IMMO&=GRl= VS GT

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8140

poate va intorc armele si sa aliaza WHDAC cu GT si va papa pe 44
 

DeletedUser

sa modificat putin statistica:))

Side 1:
Tribes: IMMO =GRL=
Players:

Side 2:
Tribes: GT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 212
Tabăra 2: 51
Diferență: 161

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 4
Diferență: 55

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,691,117
Tabăra 2: 389,548
Diferență: 1,301,569

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 488,726
Tabăra 2: 30,856
Diferență: 457,870

image.php


lucrurile merg din rau in mai rau:))
 

DeletedUser

pt florinel : exista o vorba din batrani cine ride la urma ride mai bine ,a trecut o saptamana mai vorbim peste 3-4 luni !
 

DeletedUser8140

Atunci se vor mai echilibra partile dar tot nu cred ca veti intoarce statistica impotriva celor din IMMO ca am ovbservat la ruperea aliantei au fugit din GT cativa membri de 300-400k
 

DeletedUser

jimmy imi place:)))))))

dinou "nu fuziune cum ai tot facut pana acum " :))
 

DeletedUser8140

Cred ca GT ar trebui sa se alieze cu WHDAC pe 44 si sa organizeze ceva calumea contra GRL sau IMMO ca sa mai faca ceva magnific
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

mda, probabil erau spioni acum m-am uitat, unii vad ca au iesit din trib si nu au mai intrat nicaieri, probabil nu au mai primit invitatii
 

DeletedUser

q credema ca stiu ca gandesti si in cap am tactica pe care o aveti,stiu ca puteti intoarce statisca am mai spuso,sunteti un trib valoros timpul le rezolva pe toate..
in zona k44 nu avem noi tocamai cei mai mari jucatori in puncte insa ma bucura faptul ca au vointa si ataca frumos...acolo se va da lupta decisiva unde sunt cei mai buni jucatori de la voi...

pe cipi nul vad eu prea bine...

o statistica:

Side 1:
Tribes: IMMO =GRL=
Players:

Side 2:
Tribes: GT
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 21
Diferență: 81

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 2
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 894,576
Tabăra 2: 164,240
Diferență: 730,336

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 199,464
Tabăra 2: 20,166
Diferență: 179,298

image.php


sa cam curatat GT acum va incepe adevaratul razboi...pana diseara sunt sigur ca se va modifica statistica!
 

DeletedUser8140

deci au fost lepadati fii risipitori cum se zice, au ramas doar cei care au avut inima pentru trib :) is curios peste 1 saptamana cum va arata statistica asta, cred ca va fi diferenta de vreo 5-7 sate intre tabere pana la urma
 

DeletedUser

deci au fost lepadati fii risipitori cum se zice, au ramas doar cei care au avut inima pentru trib :) is curios peste 1 saptamana cum va arata statistica asta, cred ca va fi diferenta de vreo 5-7 sate intre tabere pana la urma

mda e timpul pentru adevaratu razboi insa acum ar trebui sa se curate si IMMO si grl de uscatiuni:p!
 

DeletedUser8140

pai acum sincer in IMMO sunt multe, si in GRL stiu cativa fugari, nu dau nume pe extern dar is cunostinte vechi. Pe IMMO ii mai curata de uscaciuni si SPAM! si ~RDT~ si daca e nevoie vin zeii L9 si ii curata :) WHDAC
 

DeletedUser

pai acum sincer in IMMO sunt multe, si in GRL stiu cativa fugari, nu dau nume pe extern dar is cunostinte vechi. Pe IMMO ii mai curata de uscaciuni si SPAM! si ~RDT~ si daca e nevoie vin zeii L9 si ii curata :) WHDAC

daca ma gandesc bine pentru acesti zei va trebui sa ne aliem si cu RDT si cu Gt si cu SAPm sa facem fata:)))
 

DeletedUser

q credema ca stiu ca gandesti si in cap am tactica pe care o aveti........

faci o afirmatie curajoasa florinel dar asa cum i-am mai spus si altui player pe privat care a facut aceeasi afirmatie : de unde dracu stiti voi ce gindim noi ,cind nici noi nu stim ? =)) Gt nu e un trib de oameni normali care joaca normal ( vezi nume,profil trib ) noi jucam dupa cum ne trezim dimineatza : azi e frumois afara si avem chef de joc mai facem un razboi in + , maiine depinde ,daca ploua stam cuminti in casa si crosetam ,ne respectam aliatii , prietenii si chiar dusmanii ,atata timp cit acestia se comporta intr-un mod civilizat joaca corect si nu incearca sa ne traga in piept ,cine insa o face mai devreme sau mai tarziu ne platim politele vis a vis de el fie ele un player sau un trib intreg

:)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: IMMO =GRL=
Players:

Side 2:
Tribes: GT
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 17
Diferență: 63

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 2
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 666,655
Tabăra 2: 142,384
Diferență: 524,271

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 112,872
Tabăra 2: 19,376
Diferență: 93,496

image.php


inca o ducem bine
 

DeletedUser8140

:)) mai dar tu in fiecare zi pui statistica? fa update in primul post mai bine :p acolo undeva
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus