Green vs suits

  • Autor subiect DeletedUser43947
  • Data de început

PRADA

member
Scor reacție
6
jE9p2lC.gif
 

DeletedUser43947

Mulțumim de vizite! Asta a fost? Doar atât ați putut realiza după marea voastră manevra?
Iar ți-ai pierdut cromozomu sau ai fumat peluza?
Nu-i bai, mai ai o săptămână cam aşa să ciordeşti nişte pp-uri şi din Suits.
#rezistă
 

DeletedUser48551

Tu eşti băiatu ăla din Gentle care băgase decazarmare ca să nu-şi piardă steagurile la final de lume?

Cum ar zice unii: "ha?!" o_O

Uite aici ultimele statistici, sunt proaspete si sunteti pe locul 1 pentru o perioada. Oricum este clar ca nimeni nu o sa se alieze cu voi, deci bafta in continuare. Nu o sa mai mearga cu aliante si cel mai probabil nici cu recrutari(tradatori sigur o sa mai gasiti).

Green 3.5%
MnK.s 3.4%
DT 2.9%
MnKs 2.4%
Suits 2.2%
DK 2%
DT! 1.7%
 

DeletedUser48551

Sorin08 - Nu sunt un jucator atat de bun ca voi si niciodata nu am sustinut ca sunt mai bun. Joc din placerea de a juca. Chiar daca pierd sau castig nu ma oftic asa cum o faceti voi(filmulete pe youtube[care trebuie sa recunosc au avut farmecul lor]), recrutari din tabara adversa, atac inainte sa se sfarseasca un PNA, aliante doar pentru a te razbuna pe un trib de la care v-ati luat-o pe o alta lume, etc ...
Ce este bine la voi este ca sunteti uniti.
Daca rezolvati ce am scris eu mai sus invat sa joc un an de zile si dupa aia ma rog de voi inca un an sa ma primiti in trib. Pana atunci bafta!
 

DeletedUser48554

Uniti pana se umfla vreunu in pene mai tare :))) vedem in urmatoarea perioada..:D
 

DeletedUser30525

Sorin08 - Nu sunt un jucator atat de bun ca voi si niciodata nu am sustinut ca sunt mai bun. Joc din placerea de a juca. Chiar daca pierd sau castig nu ma oftic asa cum o faceti voi(filmulete pe youtube[care trebuie sa recunosc au avut farmecul lor]), recrutari din tabara adversa, atac inainte sa se sfarseasca un PNA, aliante doar pentru a te razbuna pe un trib de la care v-ati luat-o pe o alta lume, etc ...
Ce este bine la voi este ca sunteti uniti.
Daca rezolvati ce am scris eu mai sus invat sa joc un an de zile si dupa aia ma rog de voi inca un an sa ma primiti in trib. Pana atunci bafta!


Nu trebuie sa te rogi un an sa fii primit intr-un trib si in special in green
Trebuie doar sa ai o doza mare de simt al umorului si sa ii respecti pe ceilalti.
Am intrat azi in posesia unui fragment de pe conferinta skype suits (stiu o sa ziceti de la un tradator dar asta nu conteaza).
Ce m-a frapat extrem de mult e ca pe acea conferinta sunt mai multe injuraturi decat lucruri spuse cu noima, sau un plan ceva sa ne puneti bete in roate in razboi. Injuraturi la adresa noastra normal cum era de asteptat. Eu iti dau toata conferinta green inclusiv cea de pe 53, 23 si pe unde am jucat si nu gasesti atatea injuraturi cate sunt acolo in 50 de postari.
Ai spus ca am intrat sa ne razbunam pe un trib. Nu, noi am intrat pentru ca am fost provocati sa o facem.
Toata lumea din suits and friends a zis backstab dat de green celor din suits cand am zis cu o saptamana si mai bine inainte sa nu blocati nordul ca nu e bine.
Ne respectam aliatii dar vrem ca si ei sa ne respecte pe noi.
Altfel nu se cheama alianta
Ar fi multe de spus dar intram in polemica si nu are rost
Sunt cativa jucatori in suits pe care ii respect si invers. Se stiu care. As juca alaturi de ei oricand
Astea fiind spuse va urez o seara buna.

