IMMO&=GRl= VS GT

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20480

dupa un anumit de comentarii pe extern...din junior devii Member,si apoi din Member devii Senior member :p
daca GT e un trib activ...si colaboreaza...au sanse..dar daca sunt TIP IMMO...ca dupa ca pierd cateva sate si jucatori,zic ca din cauza furtunilor din Hawai,conducatorii au devenit inactivi,si trebe sa destramam tribul ;)
mai bine era sa deie Sammo dizolvare trib,cand so lasat...
 

DeletedUser

RDT, locul 2, îl cedaţi de bună voie sau tre' să îl luăm cu forţa :p
 

DeletedUser26504

immo...hai k am gasit si l9...tovarasii din grl nu is aici? ca voiam sa le spun ceva de dulce... oricum...avetzi grija la ei ca o sa o mierliti cu ei cand va va fi lumea mai draga...

eu v-am lasat... ma duc inapoi la L1 a mei...
 

DeletedUser

dupa un anumit de comentarii pe extern...din junior devii Member,si apoi din Member devii Senior member :p
daca GT e un trib activ...si colaboreaza...au sanse..dar daca sunt TIP IMMO...ca dupa ca pierd cateva sate si jucatori,zic ca din cauza furtunilor din Hawai,conducatorii au devenit inactivi,si trebe sa destramam tribul ;)
mai bine era sa deie Sammo dizolvare trib,cand so lasat...

gizmo13, am mai spus : depinde de vreme si de timpul liber care mai ramane la dispozitie dupa L2 ,nucleul e format din juc de pe L2 care ne cunoastem intre noi de destul de mult timp( aprox 2 ani) atat ca adversari cit si ca colegi de trib ..:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20480

de asta am zis oq13 ca depinde :p
numai ca florinel zice ce poate si el :))
 

DeletedUser

adevaratii IMORTALS au fost pe L3 si nu se numeau IMMO :p

jimmy te inseli..LS-Ax de pe l3 a fost infintat in urma filmului romanesc "Nemuritorii",iar IMMo sa infintat dupa filmul 300 IMMORTALS fiind ceai mai puternica armata a lui xersex:) (sau cum se scrie)
 

DeletedUser

Ambele triburi au luat bătăiţă pe toate lumile unde au dat de mine :D
Pe L5 chiar în acelaşi timp...))
 

DeletedUser8140

stiu si eu cine erau in 300 si pe 3 aveam sigla celor din "Immortals" armata lui xerxes
 

DeletedUser

Ambele triburi au luat bătăiţă pe toate lumile unde au dat de mine :D
Pe L5 chiar în acelaşi timp...))

mah charli daca esti un asa zeu de ce a trebuit sa iti fac un print scren cu rangul 1 ca inamici invinsi ca nu teai putut mentinte banuiesc nu?:)
Nu ca oi fii eu mare la inamici invinsi insa eu nu ma ridic in splavi ca tine sincer am jucat pe l5 si nu am auzit acolo de tine razboin al lumine..:)
 

DeletedUser8140

acum sincer florinel la inamici invinsi nu esti mare :p nu trebuia sa zici chiar nimic, m-ai facut sa ma uit
 

DeletedUser

acum sincer florinel la inamici invinsi nu esti mare :p nu trebuia sa zici chiar nimic, m-ai facut sa ma uit

da sam zis sunt chair mic daor din sate mcoa cresc inb ultima vreme..si ce sa facem daca baieti care ma ataca nu stiu ataca incat sa ma faca amre la aparatori asta e...acum ne asteapta o nuoa provocare...
EU faceam referire la charli care de unu singur a distru 2 triburi pe l5 dupa spusele lui..adica din visele frumoase ale acestuia;))
2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus