IMMO&=GRl= VS GT

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20480

degeaba da editare..ca tot se scriu prostii..si ramane in urma postarea :p
 

DeletedUser

Surprinzător dar IMMO va pierde acest război, pe motiv de decimare pe frontul de Est (nu spun de către cine :D)...))
 

DeletedUser

Surprinzător dar IMMO va pierde acest război, pe motiv de decimare pe frontul de Est (nu spun de către cine :D)...))

mah charli eu chair nu va inteleg ,ma gandeam ca o sa se trezeasca nsite bravi soldati care o sa se laude ca o batut IMMo ca din cauza lui sa dizovat insa nu ati afcuto tribul IMMO se destrama din cu totul alte motive
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

...

mah charli eu chair nu va inteleg ,ma gandeam ca o sa se trezeasca nsite bravi soldati care o sa se laude ca o batut IMMo ca din cauza lui sa dizovat insa nu ati afcuto tribul IMMO se destrama din cu totul alte motive
Adica cum adica, maestre?
'Au oare nu au nicio vina SPAM!-erii? 'Au oare vina nu o au nici ~RDT~?
'Au voi cumva va dizolvati, pardon... va diluati/evaporati datorita unei reactii adverse?
Daca apar manifestari neplacute, adresati-va medicului sau farmacistului.
"mah, bah, ma, ba, bai, etc., s.a.m.d. sunt apelative des folosite de oameni fara maniere."
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20480

nu...florinel isi face un trib mic si puternic pe K33 ^^
o invititat si din colegii mei :))
dar pe L15...e la fel de guraliv florinel.. :))
aici nu se mai mandreste...dar pe forumul L15...IMMO sparge tot iarasi :)) =))
 

DeletedUser

Hai să intrăm peste 2 luni pe L15, în 3 zile destrămăm IMMO şi apoi dăm delete...))
 

DeletedUser

Ma simt dator sa dau nsite explicati:
1.IMMO nu a picat din cauza RDT deoarece RDT a luat multe sate pe k43 uiar pe k42 au atacat vreo 5 jucatori cu icna vreo 4 triburi de acolo e statistica la k33 deja sa orpit macelul.
2.Nici macar SPAM nu a facut asta SPAM a cuceri 2-3 sate din k35 insa nu mai mult.
3.IMMo da dizolvat din cuaza inactivitati celor doi intemaietori si asta a fost norocul lui SPAM deoarece daca baieti de lnaga ei erau activi =rupeai tot baieti din PRO pot spune asta deci hai lasati voi aberatilor si nu va mai credeti brav,acum ar fi tare sa vina si baieti din GT sa spuna ca eide fapt au dizolvat IMMO.
4.Mah gizmo si tu abraezi eu unu am iesti din IMMo deoarece de unul singur nu am mai putut face nimik,prima data am ridicat IMMO insa cu putin ajtor acum nici eu nu mai am asa mult timp si asa a aparut NS si [pe cine am chemat de la voi pe vreo 2 atat nu o sa fim multi in trib maxim vreo 25 si avem o teaba de terminam impreuna.
 

DeletedUser

[...]
2.Nici macar SPAM nu a facut asta SPAM a cuceri 2-3 sate din k35 insa nu mai mult.
[...]

tara22_1.jpg


Cred că ai vrut să spui, 2-3 sate... pe oră :D

Ah da, şi fii atent cum au zburat satele în special în intervalul 17:00:00 - 17:03:00 şi după aceasta...))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma simt dator niste iesplicatii la florinel

1. chiar si singur trebuia sa ii mobilizezi pe baieti - asta daca ai avut drept de conducere...daca nu, macar ai o scuza ;)
2.

"1.IMMO nu a picat din cauza RDT deoarece RDT a luat multe sate pe k43 uiar pe k42 au atacat vreo 5 jucatori cu icna vreo 4 triburi de acolo e statistica la k33 deja sa orpit macelul.
2.Nici macar SPAM nu a facut asta SPAM a cuceri 2-3 sate din k35 insa nu mai mult.
"

Iti repet, cand vei mai creste, poate vei invata cu ce se maninca jocul asta ;)
 

DeletedUser

Iti repet, cand vei mai creste, poate vei invata cu ce se maninca jocul asta ;)

Indifernet de ce varsta o sa am nu o sa stau sa "manac" jocul prefer sa ies cu prieteni/prietena..

Cum spunea sunt si niste oameni gen eu care au si viata reala chiar daca pentru tine aparent pare ceva inimaginabil.

Ceau si un sfat incerca sa ai o prietena,prieteni si mai iesi si tu din casa

Si pentru charli:

Skeleton Boy în data de 01.07. la ora 23:34
vrei sa vii in SPAM!

florinel the lord of war astăzi la ora 09:15
nu

Imi explici si mie cum un mebru din alt trib ma cheama in SPAM! si sunt si alte mesaje

sunteti insistenti:
Skeleton Boy în data de 01.07. la ora 00:43
esti binevenit in spam

florinel the lord of war în data de 01.07. la ora 00:44
nu siunteti departe de mine..credema sunt asaltat de oferte..deocamdata tu nu esti in SOAM ci in TLP
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

florinel, pentru a mia oara iti explicam ca jocul asta nu e viata noastra...speram ca intr-un final vei intelege..eu, spre exemplu nu petrec pe vreo el mai mult de 10 minute per sesiune (exceptie zilele cand dau atacuri - destul de rare in ultimul timp, din cauza muncii). Sper ca stii ca exista scripturi de recrutare, iar la CP iti poti bate taleri pe toate satele, da ? Atunci de ce sa petrec mai mult ?
La fel ca si tine si noi avem viata sociala, numai ca noi stim sa ne organizam mai bine timpul incat sa impacam si capra si varza...
 

DeletedUser

florinele :)) eu spre deosebire de tine ,am familie ,am copil ,am servici ,am priereni ,am timp de bere si gratare si am timp si de triburi .Acea imagine pe care si-o formeaza multi despre juc activi cum ca ar dormi cu monitorul in brate e o imagine falsa ,daca sti sa-ti imparti timpul i-ti ajunge pentru toate ,ba i-ti si mai ramane pt alte activitati (gen cititul forumului extern si tachinarea lui florinel )=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1924

oq13,eşti cumva ungur? :))
Am mai cunoscut 2-3 persoane din Ungaria care scriu "î-ţi" :)


On Topic : Persoanele de care vorbeşti tusunt doar nişte ofticoşi cărora,probabil,le-ai luat câteva sate :)) E foarte greu în ziua de azi să intri pe net de pe telefon,laptop etc...trebuie să stai 24 din 24 la PC :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20480

=))
da...unii nu inteleg...ei cred ca un jucator atunci e bun,cand sta 24/24 la monitor...ala nu te face mai bun,ca stai on toata ziua :)
degeaba esti on,daca habar nai de joc
 

DeletedUser

Subiectul poate fi închis, la fel ca tot "Spam"-ul ce ţine de IMMO pe L9...))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus