IMMO&=GRl= VS GT

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oq13,eşti cumva ungur? :))
Am mai cunoscut 2-3 persoane din Ungaria care scriu "î-ţi" :)


On Topic : Persoanele de care vorbeşti tusunt doar nişte ofticoşi cărora,probabil,le-ai luat câteva sate :)) E foarte greu în ziua de azi să intri pe net de pe telefon,laptop etc...trebuie să stai 24 din 24 la PC :)

nu ,dar din graba si stind si tolanit pe canapea i-mi mai scapa degetele aiurea pe taste =))
 

DeletedUser

mah charli eu mereu cand intru pe mess tu esti on de aici am tras aceasta concluzie...:)...
q mai precis ce ati afcut voi pentru a dizolva IMMO?iti spun eu ati fost un donator de sate perfec si asa baieti neavan concurenta sau plitisit ce sa facem nu avem inamici pe masura..:)
 

DeletedUser

Aha... mai treci o dată cu ochiul pe la comentariul # 52 din această temă =))
 

DeletedUser20480

pff..IMMO asa buni o fost,ca o trebuit sa destrame tribul :))
da totusi...lucia lucia..jucatorul vostru No1 ,ce o patit? :(
daca tot asa buni ati fost ;)
 

DeletedUser

pff..IMMO asa buni o fost,ca o trebuit sa destrame tribul :))
da totusi...lucia lucia..jucatorul vostru No1 ,ce o patit? :(
daca tot asa buni ati fost ;)

gizmo lucia nu a fost jucatorul nr1 de la noi nu putem face diferanta am avut in trib multi jucatori valorosi

Nu te supara insa la un n00b ca lucia au fost necesare in jur de 5000 de atacuri si nu ati putut reusi sa o luati macar ca erati vreo 5-6 triburi contra a 3 jcuatori dintre care 1 inactivi iar christiranu ii era siter la lucia...sa vede cat
de bravi sunteti..in concluzie:
1Totusi sa nu uitam ca la inceputl lumi 9 era mamutul CNA inainte sa se poata ataca toate triburile se ladau ca el vor face praf si bulbere CNA insa surpriza daor IMMO a dat puternic in ei de au fuzionat cu NOG devenind PRO si cu PRO daor IMMO au continuat razboiul lau castigat facundui pe PREO sa dispare celelalte triburi ce au facut??:eek: doar sau laudat pe forum ca ele o sa atace
2RDT a luat multe sate izolate in k43 si pe k42 de la lucia si compania cateva cu ajutorul a nenumerate triburi cand a ajuns ;la k33 ;la atacarea lui lord samo niciun sat luat,prin asta nu spun ca RDT nu are valoare are o valoare mare insa nici noi nu am fsotr mai prejos unde a fost o granita buna fixata..
3.Si cei din SPAM! vitezi de ei nu au vrut razboi atat tim[p cat grupa 8 a fost activa cat timp lukytina si merlin jucau de ce lea fost frica?apoi cand sau vazut au dat in noul inntrat in trib tara22 care era atacat si ianinte 1000 de fuluri si au luat si ei cu inca niste vitezi niste sate si acum va luadati?
da adevarat nici macar eu nu am explicatie de ce a fost primita gasca aceea cu bleuvaler si compania in IMMO.

Deci hai sa acceptam crudul adevar nici macar triburile estea guralive d epe foprum nu au facuyt nimik nu au contribuit cu nimik la decaderea IMMO pana una alta uitativa la istoria tribulkui pe l9 ca aveti de invata.

WE ARE THE IMMORTALS!
 

DeletedUser

Florinel recunoaşte că IMMO de pe L9 a fost o farsă.
Adevăratul IMMO a existat doar pe L5.
Iar dacă l-am învins pe acela, la ce te aşteptai de la o mână de conducători inactivi şi alta de conducători activi, dar neexperimentaţi strânşi grămadă pe L9...

Concluzie - baftă pe L15, pe L9 nu prea mai ai ceva de spus.
 

DeletedUser8140

gizmo lucia nu a fost jucatorul nr1 de la noi nu putem face diferanta am avut in trib multi jucatori valorosi

Nu te supara insa la un n00b ca lucia au fost necesare in jur de 5000 de atacuri si nu ati putut reusi sa o luati macar ca erati vreo 5-6 triburi contra a 3 jcuatori dintre care 1 inactivi iar christiranu ii era siter la lucia...sa vede cat
de bravi sunteti..in concluzie:
1Totusi sa nu uitam ca la inceputl lumi 9 era mamutul CNA inainte sa se poata ataca toate triburile se ladau ca el vor face praf si bulbere CNA insa surpriza daor IMMO a dat puternic in ei de au fuzionat cu NOG devenind PRO si cu PRO daor IMMO au continuat razboiul lau castigat facundui pe PREO sa dispare celelalte triburi ce au facut??:eek: doar sau laudat pe forum ca ele o sa atace
2RDT a luat multe sate izolate in k43 si pe k42 de la lucia si compania cateva cu ajutorul a nenumerate triburi cand a ajuns ;la k33 ;la atacarea lui lord samo niciun sat luat,prin asta nu spun ca RDT nu are valoare are o valoare mare insa nici noi nu am fsotr mai prejos unde a fost o granita buna fixata..
3.Si cei din SPAM! vitezi de ei nu au vrut razboi atat tim[p cat grupa 8 a fost activa cat timp lukytina si merlin jucau de ce lea fost frica?apoi cand sau vazut au dat in noul inntrat in trib tara22 care era atacat si ianinte 1000 de fuluri si au luat si ei cu inca niste vitezi niste sate si acum va luadati?
da adevarat nici macar eu nu am explicatie de ce a fost primita gasca aceea cu bleuvaler si compania in IMMO.