Cu respect
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Nu stiu sa lege 2 atacuri si vin aici si se dau in spectacol cu statistici care bineinteles ca sunt in favoarea lor cand ai un backstabb

Nu stiu de unde pana unde continuati prostia asta cu backstab-ul:

[11/3/2017 9:02:44 PM] florin: Deci daca se albastreste mijlocul fac rosu tot k-ul
[11/3/2017 9:03:15 PM] florin: Nu va jucati Am vb ca innobam mijlocul
[11/3/2017 9:03:16 PM] Florin - Just-Elite: dar nu inteleg ce e cu amenintarile astea ?
[11/3/2017 9:03:30 PM] florin: Nu sunt amenintari

~~~~~~~~~~~~~~~~

Vi s-a spus clar ce o sa urmeze, dupa ce v-ati facut mutarea v-am lasat in pace sa vedem pana unde mergeti cu ignorarea.
Unora va trebuie un dictionar sa vedeti ce inseamna anumiti termeni. Mai nou fiecare alianta rupta pentru diferenta de opinii se numeste tradare...
 

DeletedUser48554

Nu stiu de unde pana unde continuati prostia asta cu backstab-ul:

[11/3/2017 9:02:44 PM] florin: Deci daca se albastreste mijlocul fac rosu tot k-ul
[11/3/2017 9:03:15 PM] florin: Nu va jucati Am vb ca innobam mijlocul
[11/3/2017 9:03:16 PM] Florin - Just-Elite: dar nu inteleg ce e cu amenintarile astea ?
[11/3/2017 9:03:30 PM] florin: Nu sunt amenintari

~~~~~~~~~~~~~~~~

Vi s-a spus clar ce o sa urmeze, dupa ce v-ati facut mutarea v-am lasat in pace sa vedem pana unde mergeti cu ignorarea.
Unora va trebuie un dictionar sa vedeti ce inseamna anumiti termeni. Mai nou fiecare alianta rupta pentru diferenta de opinii se numeste tradare...

Bun. Atunci daca era invers voi cum ati fi reactionat...sau defapt am vazut povestile cu Gentle. ;)
Si mai stiu si niste povesti cu SH (printuri + conversatii) ...cum ati castigat voi...:)

Lasa asa.

Hf!
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Bun. Atunci daca era invers voi cum ati fi reactionat...sau defapt am vazut povestile cu Gentle. ;)

Gentle a declarat razboi peste noapte, dupa 8 luni de cooperare si discutii de alianta dinainte sa inceapa lumea, dupa ce a batut palma pentru o fuziune si cu atacuri plecate pe o granita goala.
S-a explicat si acolo, daca Gentle venea si spunea : "bai, noi nu mai avem nevoie de voi, noi avem o lista de jucatori care vrem sa termine. etc. Aveti 24/48h de pna dupa care noi va declaram razboi" nu se supara nimeni si noi in secunda 2 probabil dadeam stergere. Nu ne-am mai fi batut joc de ei inca 3 luni, sa le aratam cat de slabi sunt si cel mai probabil nici nu mai intram aici, din aceleasi motive.

am vazut povestile cu Gentle
Si mai stiu si niste povesti cu SH

Si eu am vazut "povesti" in care Suits a recrutat nwo pentru a se alia cu dk si pentru a ne ataca peste noapte ;)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Gentle a declarat razboi peste noapte, dupa 8 luni de cooperare si discutii de alianta dinainte sa inceapa lumea, dupa ce a batut palma pentru o fuziune si cu atacuri plecate pe o granita goala.
S-a explicat si acolo, daca Gentle venea si spunea : "bai, noi nu mai avem nevoie de voi, noi avem o lista de jucatori care vrem sa termine. etc. Aveti 24/48h de pna dupa care noi va declaram razboi" nu se supara nimeni si noi in secunda 2 probabil dadeam stergere. Nu ne-am mai fi batut joc de ei inca 3 luni, sa le aratam cat de slabi sunt si cel mai probabil nici nu mai intram aici, din aceleasi motive.




Si eu am vazut "povesti" in care Suits a recrutat nwo pentru a se alia cu dk si pentru a ne ataca peste noapte ;)
HAHAHAHAHAHAH ,puteai sa mai stai si 10luni pe harta,rezultatul se stia,invinsilor :D
 
Sus