Harta L4

DeletedUser

Acum ca ti-ai facut cont, vad ca te apuca si comentatul:D
Palpitant sa iesi in lume nu?
 

DeletedUser

Informatii aditionale:
Vârsta:
19
Biography:
Me!
Location:
In Sicriu
Interests:
bautura...sex..si tigari
Occupation:
gigolo

te asteptai sa spuna altceva?:rolleyes:
 

DeletedUser

Familia PHX = Familia PNA ( asevarul )

Cat despre PHX : conducere penibila ( 2 logari pe zi maxim )

Armate PHX : varzaa

sincer , nu dau mai mult de 1 luna PHX-ului pe L4

nu cunosc situatia celorlalte triburi din familia PNA , dar PHX nu are viitor , doar trecut ...
 

DeletedUser

iar tu ai uitat ca ai fost un mare noob la inceputul lumii si ii intrebai pe altii ce fac spionii si berbecii??
inca mai am mesajul ala...ca doar ai fost in phx timp de 3 luni:rolleyes:
 

DeletedUser

iar tu ai uitat ca ai fost un mare noob la inceputul lumii si ii intrebai pe altii ce fac spionii si berbecii??
inca mai am mesajul ala...ca doar ai fost in phx timp de 3 luni:rolleyes:

diferenta e ca unii evolueaza , dar altii raman n00bi toata viata ( si ce-ai fi vrut sa fac ? L4 e prima mea lume mai blackduda , macar eu nu am dat sters cont cu prima ocazie cum fac unii negri mititei pe aicea ...

edit : si nici nu am cersit sate ca alti "jucatori mari" , eu am bagat sate in PHX , nu am innobilat colegi inactivi ... asa ca shut the f up ...
 

DeletedUser

ce-mi place cel mai mult la phx insa , este ca se cred vreun trib cu valori morale , dar pe unde am mai jucat , e mai multa corectitudine si moralitate decat o sa fie vreodata in PHX

respect unii oameni din PHX , insa PHX ca si trib e un trib de kkt ! ( parerea mea )
 

DeletedUser

parerea mea e ca parerea ta e de kkt nu tribul phx:)

si intradevar,nu ai innobilat niciodata intern(un lucru pe care nu stiu de ce unii il vad ca un furt,sau cine mai stie ce - sunt jucatori care mai renunta,si bineinteles satele le dau mai departe,sau sunt jucatori care nu dau pic de interes si fireste,innobilati intern...dar dupa cum ai spus tu,ai inceput sa joci incepand cu L4) ci ai luat sate parasite,ca orice noob:rolleyes:

btw,am dat stergere acum 4 luni,si am reinceput jocul la inceputul lunii martie,si stau mult mai bine decat tine,in caz ca nu ai observat:p


keep talking to yourself,noob:rolleyes:
 

DeletedUser

parerea mea e ca parerea ta e de kkt nu tribul phx:)

si intradevar,nu ai innobilat niciodata intern(un lucru pe care nu stiu de ce unii il vad ca un furt,sau cine mai stie ce - sunt jucatori care mai renunta,si bineinteles satele le dau mai departe,sau sunt jucatori care nu dau pic de interes si fireste,innobilati intern...dar dupa cum ai spus tu,ai inceput sa joci incepand cu L4) ci ai luat sate parasite,ca orice noob:rolleyes:

btw,am dat stergere acum 4 luni,si am reinceput jocul la inceputul lunii martie,si stau mult mai bine decat tine,in caz ca nu ai observat:p


keep talking to yourself,noob:rolleyes:

tu vb sa te afli in treaba R-romule .. hai pa ca n-am timp de noobi ca tine , veziti de "calutu" tau , ca mai ai de "baut" ca sa stai cu mine la aceeasi masa ...
 

DeletedUser

yeah' right...R-rom,noobu de mine,calut:confused: "words" used by dorks in this days:rolleyes:

intrebare: in ce trib vei maine-poimaine??....ca le-ai luat la rand pe toate,si nu prea le nimeresti...sa fie oare din cauza iq-ul cerebellului tau?

keep talking to yourself,noob:rolleyes:
 

DeletedUser

mi-am gasit tribul , cu ei raman pana la finalul L4 , tu ti-ai gasit tribul ?
 

DeletedUser

Asezarea pe harta a triburilor din Top10 de pe lumea 4.

Top10-L4.png
 

DeletedUser

pe NWO nu trebuia sa ii mai pui BlooM...sunt "macelariti unul cate unul, de TRX si CHAOS....sunt in cadere libera, acum 4,5 zile erau pe 5, acum au ajuns pe 9.Cred ca NWO nu va rezista mai mult de 2 saptamani, pierd sate de banda rulanta.
 

DeletedUser

pe NWO nu trebuia sa ii mai pui BlooM...sunt "macelariti unul cate unul, de TRX si CHAOS....sunt in cadere libera, acum 4,5 zile erau pe 5, acum au ajuns pe 9.Cred ca NWO nu va rezista mai mult de 2 saptamani, pierd sate de banda rulanta.

Nu cunosc situatia pe L4, dar oricum, in momentul in care am facut harta erau in top10. Ca vor iesi maine, sau in 2 minute, e alta poveste.
 

DeletedUser

pe NWO nu trebuia sa ii mai pui BlooM...sunt "macelariti unul cate unul, de TRX si CHAOS....sunt in cadere libera, acum 4,5 zile erau pe 5, acum au ajuns pe 9.Cred ca NWO nu va rezista mai mult de 2 saptamani, pierd sate de banda rulanta.

Cred ca nu prea esti la curent cu noutatile! :) NWO nu sunt in cadere libera pt ca sunt macelariti de TRX si CHAOS, ci pt ca o parte din membrii buni au parasit tribul formand un nou trib, AV!
 

DeletedUser

Noul Trib AV? :))))

Si dc s'a simtit nevoia de a se crea un nou trib? .. pentru ca NWO cadea si nu se mai oprea .... Oricum crezi ca noul trib va putea face ce nu au putut nwo+sw2 ??
 

DeletedUser

Am citit toate 8 pagini dar tot nu am înţeles cum faceţi aceste hărţi... nu săriţi cu comentarii prin care nu-mi oferiţi nici o explicaţie. Cineva a mai întrebat asta dar nu i s-a răspuns.... deci poate mă vedeţi pe mine :rolleyes:
 
Sus