Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser43947

Mai vedem :)))
Aici este o lume sub mediocră pentru tine din ce-mi aduc aminte care s-a schimbat brusc pe 5 ianuarie.
Lupta frumoasă s-a dus de la primul backstab și primele poze personale împărțite de către oamenii frumoși.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Incetati cu jignirile si mai ales cu publicarea mesajelor private. De data asta am recurs doar la avertismente, daca viitoare stiti voi, direct ban.
Mersi.
 

DeletedUser10188

Parca era cea mai slaba,tot din punctul tau de vedere,ne hotaram si noi?


Din punct de vedere al talentului individual este o lume slaba.

Dar cand multi jucatori slabi se strang la un loc...faceti calculele....momentan nu este niciunul in niciun trib sa faca diferenta.

Ce ati luat acum pe organizat se poate pierde pe organizatul nostru si tot asa.

Cand am zis ca-i o lume echilibrata, ma refeream ca este o lume in care niciun trib nu are vreun "talent" individual pentru a schimba drastic soarta jocului. Asta daca lucrurile raman ca pana acum, va fi o lume destul de lunga din punctul meu de vedere.


Cat despre mine, revin ca vad ca aveti memoria scurta, n-am zis niciodata c-as fi vreun mare talent sau mare jucator :)
 

DeletedUser48227

pai si nu ne zici si noua un nume de un talent ? Din cate vad Zeuss are ceva lumi terminate,maram ,sorin la fel , din cate vad e si stamatescu cu lumi incheiate ,in winter e l-.-l ,dead pool a mai jucat si el ,consider ca sunt playeri capabili . Sa nu vorbim de co-playerul de intrase pe Bondy pe 48 care s-a miscat destul de bine o perioada,
 

DeletedUser41053

Off mah dar voi uitati ca WINTER il are pe Kick aka Talent pur :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Incetati cu jignirile si mai ales cu publicarea mesajelor private. De data asta am recurs doar la avertismente, daca viitoare stiti voi, direct ban.
Mersi.
Lasa-i mai usor...ca si asa pe harta nu prea misca...macar cu mesajele sa miste :(
Tre sa facem referendum sa avem libera exprimare :))
 

DeletedUser43947

Talent ești doar dacă te vede n00b mă, altfel ești doar un jucător comun :))))
 

DeletedUser10188

pai si nu ne zici si noua un nume de un talent ? Din cate vad Zeuss are ceva lumi terminate,maram ,sorin la fel , din cate vad e si stamatescu cu lumi incheiate ,in winter e l-.-l ,dead pool a mai jucat si el ,consider ca sunt playeri capabili . Sa nu vorbim de co-playerul de intrase pe Bondy pe 48 care s-a miscat destul de bine o perioada,
Cred ca stim cu totii ca daca iti apare la realizare ca ai inchis o lume, mai mari sanse sunt ca ai avut rabdarea sa stai pana la sfarsit pe acea lume decat sa fi facut ceva pentru a inchide lumea....cei ce ajuta la inchiderea lumii de obicei se lasa la un moment dat.
 

DeletedUser10188

Talent ești doar dacă te vede n00b mă, altfel ești doar un jucător comun :))))
Talent sunt daca isi dau seama si colegii tai de lucrul asta.

Ai acces la forumul zig/winter, nu este nevoie sa postam mesajul primit dupa apararea contului kick.
 

DeletedUser43947

raw
 

DeletedUser41053

Si gata si cu WINTER ... ZIG venim ... sa va pregatiti ... in special Ingerasa ... o sa te astepte o surpriza :cool:
 

DeletedUser43947

WINTER - KicK astăzi la ora 20:45 Mulţumesc Citat
ASTA ESTE TRADARE !
CINE FUGE SA ISI SALVEZE SATELE !
~~~~~
cage-laugh.gif
 

DeletedUser46527

Haideti sa tinem un moment de reculegere!!!

Tradatorii striga TRADATORI!! Asta e buna :))
Astept si grupuletul format din cei 2 mari fotbalisti (Todt si unicatul Zizo ) + cea mai mare jucatoare Ingerasaaaa ....sa nu se inteleaga gresit ,nu ma refer la jucatoare de triburile .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus