Gala premiilor - Admini

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5970

Preferatii vostrii, hihi

(CALITATE) : -
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE): -
PREZENTA ("afisare" pe extern): -
DEZAMAGIREA ANULUI: -
ADMINUL ANULUI : -
 

DeletedUser5970

(CALITATE) : - GONGUTZA
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE): - Congres (dansa le stie pe toate)
PREZENTA ("afisare" pe extern): - MamaZeilor, urata, urata afisare pe extern, de multe ori isi uita gradele acasa
DEZAMAGIREA ANULUI: - Lamine
ADMINUL ANULUI : - Velni
 

DeletedUser

(CALITATE) : - raka
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE): - moni columbeanu - folosind ghinimelele de rigoare. in sensul bun nu am de dat exemple
PREZENTA ("afisare" pe extern): - raka - scurt si la obiect, cu toiate ca ne-am calcat pe bataturi
DEZAMAGIREA ANULUI: - lamine
ADMINUL ANULUI : - raka

gabby, de ce nu bagasi, bre si mozii?
 

DeletedUser3061

(CALITATE)-raka pare cel mai cerebral admin de cand lamine nu se mai implica.... cred ca cei doi impreuna ar face o treaba si mai buna.
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE) fredomwood.... are impresia ca este cel care le stie pe toate si cand colo nu stie nimic.
PREZENTA-raka (la fel se simte ca lamine nu se mai implica ca in altii ani)
DEZAMAGIREA ANULUI- aici am sa nominalizez 2 admini... 1 MamaZeilor, nu are nici o treaba cu adminul... este mult prea plin de el... este singurul admin care anul acesta a comis-o din toate pct de vedere el fiind un zmeu a dat pedepse de 400 de sate si culmea la final se dovedise ca cel acuzat era de fapt nevinovat.fredomwood.... la fel nu prea cunoaste regulamentul de cate ori ne-am intalnit in sistemul de suport nu a fost in stare sa vina cu argumente ... sigurul lucru care il facea este acela ca inchidea tichetele fara sa dea dreptul al replica... in plus mai sunt unele mici dovezi cu conversatii pe skype si prin alte moduri in care domsoara apare ca un inger protector al unor jucatori de pe L1... (in fine nu s-au luat in calcul acele mesaje ca nu erau prin intermediul jocului). speram sa ne fi inselat noi

adminul anului aici la fel am doua propuneri cam in aceiasi masura.... raka si cu alizeea.... impreuna au calmat spiritele pe lumea pe care joc si sunt cam singuri admini care gandesc logic.... (mai era si lamine da ala e puturos rau in ultima vreme si nu se mai implica)....


din partea conducerii tribului Circ va uram un Craciun Fericit si un An Nou cu multe bucurii si satisfactii...


Ps speram ca anul viitor sa ridicati si mai mult nivelul jocului.
 

DeletedUser2821

Calitate : Rakanishu , Alizeea , Lamine
Aici nu stiu , nu am avut probleme anul asta cu adminii .
Dezamagirea anului : la fel , nu am fost dezamagit de niciunul .
 

DeletedUser4833

Singurul si cel mai bun
ALIZEEA

Nu am fost dezaamagit de ei pentru ca nu am asteptari de la ei.
 

DeletedUser19202

DEZAMAGIREA ANULUI-CLAR si fara dubii ALIZEEA admin care a distrus prin deciziile sale 2 lumi de viteza 2 ma refer la lumea 7 si lumea 13 in acelasi an...chiar este o performanta..

totusi tin sa remarc faptul ca nu a mai preluat lumile 22 si 23...pana in acel moment preluand tot ceea ce sa speram ca e de bun augur si indraznesc sa sper ca nu va prelua nici urmatoarea lume de viteza 2...pentru ca ar fi pacat sa i se permita sa mai strice inca una..

in rest nimic notabil

craciun fericit!!!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
(CALITATE) : - Alizeea- orice nelamurire sau intrebare am avut, ea mi-a gasit un raspuns (noroc cu stil ca altfel.... :) )
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE): - nu cunosc admini sa stie absolut totul :D
PREZENTA ("afisare" pe extern): - rakanishu - si-a dat interesul sa lamureasca diferiti useri in diferite discutii legate de joc.
DEZAMAGIREA ANULUI: - carmi- prin indiferenta ei si prin faptul ca ofera libertate maxima in decizii adjunctului just4fun (lamine)
ADMINUL ANULUI : - aici nu ma pot exprima deoarece nu prea am avut cine stie ce contact cu vreun admin care sa ma multumeasca cu un raspuns pertinent si edificator ( dat fiind faptul ca 99% din ticketele mele sunt preluate de just4fun- iar restul de 1% ajung la carmi deoarece lamine nu stie cum s-o mai dea ) :)))
 