Deci hai sa acceptam crudul adevar nici macar triburile estea guralive d epe foprum nu au facuyt nimik nu au contribuit cu nimik la decaderea IMMO pana una alta uitativa la istoria tribulkui pe l9 ca aveti de invata.

WE ARE THE IMMORTALS!


prostie :)) auzi, acum o faceti noob pe lucia si ca bla bla. Trebuia sa atacam doar 10 atacuri pe zi? sau?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20480

ehh..lasa ca vorbeste el..dar habar nare despre cei vorba :))

tu cum crezi ca esti bun florinele??
ca dau 6 atacuri pe tine su iau 1 sat?sau in 3 zile scoti 1 jucator,aproape de 1 milion de pct? :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Florinel recunoaşte că IMMO de pe L9 a fost o farsă.
Adevăratul IMMO a existat doar pe L5.
Iar dacă l-am învins pe acela, la ce te aşteptai de la o mână de conducători inactivi şi alta de conducători activi, dar neexperimentaţi strânşi grămadă pe L9...

Concluzie - baftă pe L15, pe L9 nu prea mai ai ceva de spus.

charli daca neai fi urmarit atent ai fi vazut ca la un momentu dat a fost si radu in trib,tribul IMMO a fost creat de Lord Samo cu acordul lui radu,radu a fost de acord cu infintarea lui insa el nu a intrat din cauza lipsei de timp..

da gizmo sunt un n00b recunosc asta insa cand ma uit in jur prins si eu curaj..si din cate imi amintesc tu esti persoanba care ma rugai sa ma duc langa modeus sa-l atac...
 

DeletedUser20480

da..pentru ca e prea departe de mine :)
dar cu timpul ajung si pe la el la un cafei ;)
si cum zici tu..cu 5000 de atacuri,si se lasa si ala de L9 ;)
sau daca primesc eu 5000 de atacuri..ma las eu de L9 :)
dar macar voi parasi lumea cu capul sus...
 

DeletedUser

da..pentru ca e prea departe de mine :)
dar cu timpul ajung si pe la el la un cafei ;)
si cum zici tu..cu 5000 de atacuri,si se lasa si ala de L9 ;)
sau daca primesc eu 5000 de atacuri..ma las eu de L9 :)
dar macar voi parasi lumea cu capul sus...

pana sa joci tu ca lucia mai ai gizmo...inca nu ati eliminato de tot mai aveti de munca cu ea...:0..la o cafea te asptep si eu:)
 

DeletedUser20480

ce mai este din lucia ?? e CAN CAN :p
;)
poate voiai sa zici pana joaca lucia ca MOA,mai are mult
 

DeletedUser8140

ce a jucat lucia extraordinar? in afar sa jigneasca anumite persoane? m-am uitat pe twstats si numai interne, asa ca nu se poate zice ca a jucat extraordinar, a luat-o si pe ea gura pe dinainte ca i s-au urcat punctele la cap
 

DeletedUser20480

ehh..pentru florinel o jucat bine ;) nui stress :-j
odata zice ca o jucat bine,odata zice ca era varza de aia lam convins sa se lase de L9... nici tu nu stii ce sa mai minti breee :))
 

DeletedUser8140

:)) da imi amintesc ca zicea ca si noi cu noobu de lucia ne-am gasit sa ne laudam ca l-am scos din joc...tin minte asta. stai ca si caut :p
 

DeletedUser20480

florinele..de apuca sa trec pe la tine la cafea..iti vor arata satele ca Hiroshima dupa "Little Boy"
^^
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

momentan nu mai are legatura florinel cu IMMO, si-a infiintat trib :p
apropo faza aia nu am mai gasit-o, nu mai am chef sa caut, dar cert este ca din moment ce veteranii din IMMO s-au lasat, tribul a cazut datorita lipsei unui player cu spirit de lider; asta e clar si s-a vazut. Poate nu ajungeau la asa ceva dar totusi nici foarte bine nu stateu cu celelalte triburi :p RDT si SPAM
 

DeletedUser20480

ehh..asta e.. :)
citeam si eu topicul in care un coleg avea sitter pe selenarro,si dadea din gura florinel ca **** ce...ca ne ataca..ne sparge..ne rupe..ne arde :)
dar din pacate o fost mai multe vorbe zise aiurea :))
nu prea are habar de joc..dar conteaza ca e senior member pe forumu extern :))
mai era 1 pe l8... AdrianoBV
era in MT>.in 3 zile lam scos la harta cu 1 coleg...si so lasat de joc...dar pe forumul extern e senior member..si da sfaturi la jucatori :))
acest topic ramane =GRL= vs. GT :))
 

DeletedUser8140

:)) da si pararea mea e ca GRL va castiga :p. Nu complet ca pe 44 GT domina parca din ce am vazut.

ps: cand esti senior member? si care-i faza?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus