: Fr4ati, Fraţi, Frăţia, Fraţii
Parte 2:
Triburi: PP, PP2, TD

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 58
Diferență: 38

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 7
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 209,682
Tabăra 2: 211,929
Diferență: 2,247

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,777
Tabăra 2: 41,459
Diferență: 9,682

chart
 

oklama

member
Scor reacție
0
Felicitări pentru stilul de joc și nr ridicat de catapulte pe o lume cu viteza asa mare.. Sunteti demențial, sau mai bine zis, degeaba.. Cat despre sate, inca n ati arătat nimic


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
6
Tabăra 2: 7
Diferență: 1

chart

giphy.gif
 

Deleted User - 556077

usor cu rapoartele din alte triburi... arata-ne ceva din partea ta sau stai ca arat eu :)))

cu granita si razboi de cand a inceput lumea asa ne laudam?? dai si tu mesaj pe forum cand iei sat de la inamicii tribului, multumesc frumos! :D :rolleyes:



Vezi atașament 3521

prietene , nu te văd in Clasament , câte pagini trebuie sa dau înapoi ? :)))

Ps. Inaintea mea nu mai e nimeni in Clasament , ca un pont așa pentru tine :))))
 
Sus