DeletedUser

(CALITATE) : - rakanishu
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE): - aici e greu...nu am avut cum sa judec
PREZENTA ("afisare" pe extern): - rakanishu
DEZAMAGIREA ANULUI: - nu am
ADMINUL ANULUI : - rakanishu
 

DeletedUser5970

-EU LE STIU PE TOATE, sau NU- evident, cu ghilimelele de rigoare :)
sa nu exageram totusi cand spunem ca cineva le-ar sti pe toate, cu toate ca doamna congres sunt convins ca si-ar dori sa ma contrazica
 

DeletedUser

bre, eu am inteles la ce te-ai referit din exemplul dat. dar nu toti stiu ce ai tu de impartit cu unele doamne si nu vroiam nici sa se urce hor-moni i in cei nominalizati
sorry de off topic, dar consider ca e o simpla completare (necesara) la postul de mai sus
 

DeletedUser38518

Preferatii vostrii, hihi

(CALITATE) : - rakanishu
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE): - congres(mi-a preluat peste 90% din ticketele facut pe l21)
PREZENTA ("afisare" pe extern): - rakanishu
DEZAMAGIREA ANULUI: - hormonica columbeanu
ADMINUL ANULUI : - nu exista.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
(CALITATE) : - (CALITATE) : - Congres, tin sa punctez claritate in raspunsul care il ofera, chiar simti ca e un om care iti da mesaj si nu un robot(senzatie care o am la restul adminilor)
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE):
PREZENTA ("afisare" pe extern): -vasy988 (sper ca am scris numele bine)
DEZAMAGIREA ANULUI: -vasy988
ADMINUL ANULUI : - as pune tot pe congres dar cum am avut tickete recente nu stiu daca e bine sa desemnez, rakanishu in schimb
 

DeletedUser

(CALITATE) : - rakanishu (din toti cu care am intrat in contact a dat raspunsuri care sa nu fie standard - FELICITARI!!!)
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE): - lamine (el are dreptate intotdeauna... fasss... "un adevarat zeus" pentru muritorii de rand) :)
PREZENTA ("afisare" pe extern): - nu ma intereseaza
DEZAMAGIREA ANULUI: - carmi (de cand s-a deschis .ro-ul e dezamagire pentru mine si joc de prin 2007... problema e ca pe an ce trece dezamagirea mea tot creste... nici o imbunatatire)
ADMINUL ANULUI : - daca il gasiti... anuntati-ma!

Tin sa va anunt ca cu toti mai sus amintiti am intrat in contact pe parcursul anului 2010 pe diverse conturi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

(CALITATE) : - rakanishu : cred ca este cel mai bine pregatit dintre admini
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE): - lamine
PREZENTA ("afisare" pe extern): - rakanishu : posturi concise intotdeauna
DEZAMAGIREA ANULUI: - 206cc-vasy988
ADMINUL ANULUI : rakanishu : o merita
as putea adauga RESPECT PT JUCATORI : alizeea
as putea adauga LIPSA DE RESPECT PT JUCATORI : lamine - pentru ignoranta cu care trateaza jucatorii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29146

CAlitate- rakanishu congres
Dezamagire lamine vasy988
Oaia lor: Lamine
 

DeletedUser

(CALITATE) : - vasy988
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE): - vasy988
PREZENTA ("afisare" pe extern): - vasy988
DEZAMAGIREA ANULUI: -vasy898
ADMINUL ANULUI : -vasy988
CEA MAI BUNA FERMA: -vasy988
CEL MAI BUN JUCATOR: -petrescu123
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

CALITATE) : - vasy988
(EU LE STIU PE TOATE, sau NU <=> MODESTIE): - vasy988
PREZENTA ("afisare" pe extern): - vasy988
DEZAMAGIREA ANULUI: - nu exista nu m-a banat nimeni niciodata (acu nu va inghesuiti)
ADMINUL ANULUI : -vasy988
CEA MAI BUNA FERMA: - nu avem ferme!
CEL MAI BUN JUCATOR: -mykyduta29 si petrescu123
 

DeletedUser

Un singur vot, pentru ca doar o persoana mi se pare ca il merita.
CALITATE- Alizeea.

Restul e tacere. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus