Insane renunta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Insane saluta potarnichile!Copyright ©Agrael(Asfaloth)

Dragi vecini, credem ca ne-am tachinat destul... In toate aceste luni noi am tot incercat sa va invatam sa jucati triburile. V-am aratat cum se dau atacuri sincronizare, cum se innobileaza si cum se pastreaza sate, cum se muta trupele intre atacuri si cum se trimite sprijin... Ne-am chinuit sa va aratam ce inseamna un PNA local si cum se pastreaza el, ce inseamna sa iti tii cuvantul si cum ar trebui sa colaboreze o echipa de jucatori.

Dupa luni de zile de munca, trebuie sa recunosc ca nu am facut progrese mai deloc...sprijin tot cate 200 lancii trimiteti, atacurile tot fara berbeci sunt, curatarile inca se dau cu 2 ore inainte de sosirea nobililor :( Mai mult, cred ca lucrurile se inrautatesc pe zi ce trece.

Orice om are o limita. Eu sunt o persoana rabdatoare, dar pana si eu am renuntat la orice speranta. Sunteti irecuperabili.
In concluzie, tribul Insane...

pointsofviewhq9.jpg


...renunta la a mai educa nubi si declara razboi tribului LR...

potarnicheqi9.jpg


Avem certitudinea ca va veti simti ca acasa in iarba verde de la marginea hartii. :)

PS: Sah.:D
 

DeletedUser

hehehe.
fie ca cei mai buni sã câºtige :)
sunt curios câþi au crezut cã insane a dat disband. eu aºa am crezut prima datã ºi mi-a pãrut rãu. dar trebuia sã mã aºtept la ceva nãstruºnic de la nienna ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37

:eek:.Ce surpriza placuta ne face sefa:p.Yuhu.Party Nebunesc:D

Inseamna ca trebuie sa organizam si noi ceva special pentru a sarbatori acest eveniment:cool:...nu va faceti griji vecini din LR....cu siguranta sunteti invitati:D
 

DeletedUser

maine de 8 martie ar trebui sa atacati doar " doamnele " din LR :) zic ca e cel mai frumos cadou care l-ati putea face :)
 

DeletedUser

GO Insane (Kick ass)

LR=ELEFANT
Insane=ªoricel

Cred ca elefantii se sperie de ºoricei :p:p:p


PS No Offence :D:D:D:p:p:p
 

DeletedUser2786

da da da.. rabzel..yupeeeeeeeeeee

casa de pariuri la mine:p

Insane ii face praf:rolleyes:
 

DeletedUser

Fak pariu cu oricine pt un sat de peste 9K pe K42/K43 ca Insane va cistiga
 

DeletedUser

Da Teo , LR defapt e ~TAO~ undercover....app cand dai satul ala de pe k42 ^^:D:p
 

DeletedUser

h3h3h3, ai inteles gresit :p:p:p
daca pierde insane dau un sat, dar daca cistiga primesc, deci, care face pariu
 

DeletedUser

:p:p:p
tot nu intelegi,

Lasa omu' in pace...el vrea sate. : ))
Usurel, Fly...avem 12 160 de sate din care poti alege. Pregateste nobilii. ;)

Doamne, primul atac devastator...

Agresor: xxxxxx
Sat: #1 LR 4 ever (xxx|xxx) K36

Numãr: 0 0 0 0 0 0 0 0 324 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 324 0 0 0
:confused:
 

DeletedUser

satul pe care ai fost atacata era gol inainte cu 30min sa soseasca atacul asta,dak nu ma insel:-?
 

DeletedUser

pacat k nu sunt in zona voastra k sa va fac sa numai dormiti noaptea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus